Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czekam na wszystkie 3 części rozszerzone w jednym box'ie.

Wiem, jeszcze trochę sobie poczekam.

Edytowane przez depe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem na czwartek bilety do kina, IMAX, będzie wypas :).

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem na czwartek bilety do kina, IMAX, będzie wypas :).

Pozdro

Oglądałem tam jedynke i rozczarowałem się jakością obrazu.Kiedyś to były seanse z klisz celuloidowych, kontrast , czerń i kolory potrafiły cieszyć oczy :o a teraz obraz z tych cyfrowych projekcji nie jest lepszy niż na przeciętnym ledzie :angry: Podłączają sobie twardy dysk i na tym koniec a obraz już się nie liczy tylko kasa z drogich biletów. :angry2:

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

2ka jest swietna , tylko wersja 2d + napisy ...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2ka jest swietna , tylko wersja 2d + napisy ... ;)

Grają gdzieś taką w Katowicach lub Krakowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2ka jest swietna , tylko wersja 2d + napisy ... ;)

A co dolega wersji 3D z napisami? Byles w IMAXie?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłam w IMAXie i nie wyszłam jakoś rozczarowana. Film IMHO lepszy niż pierwsza cześć, która dłużyła mi się strasznie.

Jeśli chodzi o 3D, to oprócz dodatkowej głębi obrazu nie zauważyłam jakiegoś specjalnego użycia tej technologii, więc spokojnie można zobaczyć w 2D.

Wybieram IMAXa, jeśli jest taka możliwość ze względu na wielkość ekranu, i tyle.

Co do fabuły, to wiele od pierwszej części nie mam do dodania - mogli to upchnąć w dwóch filmach i porządnie rozszerzyć na BD/DVD :/

Rozwalił mnie za to pączkujący romans krasnolud - elfka. Jakby ten związek przyniósł owoce, to co to by było? Krelf? Elfolud? Kolega proponował "dhelf" :D

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aelirenn <<< haha dobre z tym początkiem ^_^^_^^_^

Ja też już byłem. 3D mogli sobie darować. Film lepszy niż pierwsza część. Ale czy mogło być gorzej? W jedynce czułem mocne ciągnięcie na siłę. Na bluray kupię 2D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co dolega wersji 3D z napisami?

3D.

2D z napisami grają praktycznie wszędzie, więc można wybierać co się lubi. Oczywiście na blu tak jak i w kinie dla mnie wyłącznie 2D (czekam na rozszerzoną).

Edytowane przez Paraponzipopo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się zastanawiam jak wy dajecie radę oglądać 3d z napisami.

ja to się tak przy tym męczę że już nie chcę tak oglądać - skakanie od napisów do obrazu teoretycznie z inną głębią przez 3h jest strasznie wkurzające.

a jak jeszcze jakoś spierdzielą napisy (w kwestii głębii) to nic tylko wyjść z kina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu 2 części dochodzę do wniosku, że obejrzałem jeden z najgorszych filmów mijającego roku - dla mnie tragedia film nudny ciągnie się jak flaki z olejem z książką ma tyle wspólnego co imiona głównych bohaterów i wątek smoka, mnóstwo idiotycznych scen postacie jak z photo shopa - wygładzone nie naturalne odmłodzone wyglądało to kiepsko a wręcz żałośnie, jestem bardzo rozczarowany tą ekranizacją. Co do strony technicznej filmu do polowy jest naprawdę dobrze, ale gdy tylko akcja przenosi się do wnętrza góry obraz jest rozmyty nie wyraźny. Mogli się lepiej postarać po w miarę dobrej części pierwszej spodziewałem się czegoś dużo lepszego a tak rozczarowanie.

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja też jestem po seansie. Dramatu nie było, ale mam odczucie, że "Pustkowie" dość dobrze oddaje takie rozwlekanie na siłę fabuły na części, w celu zarobienia kasy.

Jak się to tak rozwleka i naciąga, to w przerwach zostaje pustkowie właśnie.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachwycony z kina nie wyszedłem, ale tak samo było z Dwiema Wieżami. Czekam na wersję rozszerzoną, nawet jeśli nie poprawi filmu to i tak kupię, choćby dla wizyty Gandalfa w Dol Guldur i finału ze Smaugiem. No i dodatków rzecz jasna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się zastanawiam jak wy dajecie radę oglądać 3d z napisami.

ja to się tak przy tym męczę że już nie chcę tak oglądać - skakanie od napisów do obrazu teoretycznie z inną głębią przez 3h jest strasznie wkurzające.

a jak jeszcze jakoś spierdzielą napisy (w kwestii głębii) to nic tylko wyjść z kina.

W IMAXie to było chyba porządnie zrobione - pamiętam scenę rozmowy Gandalfa z Radegastem - napis był przesunięty na prawo i nałożony na drugi plan, bo po lewej Gandalf był na pierwszym, "wysuniętym" planie.

No, ale ja z reguły nie czytam napisów, więc nie zwracałam uwagi jak napisy ogólnie były zrobione i nie mam pewności.

Pamiętam te dawne czasy, gdy w IMAXie polskie napisy na filmach mainstreamowych wyświetlał osobny projektor, u dołu sali, rzucając małe literki i podświetlony prostokąt tła. Masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bylem w sosnowieckiej plazie.NIestety przez ograniczenia czasowe wybralem 2D + dubbing, dla mnie technologia 3D nie sprawdza sie .... nie uwazam ze to jakas rewolucja, moze ja dpracuja i znikna okulary to wtedy .... Tak czy siak, warto isc do kina, niemniej jednak trzeba poczekac na bluraya i spokojnie w domku obejzec ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technologia 3D jest po to aby oglądać własnie takie filmy.

Oczywiście w IMAXie.

Zrobiony znakomicie.

To moje zdanie ale ja jestem fanem Tolkiena.

Pozdro

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam, ze zaletą 3D w tym filmie, ze odczuwa sie jakby tego wogole nie bylo. Szok. kozna sie spokojńie skoncentrowac na akcji i na filmie a nie na wypatrywaniu 3D.

W scenie pod górą fdy pokazywane byly sceny ze sklepieniami czulem sie jak na zywo w kosciele jezdzac glową po calym ekranie = po calym sklepieniu.

Szok.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak kupię kinową i rozszerzoną. :D

Dlaczego? Pytam poważnie. Przecież w momencie wejścia extended, ta kinowa stanie się "bezużyteczna". Chodzi o cieszenie się nią do tego czasu czy o kolekcjonerstwo i docelowe posiadanie obydwu?

Rozumiem, że przy okazji wcześniejszych tytułów nie było wiadomo o wersjach extended. ludzie kupowali zwykłe, potem czuli się oszukani ale chcieli mieć "pełne" wersje więc kupowali po raz drugi. Ale teraz wiadomo, ze za jakiś wyjdzie lepsze wydanie.

Edytowane przez bubu77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...