Skocz do zawartości
raffal

Oddam za darmo kod PS+ na 30 dni

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

w dzisiejszym CD Action był kod do usługi Playstation Plus na 30 dni. Kod można wykorzystać TYLKO I WYŁĄCZNIE jeśli nigdy nie miało się aktywnego plusa.

Ponieważ ja korzystam z tej usługi od dawna to mogę się podzielić kodem.

Enjoy!

Scan.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię w tak krótkim czasie :). Próbuj. raffal dzięki za kod : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię w tak krótkim czasie :). Próbuj. raffal dzięki za kod : )

Nie ma za co :)

Mi to zupełnie niepotrzebne a szkoda żeby się zmarnował ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieciak tez dzisiaj skads wymarał. Przyszedł wklepał- i mu wywaliło że ma wprowadzic nr karty kredytowej

kogos chyba poj...ało... Co ma piernik do wiatraka ?

Albo jest free albo nie - na co SONY dane mojej kredytówki w takim wypadku?

Podam dane z karty, miech za damo a za moment sie okaże że w jakimś chorym regulaminie jest maczkiem napisane ze miesiac free a za kolejny juz sie buli....

Odpusciliśmy temat.

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to miałem. Chciałem spróbować jak to działa ale też chcieli numer karty kredytowej - niezły trick. A potem czegoś nie klikniesz w czasie i zje Ci kolejna monetę juz nie za free... :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale umówmy się: nie mieć plusa w dzisiejszych czasach? To jest tak opłacalne (PS3 + Vita), że nie wyobrażam sobie innej opcji za tak małą kasę... Chyba, że ktoś ma PS3 i gra na niej raz na miesiąc. Albo gry do testów ;D To rzeczywiście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też ale zaczynam jednak przechodzić na cyfrową bo wkładanie płyty/karta do czytnika jest nudne a na półkach już jest taki hardcore... ; ) Czyli: steam, vita , 3DS, PS3, X360 > wszędzie załadowałem ogromne dyski i zaczynam jednak jechać na cyfrowej dystrybucji. Oczywiście też jako fan zbieractwa nadal kupuję ale już nie wszystko... głównie same limitki bo tego mi cyfra nie da.

PS+ najbardziej wykorzystuję pod Vitę. Mogę wiele rzeczy sprawdzić bo wielu z tych gier bym nigdy nie dotknął. PS3 to już w ogóle prawie nie gram (nawet exy już odpuściłem ostatnie mimo, że je mam...) więc to inna sprawa. PC w tej chwili numer jeden bo ja jak zwykle s..... się nad grafą ;p;pppppppppp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS+ jest fajne ale właśnie - to pulapka... Zaczynasz zbierać gry...kupujesz dyski...no i lapiesz sie na tym że chcesz czy nie- MUSISZ becelować regularnie bo inaczej cały zbiór szlag trafi (mówię o darmowych grach z plusa) Sama usluga nie jest zła i na pewno warta uwagi dla hardcorowych graczy. Ale ja aż tyle nie gram. Skupiam się wyłacznie na hiciorach /absolutny TOP/, a te lubię mieć na półce. Jeśli zbliża się termin premiery nowej generacji - stary system sprzedaję żeby zrobić miejsce nowemu. Nie zbieram systemów bo nie ma gdzie tego trzymać, do czego podpinać (brak wolnych wejść) no i po premierze nowego rzadko kiedy ciągnie mnie do starej generacji. Kto dzisiaj chciałby sobie zagrać w PS2.. ? :) Poza tym, po premierze nowych konsol, stare będzie jeszcze trudniej sprzedać niż obecnie

Vitę sprzedałem już dawno- nie bylo w co grać. Najlepsze gry na Vitę wg mnie wyszły na premierę...System nurkuje w dół. i to już bardzo wyraźnie widać. XBOX'360 też juz dawno pogoniłem. Teraz czekam na PS4.... PS3 też już sprzedalem (a w zasadzie oddałem dzieciakowi) Jedynymi grami z którymi żal bylo się rozstawać- to Uncharted 2-3 i Red Dead Redemption ale...Naughty Dog już coś pichci na PS4 a Red Dead Redemption 2 jest juz w drodze na nową generację, wiec spoko :)

.

