Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

pierwsze wrazenia po weekendzie testowania ps4 co zachwyca co denerwuje gry filmy muzyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po sesji z Killzone jestem pewny że nie ma mowy o żadnej rewolucji. Grafika jest odrobinę lepsza ale o skoku jakościowym jaki towarzyszył przy przesiadce z PS2 na PS3 nie ma mowy....

Do teraz jestem pełen uznania dla twórców np. serii Uncharted który dokonali cudu mając do dyspozycji zaledwie 200 MB pamięci głównej na kod gry oraz marne 256 MB VRAM'u w PS3...

W kwestii multimediów PS4 zawodzi ale akurat dla mnie te kwestie nie mają żadnego znaczeia. Do filmów czy muzyki używam dedykowanych urzadzeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ceny na Allegro widzieliście ? :)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ryzyko takie żyłowanie ceny /można się zatowarować i nie zarobić nic/. Kolejna dostawa ma przyjść 6-ego. Dużo osób na nią liczy.

ktoś kto woła w takiej sytuacji 2300zł za golasa trochę ryzykuje. Ja miałem na zbyciu 2 szt PS4 ale sprzedałem je błyskawicznie za marne 1950zł. Chciałem sprzedać szybko, bezproblemowo i z niewielkim narzutem. Jeszcze mi ludzie dziękowali :)

Za chwilę będzie tego tyle że konsole będą się walać po Tesco czy Biedronkach...

Edytowane przez mobor
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę będzie tego tyle że konsole będą się walać po Tesco czy Biedronkach...

Dokładnie. I dopiero wtedy ze spokojem pójdę po swoją sztukę PS4, a tym hienom z allegro nie dam zarobić ani centa.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do świąt to chyba nie ma co liczyć by coś leżało na półkach - ponoć te dostawy co tydzień to będzie w okolicach 20sztuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg info gościa z MediaMartk dostawa ma być o wiele większą niż ostatnio. Poczekamy - zobaczymy.

Wysłane z mojego ZTE V987 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierz mi - jak odpalisz sam sie przekonasz że to wszystko nie jest warte tego całego szaleństwa

Radze wziąść na wstrzymanie

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, obecnie gra niewarta świeczki. K4, choć ładniejsze, grywalnie jest tak przeciętne i nudne, że szkoda gadać. Innych gier brak. Pewnie po prezentacji Naughty Dog otworzymy buzie, ale to na E3, a sama gierka najbliżej w okolicach świąt 2014. Spokojnie wtedy można to kupić. Wczoraj odpaliłem Zeldę Wind Waker HD i Super Mario 3D World i tu jest next-gen w te święta. Prześliczne, płynne jak masełko (60fps druga) i niesamowicie grywalne, z kopalnią pomysłów. Banan na twarzy non stop :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w KZ i faktycznie nuda jak 150... Brak sensownego scenariusza (fabuła bardzo płytka - praktycznie na poziomie opowiadania pierwszoklasisty), grafika na pewno nie next gen (Uncharted czy Last of Us zjada to na śniadanie) Innych gier na razie nie odpalałem

Bateria w Joypadzie- koszmar. Nie trzyma nawet tych deklarowanych 7 godzin. ładuje się też zauważalnie dłużej. DS3 ładował mi się z PC'ta 2 godz, DS4 ładuje się 3-3.5 godziny. Żeby komfortowo grać, trzeba więc mieć 2 pady (na jednym gramy, drugi się ładuje)

Ergonomia pada za to na duży plus ale bumpery są jakieś słabiutkie. U mnie lewy łapie raz na 3-4 wciśnięcia /być może wciskam zbyt delikatnie.../

Mario 3D world też już zamówiłem....

Apropos Uncharted - nie spodziewaj się tego tytułu w przyszłym roku. Naughty Dog to nie Ubisoft - na nowe przygody Drake'a poczekamy spokojnie 2 lata...Wlaśnie tyle czasu zajmuje im zrobienie gry od A-Z...

