Skocz do zawartości
Maciej Koper

Thomson FU 6663 i FU 5553 co za badziewie...

Rekomendowane odpowiedzi

Thomson FU6663 i FU5553 - jeśli ktoś, skuszony opiniami sprzedawców, zastanawia się nad kupnem jednego z tych telewizorów to ostrzegam: to drugi najgorszy telewizor z jakim miałem do czynienia (pierwsze miejsce zajmuje Bang&Olufsen BeoVision 9)! Thomson sam wie najlepiej jak wyświetlać obraz, działa nieprzewidywalnie, nie posiada nawet regulacji podświetlenia, więc nagle w nocy może nas niespodziewanie oślepić lub może się przyciemnić tak że widzieć będziemy ciemność. Do tego ma potworny clouding, największego input laga na rynku i smuży jak zły. Niedługo napiszę szerszą recenzję - jednoznacznie krytykującą produkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle. Ale czego tu się w sumie spodziewać. Ma być tanio ale z dużymi przekątnymi. Coś za coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyła mnie opinia o Bang&Olufsen. Nigdy nie widziałem ich tv na własne oczy, ale wydawać by się mogło, że taka firma zrobi coś porządnego. Aż tak źle?

A co do Thomsona - marketówka sprzedawana prawie po kosztach produkcji. Nie ma co się dziwić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się bardziej zaintrygowałem wypowiedzią na temat Banga tym bardziej że mój znajomy pracuje dla tej firmy i znam co nie co ceny, ostatnio sprzedawał jakąś plazmę 3d za 60 tyś.....euro...netto ;-) Ale osobiście nie widziałem jej w akcji a szkoda ;-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

Czy ta recenzja już się gdzieś znajduje ? Właśnie chciałem go kupić ( 2850zł za 50'' 200hz ) a tu takie kwiatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj :) Nie napisałem jeszcze recenzji z powodu braku czasu. Najlepiej po prostu kup coś innego. Za 2850zł jest kilka innych lepszych propozycji.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak z ta recenzja ? Bedzie co poczytac ? Mam prosbe aby ktos umiescil zdjecia kabla zasilajacego ten tv (FU6663). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...