Skocz do zawartości
Gmeru

MDNA World Tour 2013 (Blu-Ray) oj kiepsko...

Rekomendowane odpowiedzi

5id5.jpg

Płyta Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania 1 1 Virgin Mary (Madonna) 6:48 1 2 Girl Gone Wild (Madonna) 3:20 1 3 Revolver (Madonna) 3:55 1 4 Gang Bang (Madonna) 5:52 1 5 Papa Don't Preach (Madonna) 1:36 1 6 Hung Up (Madonna) 3:57 1 7 I Don't Give A (Madonna) 5:32 1 8 Best Friend (Madonna) 4:45 1 9 Express Yourself (Madonna) 4:30 1 10 Give Me All Your Luvin' (Madonna) 3:28 1 11 Turn Up The Radio (Madonna) 4:08 1 12 Open Your Heart (Madonna) 6:03 1 13 Masterpiece (Madonna) 4:33 1 14 Justify My Love (Madonna) 6:34 1 15 Vogue (Madonna) 4:07 1 16 Erotic Candy Shop (Madonna) 4:25 1 17 Human Nature (Madonna) 4:27 1 18 Like A Virgin Waltz (Madonna) 5:13 1 19 Love Spent (Madonna) 4:47 1 20 Nobody Knows Me (Madonna) 4:45 1 21 I'm Addicted (Madonna) 5:19 1 22 I' M A Sinner (Madonna) 6:44 1 23 Like A Prayer (Madonna) 6:09 1 24 Celebration (Madonna) 6:05

Madonna jak to Madonna jedni lubią inni nie tykają takich koncertów. Ja lubię jeden i ciągle czekam i chyba się nie doczekam na wydanie Blu: The Confessions Tour.

Ale to jedyne wydanie, które lubię. MDNA to kolejny przykład, że naprawdę jest kiepsko a wydanie tylko to potwierdza.

Obraz jest średni - raz w miarę ok ale często ziarnisto i w ogóle jakoś mało przekonywująco. Ale najgorszy dźwięk DTS HD MA. W ogóle nie czuć sceny ani przestrzeni. Ten kto to mixował chyba miał bardzo nieciekawie ustawiony sprzęt. Mam wrażenie, że słyszę tylko śpiew z centrala a reszta głośników śpi. To ma być show? Łeh. Słaaaaabo.

Uważajcie na to wydanie. Bo Madonna może przyciągnąć a tutaj taki klops.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już kolejna recenzja, w której cieniutko oceniane to wydawnictwo. Zastanawiałem się, czy nie kupić, ale jednak odpuszczę chyba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kasy... też miałem to już w koszyku ale jednak postanowiłem "sprawdzić".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyć od kolegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na opisach z amazona ktos pisal ze z dvd tez jest cos nie tak.

ja kupilem wersje BD i dla mnie obraz jest ok (przepuscili przez jakis dziwny filtr) i mydla z DVD nie chcialbym ogladac.

o dzwieku sie nie wypowiem bo glosno odsluchac nie mialem czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to taka sama lipa jak z Rihanną, co oni odpierpapier, a szkoda bo babka naprawdę show odwala niezły.

Mimo wszystko starsze są lepsze coś w sobie miały, ten ostatnio słabo.

Jeden koncert z Miami oglądałem Britnej tam to dopiero porażka, ona nawet nie wiedziała co śpiewa i gdzie, tak jakby dźwięk był przesunięty.

Coś niedobrego w ostatnich latach się dzieje, chyba chodzi o szybkość wydawania i dlatego knocą.

Mimo wszystko dzięki za info, ale jeśli do dnia dzisiejszego nie wypuścili wersji poprawionej to ja muszę się tą wersją zadowolić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słabo. Już w 2010 na poprzednim BD było mocno średnio ale wtedy dałem 7/10.

Teraz jest jeszcze gorzej.

Obraz: 4/10

Dźwięk: 5/10

Koncert (setlista): 3/10

RAZEM: 4/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo waszych negatywnych opinii skusiłem się na zakup (w empiku w Świnoujściu jest promocja na ten koncert, kosztuje 39,90 - nie wiem czy dotyczy ona całej sieci empiku) i po przejrzeniu "na szybko" zwróciłem uwagę że obraz faktycznie jest jakiś taki dziwny, ale odniosłem wrażenie że jest to celowy zabieg. Co do dźwięku to nie mam jeszcze zdania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc po niedzielnym wieczorze spędzonym z Madonną stwierdzam że dźwięk w tym wydaniu jest naprawdę tragiczny !!! Wydaje mi się że jest on jakiś "śćiśnięty", nie ma w nim kompletnie żadnego "kopa". Mam koncert z poprzedniej trasy na dvd, i tam dźwięk jest o niebo lepszy !!! Obraz również mógłby być lepszy :( Ogólnie uważam że koncert sam w sobie bardzo fajny - dużo się dzieje, jest kolorowo (choć czasem również czarno-biało) a Madonna momentami zachwyca swoją kondycją (choć momentami przasadza z eksploatowaniem "golizny" - przecież to jest babcia ;) ) Szkoda że to wydanie jest naprawdę skopane, myślę że dla osób które chcą obejrzeć koncert Madonny zdecydowanie lepszym wyborem będzie koncert z trasy "Confession" !!!

Edytowane przez Liter 1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to dziwi, ktoś tak bogaty i tyle kasy idzie na koncert wydaje tak słabe wydanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam wrażenie że wydania filmów i koncertów na Blu-Ray robią coraz gorsze. Chyba przestanę kupować płyty Blu-Ray.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie samo wrazenie mialem o dvd kiedy zaczelo powoli wychodzic hd.... Moze dlatego tak robia bo 4k w drodze ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca tak jest, dużo filmów wychodzi przeciętnej jakości, koncerty to osobny temat, tam panują ciężkie warunki do kręcenia, ale sorki dźwięk to podstawa.

Nie chodzi tutaj o 4K czy 8K, po prostu część filmów była zawsze słabej jakości a nieliczne filmy są tej najlepszej jakości.

Do filmów BD już się przyzwyczailiśmy i nie robią na nas wrażenia nic więcej, na pewno nie robią gorszych bo jest 4K, pls nie tędy droga.

Ogólnie wszystko jest coraz bardziej góówniane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...