Skocz do zawartości
kizior11

Telewizor z 3d do ok 4500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie czy ktoś pomoze mi w tym dylemacie i podpowie fachową poradą. A wiec byłem już w każdym sklepie i słuchałem różnych doradców i nie wiem co wybrać , spodobał mi się soniak 805 i LG 740, 691 i 860 wszystkie to 47 cali i nie wiem co mam wybrać .Interesuje mnie bardziej jakość wyświetlanych obrazów i ich trwałość .Wcześniej mniałem plazme samsunga która dostała zabawką :-( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałeś wcześniej plazmę to musisz być świadom, że wybór jednego z powyższych telewizorów LCDz matrycą IPS jest zwrotem o 180 stopni. Dlaczego nie chcesz zostać przy tej samej technologii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pasuje mi technologia aktywna a chciałem już mieć telewizor z 3d , wcześniej był samsung c430 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie, to na dzien dzisiejszy kupno telewizora 3D to zbedny wydatek. Nadawcy sie z tego praktycznie juz wycofali, nie wiadomo co zrobia producenci. Za chwile bedzie "szał" na 4k. Era 3D powoli umiera smiercia naturalna spowodowana brakiem zainteresowania ze strony konsumentow. Mam na mysli 3D do uzytku domowego, bo w kinie jeszcze pociagnie troche. Ale to bedzie takie sztucznie utrzymywanie tej technologi przy zyciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to moze i faktycznie jakąś plazme , może nawet te 50cali ale niech ma te 3d to co byście polecili ? Jest jeden apekt będzie umiejscowiony na ścianie po prawej lub lewej stronie a w tej przerwie są drzwi tarasowe - [__] tak jest salon.

Edytowane przez kizior11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie czy ktoś pomoze mi w tym dylemacie i podpowie fachową poradą. A wiec byłem już w każdym sklepie i słuchałem różnych doradców i nie wiem co wybrać , spodobał mi się soniak 805 i LG 740, 691 i 860 wszystkie to 47 cali i nie wiem co mam wybrać .Interesuje mnie bardziej jakość wyświetlanych obrazów i ich trwałość .Wcześniej mniałem plazme samsunga która dostała zabawką :-( .

W805 ciekawy do 3D bo ma pasywną technologię. Na pewno jest to ciekawe doświadczenie bo okulary lekkie, tanie a obraz żywy i jasny. Jedyny minus to gorsza rozdzielczość względem technologii aktywnej. Ale znam wiele osób, które widzą pasyw nie chcą nawet patrzeć na ciemny aktyw ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli mowa o 3d to z tego co się orientuję to właśnie LG jest pionierem w tej technologi. Oni rozwijają polaryzacyjne 3d przez co ekran nie miga podczas ogladania a okulary są bardzo lekkie, przez co komfort oglądania jest bardzo dobry. Tak samo jest z konwersją 2d do 3d. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technologia pasywna jest wszędzie taka sama. Nie ma żadnych różnic czy jest to na telewizorze X czy Z firmy. Inaczej jest z aktywem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...