Skocz do zawartości
Mario

TEST: Platforma cyfrowa nc+ - mediaBOX+

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy niższe ceny, szczególnie, że wiele osób chcąc oglądać i Cyfrę+ i n miało dwa dekodery, a więc dwa abonamenty. Teraz będzie jeden, więc taniej. Poza tym proszę jeszcze raz sprawdzić pakiety, są elastyczne

[...]

Platforma nc+ szacuje, że około 100 tys. abonentów to klienci obu platform jednocześnie (Cyfry+ i "n").

Heh, jak chcą utrzymać te 100 tys abonentów, z ogółu 2.5mln, to jak na razie świetnie im idzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko interesuje co dostanę w zamian za 4 programy nPremium. Na razie mam za 89 zł wszystkie pakiety podstawowe + mulitroom + HBO + nPremium.

Są dwie różne opcje:

- Canal+ Family 1 i 2

- Canal+ Film HD i Family 1 i 2

Jeśli za kanały było nie było "premium" mam dostać jakieś Family to ... spadam do Polsatu (full + multiroom za 99zł). Za podobną cenę zyskam Filmbox'y.

Jeśli druga opcja to łaskawie zostanę do końca trwania umowy (czyli do lutego). Dam im szansę :)

Z tego co pisze w ostatnim rachunku n-ki- to za 4 npremium mamy dostać 6 nowych kanałów premium- czyli zapewne wszystkie nowe canal+ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe,

Jazda na całego, niemal cały dzień siedzę i śledzę wszystkie możliwe doniesienia i opinie na temat nowej oferty.

Ostatni raz taką jazdę miałem w czasie awarii Fukushimy.

p.s.

Tak, jestem pokręconym maniakiem filmów katastroficznych.

Edytowane przez Pizzojad
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zmiękną, może nie?

Doskonale wiedzą, że maja praktyczny monopol na sport, co zresztą dzisiaj pani z nc+ mocno podkreślała.

Dla mnie każda oferta nc+ jest korzystna, ponieważ teraz za n i c+ płacę sporo wiecej.

Szkoda tylko, że tego dziadowskiego HBO nie mogę zamienić na cokolwiek.

ps

Bez sportu dostałem propozycję 34 zł (comfort+)

Barnaba, jaki monopol na sport? Uważam się za kibica sportowego. Nic, z propozycji nc+ mnie nie interesuje. Jeśli mają czymś walczyć o klienta, to ofertą filmową i dokumentem. Dla mnie sport to siatka, ręczna i boks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sport to głównie piłka nożna i nic tego nie zmieni - największa kasa, największa popularność. Resztę masz na kanałach typu Eurosport, Fightbox itd.

Edytowane przez pedro29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piłka nożna w wydaniu ligi angielskiej - OK, ale nie czarujmy ludzi, jaką oglądalność ma polska skopana? Mam za to płacić? Bełchatów - Wisła Kraków 0:0 po wymiotach..? Bundesligę mam na Eurosport 2. Liga francuska - a co mnie obchodzą żabojady, czy tam jakiś Polak gra o mistrzostwo? Wolę sport z naszymi w rolach głównych, niż podniecanie się innostroncami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisze w ostatnim rachunku n-ki- to za 4 npremium mamy dostać 6 nowych kanałów premium- czyli zapewne wszystkie nowe canal+ :)

Zastanawiam sie co znaczy "dostaniemy"?

W tej informacji na fakturze jest napisane, ze "dostaniemy" - ale czy na stale do czasu wygasniecia obowiazujacych umow czy tylko na 1 miesiac w ramach promocji! A potem to trzeba bedzie sobie dokupic ekstra!

Moze byc zrobiony taki myk, ze abonenci zostana wpuszczeni w maliny myslac, ze z automatu dostaja paczke Canal+ nie sprawdza tego i zapomna wyslac wypowiedzenia umow - jest na to 14 dni. Gdy sie zorientuja to bedzie juz "po zawodach"!

