Skocz do zawartości
chiboogi

Batmany BD w STEELBOOK :), ktokolwiek wie, ktokolwiek słyszał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

na calym swiecie wychodza wszystkie batmany w steelbook. Czy w kraju takim jak Polska to mozna liczyc na takie wydanie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się nie zorientowałeś, że Polska jest pod tym względem w czarnej d...

Na potwierdzenie wiadomość od dystrybutora

Aktualnie nie mamy w planach takich wydań. Jeśli pojawią się poinformujemy o tym tutaj na Facebooku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Już jesteś nudny z takimi wpisami...

Rozumiem, że oceniasz ludzi własną miarą i sam jesteś naiwny? Albo zazdrościsz ludziom kolekcji bo na własną cię nie stać.

Całyczas słyszę od ciebie to jest fe a tamto jeszcze gorsze...

Ogarnij się człowieku.

Weź najlepiej wyłącz komputer i idź spać bo do szkoły zaśpisz.

Co do steelbooków to zawsze można zamówić z Czech z pl audio.

Edytowane przez purdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ty też jesteś nudny z takimi wpisami. Wyjaśnij mi po co są filmy w blaszanych pudełkach ? Tylko mi nie pisz że tworzą klimat w pokoju kinowym ! Mnie wystarczą filmy w pudełkach plastikowych. A poza tym i tak wszyscy kiedyś umrzemy i co później filmy w blaszanych pudełkach włożysz do trumny ?

Poprawcie błąd ortograficzny w temacie. Pisze się Steelbook, a nie Steebook.

Edytowane przez grzegorz288

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre osoby, które kolekcjonują filmy (i nie tylko) cenią sobie wygląd swojej kolekcji. Chcą aby ona wyglądała ładnie i dobrze się prezentowała. A steelbooki to zapewniają.

Mnie wystarczą filmy w pudełkach plastikowych.

To, że ty zbierasz filmy w plastikowych pudełkach nic mnie nie interesuje. Możesz je przechowywać w kopertach na dnie szuflady. Nic mi do tego i mnie to nie obchodzi.

Więc nie wyzywaj ludzi którzy mają inny podgląd na kolekcjonowanie od "naiwnych maniaków".

A poza tym i tak wszyscy kiedyś umrzemy i co później filmy w blaszanych pudełkach włożysz do trumny ?

Na to pytanie nie odpowiem. Mogę jedynie przytoczyć.

93.png

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

no to bedzie trzeba zamowic z CZ. :D Pytanie tylko czy beda mieli tez Batman forever i Batman and Robin ????

Te dwie czesci chociaz nie sa moimi marzeniami, ale chcialbym miec cala kolekcje nietoperkow w STEELBOOK panie grzegorz288 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez od jakiegoś czasu kupuje (jesli tylko to mozliwe) wersje steelbook - fajnie się prezentują w kolekcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

no to bedzie trzeba zamowic z CZ. :D Pytanie tylko czy beda mieli tez Batman forever i Batman and Robin ????

Te dwie czesci chociaz nie sa moimi marzeniami, ale chcialbym miec cala kolekcje nietoperkow w STEELBOOK panie grzegorz288 :D

Kupisz na blu-ray, ale bez polskiej wersji językowej. Jak na razie nie ma widoków na Batman Forever i Batman & Robin w naszej części europy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc nie wyzywaj ludzi którzy mają inny podgląd na kolekcjonowanie od "naiwnych maniaków".

Ja tu nikogo nie wyzywam. Mnie bardzo śmieszy to że przez steelbooki ludzie kupują coś co mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na to pytanie nie odpowiem. Mogę jedynie przytoczyć.

93.png

Skoro tak odpowiadasz na takie pytanie to znaczy że się boisz śmierci. A tego przekleństwa użyłeś tylko dlatego, bo Nie Potrafisz Się Wysłowić.

Ciekawe dlaczego Moderatorzy pozwalają na takie przekleństwa.

Edytowane przez grzegorz288
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kupisz na blu-ray, ale bez polskiej wersji językowej. Jak na razie nie ma widoków na Batman Forever i Batman & Robin w naszej części europy.

chyba nigdy nie zrozumie tej polityki. Tak ciezko dodac napisy skoro one i tak sa.

