Skocz do zawartości
Dario23

Odtwarzacz sieciowy. Który wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zdecydowałem się na zakup odtwarzacza sieciowego, ponieważ na BD szaleje Cinavia (Moim typem był samsung BD-F6500. Czy w związku z tym filmy puszczane z pena bedą się wyłączały przez to zabezpieczenie??)

Po przeczytaniu kilku postów moimi typami są: Mede8er MED800x3D ( ewentualnie MED600x3D ) i Dune HD Base TV-303D. I mam pytanie. Który odtwarzacz jest lepszy. Proszę o opinię z doświadczenia użytkowania tych sprzętów.

Najczęsciej oglądam pliki mkv 1080p waga około 20Gb z dźwiękiem ac3, dts i dts hd. A także filmy 3D SBS i OU. Ważne, aby obsługiwał mkv, m2ts, 3d. Iso i obrazy płyt - mogłoby być. Aby odtwarzał dźwięki Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby True HD, DTS, DTS-HD High Resolution, DTS-HD Master Audio. I ważna rzecz regulacja czcionek ( wielkość i kolor).

Sprzęt będzie współpracował z amplitunerem ONKYO TX-NR 709 oraz telewizor Panasonic P50St60.

Pozdrawiam

Edytowane przez Dario23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba są praktycznie takie same. Oba bardzo dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test obu masz na forum. Polecam przeczytać... Ja zdecydowałem się na Mede8er MED800x3D i ja do tej pory nie znalazłem niczego, czego by ten sprzęt nie potrafił :) Na żadnym pliku się nie wyłożył. Czcionki można regulować (pozycja, wielkość, offset czasu), a cudownym rozwiązaniem jest po prostu automatyczne pobieranie napisów z internetu. Napiprojekt wielokrotnie nie może zdobyć napisów do jakiegoś pliku, a mede8er znajduje je bez problemu i pobiera :)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mede8er MED800x3D ma na pewno problem z plikami .ts nagrywanymi na tunerach linuxowych z enigma

mi tak 50% z nich nie odtwarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Poczytam później testy dokładnie. Mam jeszcze jedno pytanie. Jeśli bym kupił tańszą wersję MED600x3D, to czy podpinając dysk zewnętrzny będę miał takie same prędkości przesyłu danych w przypadku jakbym miał na stałe dysk wewnątrz obudowy w MED800x3D. Chodzi mi głównie o to, czy w tej tańszej wersji pójdą wszystkie formaty bez przycinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten odtwarzacz i nie ma najmniejszego problemu z odtwarzaniem z zewnętrznego dysku plików ponad 40GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zdecydowałem się na model MED800x3D. Jadę dzisiaj go zamówić do komputronika. Tylko dzisiaj raty x 0%. Dziękuję Wszystkim za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem w komputroniku. Jutro będzie do odbioru. Koszt to 729 zł. Czekam na to cacko z niecierpliwością :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...