Co do ligi angielskiej - obilo mi sie o uszy, ze liga angielska od nowego sezonu bedzie przeniesiona (wiekszosc i najbardziej atrakcyjne mecze) do osobnego kanalu dodatkowo platnego! Czyli kolejny element ukladanki do wyciagania kasy!

Edytowane przez tesbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym włączaniem Canal+ za npremium w kwietniu, to ja prywatnie jestem prawie pewien ze bedzie otwarte okno Canal+, ludzie się ucieszą:D wpadnie rachunek na dekoder z tymi samymi cenami(bo przeciez jeszcze w kwietniu Npremium będzie kilka dni, płacisz z góry) Ludzie nie wypowiedzą umów i bedą cyrki ktoś dostał pakiet WPT+HBO+Npremium za 69 zł, przyjdzie maj a tam dalej te same ceny a kanałów premium brak:D

Taki czarny scenariusz jak nie masz npremium jako dodatkowej opcji, tylko jako zestaw kanałów za określoną cene, minifull itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pedro29 - piszesz głupoty! A co mnie interesuje, co ogląda świat...?!!! Przecież świat nie płaci za mnie rachunków za platformę ! Przecież świat ma gdzieś naszą ligę skopaną! Nie kompromituj się takimi wypowiedziami.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na C+ Family pewnie same ochłapy rzucą, znamy to dobrze z nPremium 3/4. Już pojawiły się te żałosne programiki typu kalambury :D Za to odpowiedzialni są nieudacznicy z nFilm-nPremium, wiec co można po takich pajacach oczekiwać? Najlepsze premiery będą w platynie i raczej nie ma co niżej tego pakietu schodzić. A HBO? Teraz mam wszystko za 78 i nie mam zamiaru pozbyć się Gry o Tron czy wielu innych fantastycznych seriali, bo w chwili obecnie tylko HBO prezentuje prawdziwy kontent premium - ekskluzywne produkcje dzień po światowej premierze. Filmy uwielbiam, ale roczne nowości jakoś kłócą się z moją definicją premium. Jak nie dostane dobrej ceny <90zł za platynę z HBO to grzecznie dziękuję i premium zacznę oglądać w inny sposób. Pomyśleć, że w USA przy wyższych zarobkach miałem NETFLIX za cenę jednego Big Maca z McDonald's z dużo szybszymi premierami filmowymi, bo zaraz po wydaniach blu ray/dvd. Ehh... A prezio mi opowiada jakie to cudowne filmy nie mają i jak tanio, tylko dwie stówy za to cudo już rok po kinie heh :D Dziwić się, że tylu piraci na potęgę.

Edytowane przez robert robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolesie na tej konferencji w tych garniakach od Hugo są całkowicie oderwani od naszej polskiej rzeczywistości. To jest warszawskie grono wzajemnej adoracji zupełnie nierozumiejące rynku w Polsce. Mieli tyle czasu i co? I mega-wtopa, klapa na całego. Dezinformacja aż razi, Regulamin mówi jasno że w każdej chwili możesz pożegnać się z Eurosport HD czy MTV HD i nie możesz zrezygnować! Lista kanałów, to jest dopiero paskudztwo bez ładu i składu z jedynie słusznymi tvn'ami na początku. To jest lista kanałów sporządzona chyba przez rzecznika rządu. Sport pomieszany we wszystkich możliwych pakietach i prawie na wszystkich kanałach, kibic za nim znajdzie mecz to ten się już skończy. Żadnych nowych kanałów wartościowych nie dołączyli, ani jednego same badziewie za 2 x większą kasę. Szkoda że doszło do tej nieudanej fuzji. Powinni się wzorowac na najlepszej cyfrówce w Europie, SKY, i utworzyć c+sport, sport 2, sport 3. A ten ich media box przy tunerze Sky 2Tb wygląda jak tani plastik z Chin za dolara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HDTK, z tym SKY to roznie bywa - SKY brytyjskie to OK ale np. niemieckie SKY posiada w swojej ofercie dekoder PVR 320GB wiec nie jest to wypas porownujac z nBox Turbo (500GB) czy nBox Monster'a 1TB.