Do czasu premiery PS4 musi wystarczyć 3DS /najlepszy przenośny sprzęt do grania wg mnie/ oraz WiiU (na wii u juz nie bawem tez bedą hiciory - Małpa w listopadzie i Marian w grudniu)

Awaryjnie w odwodzie jeszcze jest iPAD gdzie za 5zł można też nieraz wyrwać świetny tytuł na długie godziny (np Joe Danger)

Z kolei mnie jakoś PC odrzuca bo jak wiadomo, trzeba co roku wymieniać 100 hardwaru.. i sporo tytułów wogóle nie wychodzi na PC /np Red Dead Redemption, Uncharted itp/ Choć oczywiscie grafa nominalnie - wiadomo - jest the best. Pełna zgoda

Gdyby na PC wychodziły exy z konsol - też bym stawiał pieca....

Preorderki na PS4 zlożone - tylko te czekanie :(

Ciekawe czy wyjdą Srar Warsy na premierę....

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieciak tez dzisiaj skads wymarał. Przyszedł wklepał- i mu wywaliło że ma wprowadzic nr karty kredytowej

kogos chyba poj...ało... Co ma piernik do wiatraka ?

Albo jest free albo nie - na co SONY dane mojej kredytówki w takim wypadku?

Podam dane z karty, miech za damo a za moment sie okaże że w jakimś chorym regulaminie jest maczkiem napisane ze miesiac free a za kolejny juz sie buli....

Odpusciliśmy temat.

Numer karty kredytowej potrzebny jest do usługi automatycznego przedłużania subskrypcji. Można to wyłączyć od razu po uaktywnieniu PS+ w "Zarządzaniu kontem" z poziomu konsoli i już nam nie przedłuży z automatu i nie pobierze kasy. Oczywiście numer karty tez można usunąć z ustawień konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z Sony polega na tym, ze nie potrafi pilnowac, ani swoich danych ani tym bardziej danych swoich klientow.

Jesli tylko sie da, to usuwac, czym predzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wolałem sobie ta promocję odpuscić. Po co ryzykować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to takich rzeczy polecam wirtualną kartę kredytową. U mnie w ING to koszt 20 zł raz na kilka lat i można śmiało podawać numery w różnych miejscach.

Ja również powoli przechodzę na cyfrową dystrybucję bo ilość gier które zalegają na półkach mnie przeraża. Jedynie kolekcjonerki warte są kupowania w fizycznej formie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko można kupić w zdrapkach więc karta do niczego niepotrzebna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus ma jedną wadę, za dużo gier do ogrania co miesiąc, czasu na to nie ma, niedługo jeszcze GTA 5 eh.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak patrzę co wymyślił M$ na Live i te "super nowości" to płakać mi się chce ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak patrzę co wymyślił M$ na Live i te "super nowości" to płakać mi się chce ; )

Crackdown jedynka za darmo, buhahaha :D Ja golda to już nie mam od dawna, kupowałem kiedyś żeby grać w Gearsy po sieci tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie taki GOLD to jest wydawanie kasy w błoto. A te gry to by się nie ośmieszali... wszystko po 20-40zł na allegro a zresztą: starocia do potęgi. Ale Plus zasługuje by ten koszt jednej gry (nawet nie... (!!)) wydać co roku. Właśnie zaciągam dzisiejsze nowości. Sporo tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie LEGO się ściąga już :D resztę z tych gierek już miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O w mordę, dzięki za cynk :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru jesteś pewien, że LEGO jest crossbuy? Dodaje pozycje przez przeglądarkę i tam w opisie tylko vita była; wikingowie byli ps/vita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Only Vita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...