Skocz do zawartości
elae

WiiU - czy opłaca się kupić tę konsolę? Jakie są plusy i minusy?

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu dużo mówić: dla mnie właśnie to co pokazało Niny zajarało na maxa! Czekam z niecierpliwością na tytuły wczoraj pokazane! Konsola ogólnie ma ciężkie życie ale jak widać jakoś przeżyje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Nintendo wygrało E3. Znowu sprzedaż Wii U może znacząco wzrosnąć :)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No...ta Zelda to jest miazga :)

Zawsze uważałem że Nintendo to nieco inna /poprzez swą specyfikę/ kategoria konsol. Nigdy nie stawiam Nintendo w opozycji do Sony czy M$ - przeciwnie. Ten sprzęt jest IDEALNYM uzupełnieniem PlayStation czy Xbox'a. To tak jak z komputerami MAC

Można je kochać, można je nienawidzieć... Ale zawsze najlepszym wyjściem jest mieć zarówno PC jak i MAC - i wtedy korzystamy z zalet obu systemów

Edytowane przez mobor
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe Mario Karty są po prostu fenomenalne :D

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba w końcu trzeba nabyć chociaż czasu mało a to cholerny Multi :DDDDDDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale trudny w ch..j :)

Bez driftu non stop - nie ma szans na ukończenie klasy 150

Najtrudniejszy MK....i najładniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, masakra jakaś. Tak jak na początku grało się lajtowo to teraz zgroza. O mało a nie cisnąłem pada o ścianę ! Kto to wymyślił ? Klasa 50cc to spacerek do 150cc. Przesadzili z poziomem trudności.... Ale nic, gramy dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni wpis jest o aktualizacji... Na tym forum nie ma zbyt wielu fanów N więc chyba nie ma też sensu zakładać kolejnego tematu abym miał raptem kilka postów ;)

Warto przypomnieć jednak, że miała premierę już Bayonetta 2, super się prezentuje i ogólnie czuć MOC :) Polecam wszystkim niezdecydowanym na zakup a mającym Wii U !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie przecieki wspominają że procesor w WiiU może mieć zbliżoną moc do tego w PS4 (w PS4 jak wiadomo jest jedna wielka LIPA, testy pokazują ok 6% spadek mocy obliczeniowej wobec CELL'a z PS3) Oczywiście grafika w WiiU jest już wyraźnie słabsza od tej w PS4 ale podobno cała architektura WiiU jest tak zmyślnie pomyślana że sprzęt w rękach zręcznych programistów może bardzo wiele. No i tu jest pies pogrzebany. Developerzy nie mają ochoty na tego typu eksperymenty. Ponoć większość tytułow startowych na WiiU używało tylko 2 z 3 rdzeni CPU WiiU....

Wychodzi więc na to, że jedyne gry które pokażą potencjał konsoli to pozycje od Nintendo...

Ja jednak nie rozpaczam. WiiU kupiłem TYLKO dla gier od Nintendo (Mario, Donkey, Luigi itp. klimaty) Teraz czekam na Kapitana Toad'a :)

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również kupuję gry głównie od Nintendo i są to produkcje na bardzo dobrym poziomie. Grafika nie ma dla mnie znaczenia, ale np. MK8 wygląda genialnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że tych fanów N to tu jest wyjątkowo dużo jak na N haha; )

Moja paka :)

WrOZOt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha ; ) Ale w ogóle to zabrałem żeby pokazać, że coś tam ten nowy dystrybutor robi chociaż podobno połowy rzeczy nie mają na polski rynek (narzekania sklepu w jakim brałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczną pakę :) nowy dystrybutor i tak robi milion razy więcej niż ten poprzedni. Przykładem może być obecność N na targach organizowanych w Polsce (np. PGA).

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi robi :)

Ja kupiłem MK8 normalnie ale dzieciak poszedł na turniej MK na 3DS... i wygrał tę grę dla siebie zajmując 2 miejsce. Do tego dostał koszulkę i chorągiewki

Jest lepiej.... ale nadal jest słabo. Marka w marketach wciąż nie istnieje. Nie mamy Clubu Nintendo i generalnie całe zakupy jakie robimy idą na konto innego kraju Kto chce - znajdzie i kupi, ale nowy klient nie ma pojęcia o Nintendo. U nas to jest marka dla świadomego gracza, który wie czego szuka

Nie ma nic lepszego po krwawych jatkach na PS4 niż odpalenie Mario. Od razu dziób się cieszy :)

Edytowane przez mobor
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, byłem i widziałem :) W końcu coś się dzieje... Kilka fotek:

sjhMde.jpg

BerFr4.jpg

3t0r0I.jpg

1HBult.jpg

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Direct w temacie cicho, generalnie było pokazane troszkę jak Xenoblade Chronicles X czy nowa / stara Zelda na 3ds (ale to nie o tym temat ;) ) generalnie jednak najbardziej spodobał mi się trailer singla do Splatoon ! Po E3 nie byłem do końca przekonany to tej pozycji ale powoli chyba łapię hype :) Jak dla mnie super to wygląda i tak powinni zaprezentować już na E3 to nowe IP !

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Splatoon to będzie mega hicior. Strasznie fajny pomysł na grę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o północy Nintendo zaprezentowało swój kolejny Direct gdzie było całkiem sporo fajnych informacji podanych, ale najbardziej istotne jeśli chodzi o Wii U to lokalizacja nowego Project Zero na którą bardzo czekam:

https://youtu.be/muFleX7uqy8

oraz wreszcie pokazali coś z SMTxFE - wiele osób już myślało, że projekt upadł a szykuje się jrpg od Atlusa więc jeśli wydadza w EU to można się tylko dobrej gry spodziewać !

https://youtu.be/gKaHMqkjGS8

I na koniec warto przypomnieć, że premiera Splatoon została ustalona na 29 maja !

Nic nie zobaczyliśmy z nowego Starfoxa ale na E3 muszą też coś mieć ;)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo ciekawych rzeczy wczoraj było. Splatoon i nowy Yoshi to też dla mnie pewniaki do zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...