Nie dosc ze zamykaja wypozyczalnie to jeszcze troche nic nie bedzie mozna kupic w tym chorym kraju... zostanie nam kupowac dvd :D

Edytowane przez chiboogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nikogo nie wyzywam. Mnie bardzo śmieszy to że przez steelbooki ludzie kupują coś co mają.

ano takie zycie :)

ja np kupuje steelbooki z calego swiata, w PL kupuje amaraya i przekladam plyty do steelbooka a reszte wywalam :)

a filmy ktore sobie cenie to mam wszystkie wersje jakie wychodzily na calym swiecie :) ot takie zboczenie, co mi tam......

jak ja to mowie moim znajomym:

kazdy ma jakies hobby, jedni zbieraja steelbooki, inni znaczki, a jeszcze inni chodza do kosciola :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nigdy nie zrozumie tej polityki. Tak ciezko dodac napisy skoro one i tak sa.

Nie dosc ze zamykaja wypozyczalnie to jeszcze troche nic nie bedzie mozna kupic w tym chorym kraju... zostanie nam kupowac dvd :D

Jedyne co mogę ci na to odpowiedzieć to to:

Zanim się w polsce doczekam na jakiś ulubiony film na blu-ray, to na dłoni szybciej mi wyrośnie kaktus. A te filmy, chciałbym kupić na blu-ray z polskimi napisami, ale chyba nie wyjdą. Bo polski rynek blu-ray jest przegrany. Dla wydawców liczą się tylko bogate kraje i państwa, co ich obchodzi jakaś polska. Jedyna szansa na uzdrowienie polskiego rynku blu-ray to "Prawdziwy Dystrybutor" który by wydawał filmy na blu-ray w niskich cenach. Ale to się nie zdarzy bo w polsce jest zmowa cenowa i dla polskich dystrybutorów liczą się tylko największy zysk przy niskiej sprzedaży. Ja polskich dystrybutorów już dawno skreśliłem bo oni ciągle żyją w latach 1945 - 1989. Jedyne co pozostaje to sprowadzać filmy z zagranicy, Remuxować je i dorabiać polskie napisy. Ale czy warto aż tak się poświęcać dla filmu w HD który obejrzymy dwa razy w roku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano takie zycie :)

ja np kupuje steelbooki z calego swiata, w PL kupuje amaraya i przekladam plyty do steelbooka a reszte wywalam :)

a filmy ktore sobie cenie to mam wszystkie wersje jakie wychodzily na calym swiecie :) ot takie zboczenie, co mi tam......

jak ja to mowie moim znajomym:

kazdy ma jakies hobby, jedni zbieraja steelbooki, inni znaczki, a jeszcze inni chodza do kosciola :D

Ja cię dobrze rozumiem. Ja kupuję filmy na blu-ray z powodu wysokiej jakości i dodatków. Pudełko nie ma dla mnie wielkiego znaczenia bo i tak się poniszczy od używania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełko nie ma dla mnie wielkiego znaczenia bo i tak się poniszczy od używania.

No widzisz, i dlatego warto brać steelbooki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale steelbooki znowu się rysują od używania. Także po co przepłacać za steelbook. Ja cieszę że mnie stać na kupowanie filmów na blu-ray w plastikowych pudełkach. No i jest to lepsze od ściągania filmów z internetu.

Edytowane przez grzegorz288

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję filmy na blu-ray z powodu wysokiej jakości i dodatków. Pudełko nie ma dla mnie wielkiego znaczenia bo i tak się poniszczy od używania.

Pochwal się kolekcją ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pochwal się kolekcją ... :)

Z miłą chęcią, ale w mojej kolekcji większość to filmy na DVD, a na blu-ray kupuję tylko to czego nie mam, także nie wiem czy warto się pochwalić swoją kolekcją. Chciałbym swoje filmy DVD wymienić na blu-ray w HD, ale mnie nie stać finansowo. Można kupować taniej zagranicą, ale hamuje mnie brak polskich napisów, można płytę zremuxować, dorobić polskie napisy, ale to też kosztuje. Nagrywarka blu-ray trzeba kupić, puste płyty no i jeszcze czas przy komputerze trzeba mieć i go spędzić. Także filmy w HD uwielbiam, ale moim zdaniem nie warto się aż tak poświęcać dla filmów HD.

Edytowane przez grzegorz288

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z miłą chęcią, ale w mojej kolekcji większość to filmy na DVD, a na blu-ray kupuję tylko to czego nie mam,

Nie szkodzi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steelbooki będą tak wyglądać:

51uIe3EV4ML._AA300_.jpg51eULnZSRYL._AA300_.jpg
51D6c3U7V%2BL._AA300_.jpg51CIZWxyZGL._AA300_.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...