Skocz do zawartości
Gmeru

Już jutro kolejna konferencja n

Rekomendowane odpowiedzi

[news]Już jutro o 11.30 kolejna konferencja nki odnośnie kolejnych nowych usług, które będą dostępne na tej platformie. Jak widać zostanie zaprezentowany VOD. Ciekawe czy będzie coś powiedziane o kanale filmowym. Liczę, że tak. Czekamy.[/news]

[center][img]http://img87.imageshack.us/img87/4171/zaproszenien2copyne1.jpg[/img][/center]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mi wiadomo i należy sie spodziewać to zapewne powiedzą ze wszystkie szczegoły zostaną podane na nastepnej konferencji 20 stycznia !
Już miną miesiąc od startu nTV i można podsumować !! z mojej strony to wielka gra na czas , pozory i markowanie ruchów ! do tej pory nikt nie odpowiedział z ITI dlaczego jest przycinany dzwiek co kilka minut ! i wiele innych niedorobek !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='wisio' post='22458' date='16.11.2006, 15:14 ']
Z tego co mi wiadomo i należy sie spodziewać to zapewne powiedzą ze wszystkie szczegoły zostaną podane na nastepnej konferencji 20 stycznia !
Już miną miesiąc od startu nTV i można podsumować !! z mojej strony to wielka gra na czas , pozory i markowanie ruchów ! do tej pory nikt nie odpowiedział z ITI dlaczego jest przycinany dzwiek co kilka minut ! i wiele innych niedorobek !
[/quote]
Ja dostałem fakture jusz przedwczoraj no i jusz zapłaciłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='sierak' post='22478' date='16.11.2006, 17:13 ']
TVN 24 o 12
[/quote]

Jak ostatnio zapewne !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a retransmisja o 15 bedzie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez dostalem zaproszenie i sie nie chwale.tez bym mogl zeskanowac zaproszenie i tu zamiescic ale nie jestem chwilipieta :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mowia na infolinii to na kanal filmowy trzeba jeszcze bedzie dluzej poczekac, oprogramowanie nowe pojawi sie w nastepnym tygodniu - jutro bedzie predstawienie kanalu wojna i pokoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I teraz pytanie: Czy od poniedziałku będzie VOD? Czy pokażą kanał filmowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Gmeru
ty chyba znasz odpowiedź na drugie pytanie? a może tylko podgrzewałeś atmosferę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='wisio' post='22458' date='16.11.2006, 16:44 ']
do tej pory nikt nie odpowiedział z ITI dlaczego jest przycinany dzwiek co kilka minut ! i wiele innych niedorobek !
[/quote]


Ja ci odpowien ale będę zgadywał. Masz TV Philipsa a łącze po HDMI. A z HDMI u Philipsa cuś jest nie halo.
I tyle.
Po analogu nie ma prawa przycinać.
Jeśli po optyku ci przycina to masz albo zwalony nbox albo amplituner.
Zadowolony? <_<
Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' post='22569' date='17.11.2006, 10:14 ']
Ja ci odpowien ale będę zgadywał. Masz TV Philipsa a łącze po HDMI. A z HDMI u Philipsa cuś jest nie halo.
I tyle.
Po analogu nie ma prawa przycinać.
Jeśli po optyku ci przycina to masz albo zwalony nbox albo amplituner.
Zadowolony? :rolleyes:
Pozdro.
[/quote]

Nie ! ja mam łacze HDMI a telewizor LCD Sony i przycina !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najważniejsze żeby się dowiedzieć jak to z instalacją recordera, tzn ile kabli jaki konwerter co z multiroom. Reszta mnie prawdę mówiąc nie interesuje. No ładnie by było gdyby przeprosili za niedociągnięcia.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='wisio' post='22583' date='17.11.2006, 10:31 ']
Nie ! ja mam łacze HDMI a telewizor LCD Sony i przycina !
[/quote]

niestety potwierdzam
46 XD1 i też co jakiś czas Discovery HD tnie dżwiek i obraz ( może to N-box )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='wisio' post='22583' date='17.11.2006, 11:31 ']
Nie ! ja mam łacze HDMI a telewizor LCD Sony i przycina !
[/quote]
A ja mam LCD samsung i też mi przycina dżwięk po łączu HDMI,natomiast jak przełączę na component głos jest idealny i nawet działa na pilocie opcja zciszania i wyciszania :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Grzesiek' post='22611' date='17.11.2006, 12:03 ']
No i gdzie ta konferencja,tzn. konferencja jest na tvn 24 ale marszalka Jurka...
[/quote]
Na onet.pl leci na żywo konferencja
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest [url="http://wiadomosci.onet.pl/2,1,konferencja.html"]http://wiadomosci.onet.pl/2,1,konferencja.html[/url] i o dziwo dziala :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądam konferencję na onecie,w VOD-dzie na liście jest hity MGR. Ciekawe czy to nowy kanał HD?


I miałem rację :rolleyes:
Konferencja ok, ciekawe co będzie prezentował MGM, ale mnie powalił NASN super :P:):D

Edytowane przez airjack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze - MGM z oferta typu Hobbit, nowy Terminator czy J.Bond w HD podoba mnie sie. Jezeli maja 1000 pozycji w wysokiej rozdzielczosci, to faktycznie sa bezkonkurencyjni.
Hokej w HD - ciekawe. Pewnie jak to z Hameryka to bedzie natywnie 720p sygnal - bedzie mozna czynic porownania, co lepsiejsze - progresywnie czy z przeplotem a propoz sportu :rolleyes:
Pozostale informacje to w sumie dokladnie to czego mozna sie bylo spodziewac. VOD hmmm no wlasnie jak oceniacie video on demand - mam nieco mieszane uczucia (konkrety!? konkrety!?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Padlo chociaz slowo o Astrze? Czy zamierzaja nas czarowac do 12 lipca 2007?
Poza tym rozbraja mnie organizowanie 30-min konferencji na ktorej jedna osoba gada, tak jakby nie dalo sie dodac do tego zadawania pytan itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...