Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba sobie najpierw zadać pytanie - CO KUPUJĘ i PO CO ?

klaus71

musisz mieć oczywiście drugi kontroler obsługiwany przez daną grę. Najczęściej wystarczy podstawowy Remot od Wii

W kwestii RAM masz rację - gdyby PS3 miała jej więcej, żadna nowa generacja nie byłaby potrzebna jeszcze przez rok lub dwa. Niedomagania grafiki mógłby z powodzeniem kompensować CELL który nie raz udowodnił że sporo potrafi (Uncharted2 i 3, Last of Us)

Teraz zarówno PS4 jak i XBOX mają przyblokowane dodatkowe możliwości.

3 GB RAM i dwa rdzenie procka pożera system a do tego każda z konsol ma przyblokowane extra 2 rdzenie graficzne. Wystarczy więc odpowiednia aktualizacja systemu i producenci gier mogą dostać dodatkowo spokojnie 2 GB RAM /1GB na OS w wypadku PS4 spokojnie wystarczy/, 1 rdzeń CPU i 2 rdzenie graficzne.... Czyli całkowity wzrost wydajności na poziomie ok 15-20%... A w wypadku PS4 jeszcze jest możliwość lekkiego podkręcenia zegarów choć nie wiem czy ze względu na niewielką konstrukcję /chłodzenie/ taki zabieg byłby dla konsoli zdrowy

Edytowane przez mobor
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A takie moje pytanie.Da sie odpalic gre z ps3 na ps4? Chodzi mi o wersje na plycie ..... nowa zabawka pociagnie normalnie gre?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta PS4 to żadna rewolucja, to taki mały skok do przodu, nie wiem czy się ludzie jarali, ja to kurcze chyba za stary jestem.

Nic ciekawego ta PS4 może następca coś zmieni, na pewnoe tej nie kupię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - kupujesz sprzet czy gry ?

Wii U sprzętowo jest crapem ale co z tego skoro do platforówek czy party games nie ma lepszej platformy

Nawet 10 Ghz w procku i 64 GB ram tego nie zmieni...

Edytowane przez mobor
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapytam moze w inny sposob czy ktos z tego forum ma juz w domu ps4 i czy slucha muzyki :cd,mp3,dts czy oglada filmy :dvd,bluray,3d czy gra w gry z ps3 czy gra online multiplayer czy trofea z ps3 sa widoczne na koncie w ps4 jak dziala przegladarka internetowa czy ktos mial jakies klopoty z hdmi czy to wszystko jest czy moze byc dopiero po sciagnieciu uaktualnienia czy za darmo czy w jakims abonamencie dziekuje pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie w nowego Killzone'a SF na Vicie to bezcenne przeżycie wizualne ; ) Dla mnie to cichy czarny koń przy premierze (funkcjonalność...). I jak tu wrócić do takiego Najemnika?

PS3 z control remote dało ciała (praktycznie zerowe wsparcie przez gry) ale tutaj? To rewelacyjna funkcja i tego Xbox może mocno pozazdrościć. Ja tam w domu często wolę sobie pograć na podusi ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...