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz WiiU a masz PS3 - radziłbym Ci isć w WiiU

Tym bardziej że lubisz klimat Nintendo. Masz Mario 3D, właśnie wyszło Mario na olimpiadzie w Soczi, za moment Zelda i nowy, świetny Donkey Kong i Mario Kart 8. Nawet tytuły typu Call Of Duty są spokojnie grywalne (grafika odrobinę lepsza niż na PS3)

Jeżeli masz z kim grać to już jest w ogóle dynamit. Emocje x2 - szczególnie w grach od Nintendo

PS4 bym sobie odłożył w takim układzie na pół roku - rok. Sprzęt okrzepnie na rynku, stanieje, pojawi się więcej sensownych tytułów do ogrania i wtedy uderzysz w temat.

WiiU brałbym białe (8 GB). Można kupić obecnie za nieduże pieniądze. Pamięć rozszerzasz sobie penrive'm (wychodzi znacznie taniej niż zakup czarnej wersji 32 GB) Poza tym, biała wersja jest łatwiejsza w utrzymaniu czystości (nie widać kurzu i odcisków palców)

Razem z Mario zmieścisz się w 1000zł :)

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Niestety, ale była dostępna wersja 32GB czarna z Zelda. Dodatkowo wziąłem też Mario 3D.

Na myśl o Mario już cieszy mi się micha mixedsmiley042.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję

Jak masz z kim grać to gwarantuje ci długie godziny nawet z Nintendo Land :)

Wciąga jak cholera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klaus71

Na Nintendo możesz grać niesymetrycznie

jedna osoba na padzie widzi co innego niż osoba która gra na TV /grają przeciwko sobie/

To coś w stylu grania po sieci tyle że tutaj w ramach 1 konsoli. Na Nintendo Land jest to doskonale wykorzystane w kilku minigrach. Jest to o niebo lepsze od split screena

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie no litości ... chcecie pogadać sobie o nintendo, czy o Mario czy o whatever ... to nie tutaj ! Człowiek zainteresowany ps4, wchodzi na forum spodziewając się jakegoś upa, a tu każdy o nintendo, w każdym jednym wątku :| prze-gin-ka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok

no to wracając do tematu

rekordzista na allegro chce za ps4 .... 4500 :)

fakt ze z dodatkami ale ich wartsc to ok 500zl

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co zachwyca co denerwuje !

gry troche lepiej niz ps3 a moze gry ps3 na ps4 ? multi player za friko ?

filmy co czyta czego nie bluray 3d?

muzyka sacd? mp3? cd?

ps4 for the players napewno ! ale czy zastapi multimedialny kombajn jakim jest ps3 ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tak banalne pytania znajdziesz odpowiedz bez trudu w sieci... w 2 minuty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to jestem ciekaw co by było gdyby do ps3 dołożyć 2gb ram - gry mogłyby wyglądać w wielu aspektach podobnie do tych obecnych na ps4

klaus71

Na Nintendo możesz grać niesymetrycznie
jedna osoba na padzie widzi co innego niż osoba która gra na TV /grają przeciwko sobie/
To coś w stylu grania po sieci tyle że tutaj w ramach 1 konsoli. Na Nintendo Land jest to doskonale wykorzystane w kilku minigrach. Jest to o niebo lepsze od split screena

a na czym gra druga osoba? dodatkowy pad (lub jakiś classic controler) czy wii motion + ?

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tak banalne pytania znajdziesz odpowiedz bez trudu w sieci... w 2 minuty

banalne pytania oczywiscie czyta mp3 oczywiscie to oczywiscie tamto tylko ze np.trzeba zaplacic za granie online za sluchanie cd a czy napewno ?! ludzie kupia to pudelko a potem sa zdziwieni CO JEST NIECZYTA MOJEJ ULUBIONEJ PLYTY WTF !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...