Skocz do zawartości
zepol

Konkretne wymagania: Spotify, BD 3d fullHD 1080p i przeglądarka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcę złożyć sobie tani zestaw pod telewizor i projektor, który obsłuży te 3 rzeczy:

- Spotify - skłaniam się do linuxa
- BD 3d full hd 1080p + cyfrowo dźwięk do ampli (np DTS)
- przeglądarka + youtube

Podpowiedzcie proszę w jakim kierunku powinienem szukać. Czy systemy linuxowe w ogóle są w stanie spełnić te wymagania ? Jeśli tak to jakie oprogramowanie do BD 3d ?

Jaka platforma (płyta główna + procesor) będzie obecnie minimum aby wyświetliło mi film 3d 1080p z płyty BD (myślałem o czymś na mini ITX)

Priorytet to cena - nie chcę przepłacać za żadną zbędną funkcjonalność - sprzęt będzie służył jedynie do tego co wymieniłem.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chcę złożyć sobie tani zestaw pod telewizor i projektor, który obsłuży te 3 rzeczy:

- Spotify - skłaniam się do linuxa

- BD 3d full hd 1080p + cyfrowo dźwięk do ampli (np DTS)

- przeglądarka + youtube

Podpowiedzcie proszę w jakim kierunku powinienem szukać. Czy systemy linuxowe w ogóle są w stanie spełnić te wymagania ? Jeśli tak to jakie oprogramowanie do BD 3d ?

Jaka platforma (płyta główna + procesor) będzie obecnie minimum aby wyświetliło mi film 3d 1080p z płyty BD (myślałem o czymś na mini ITX)

Priorytet to cena - nie chcę przepłacać za żadną zbędną funkcjonalność - sprzęt będzie służył jedynie do tego co wymieniłem.

pozdrawiam

Na Linuxa nie znajdziesz oprogramowania które odtworzy Ci tłoczone (oryginalne) płyty BR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink:

no to ładna lipa... znaczy się, że zmuszony jestem do windowsa lub dedykowanych odtwarzaczy zewnętrznych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BD 3D i w miarę tanio ?
Moja propozycja A6 5400K, a płyta pod mini ITX np. ASRock FM2A75M-ITX MSI FM2-A75IA-E53, ASRock FM2A85X-ITX.

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego XBMC + external player (np. TMT6)do BD 3D i któraś z wtyczek do Spotify;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...