Edytowane przez tesbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem o UK, SKY DE full pakiet jest tańszy niż w ncpence. Wiecie o tym że przechodząc do nc tracicie na dzień dobry kanał Trace?

za satkurier:

Dotychczasowi klienci CYFRY+ po migracji stracą dostęp do takich kanałów jak Universal Channel, Sci-Fi Channel, 13th Street, TCM, Cartoon Network, Trace, Zone Romantica, ESPN Classic, CBS Drama, CBS Reality, CBS Action, Travel Channel, Sportklub, Extreme Sports, France 2 HD, France 3, France 4, France 5 i France O. Abonenci n nie będą mogli natomiast oglądać dalej nPremium HD, nPremium 2 HD, nPremium 3 HD, nPremium 4 HD, Wojna i Pokój, SportKlub, Fightklub, Universal Channel i Sci-Fi Channel.

Edit, wklejam Wam najciekawsze w/g mnie komentarze z sieci, sorry jesli śmiece ale nie mogłem sie powstrzymać:

"Hi Mońka,

merge kontent być very elastyczny
układ programów- very,very przemyślany
pakietyzacja- łanderful
ty mówić, że oferta być tania.... to droga to ile? Podaj Mońkowa prajsa za high bo ja nie chcieć by wy dopłacać do mnie a wy przecież i tak mnie nie wypuścicie.
Odpisz jak wrócisz na Ziemię"

"Nie widzę w Polsce recesji, nie widzę powodów, dla których klienci zmuszeni przez warunki finansowe mieliby rezygnować teraz z abonamentów w płatnej telewizji"


Panie prezesie Verley, mniej TVN24, mniej tuskowej propagandy i przekona się pan że Polska nie jest zieloną wyspą a większości Polaków nie stać na dobra luksusowe jakimi są np. kanały premium w cenie 200 zł.

NC+ w każdej chwili może wyłączyć nam kanały w pakiecie np. za 59 zł Universe +

/spis poniżej / a abonenci nie mają żadnym praw tylko za mniej muszą
płacić jak za więcej.
Eurosport HD
Disney Junior
MTV Live HD
Viacom Blink!
Comedy Central
Comedy Central Family
Eurosport2 HD
ESPN America
Nickeloden HD
Nick
Nick Jr.
CBeebies
Discovery Historia
Animal Planet
MTV
MTV Rocks
VH1


W tym dwa kanały najistotniejsze
Eurosport HD
Eurosport2 HD

Zostaną wtedy kanały FTA i DVB-T i zdublowane SD i HD --czyli nic -zero

Edytowane przez HDTK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nc+ = ( NOWE CENY, dodatkowe ) Bardzo trafne rozwinięcie skrótu ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, ze jeśli ktoś miał dwa abo to będzie zadowolony. Z danych podawanych publicznie to ok 100tys osób.

Ci z abo n muszą iść na kompromis, bo nie ma takiej możliwości aby było taniej. Bez paczki HBO, Cinemax, Filmbox dostana ofertę za 99zł.

Koledzy z cyfry tez widzę są zaskoczeni choćby układem kanałów, ale też brakiem wyboru między filmem a sportem.

W moim przypadku a w rodzince miałem 3 abo n, z je dengo już zrezygnowano, z drugiego w kwietniu, no i swój abo tez jakoś tak w kwietniu popłynie. Jeszcze jak pisałem sąsiad z przeciwka tez w ostatnich tygodniach zrezygnował. Nie znam nikogo kto by nabył nowa ofertę, co nie znaczy ze takich nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko się odniosę do tej zamiany nPremium na kanały Canal+ (Family, FIlm itd.).

Są niejako zobligowani do zapewnienia podobnego kontentu więc zamiana na pewno będzie.

Nie mogą też wyłączyć tych zamienionych kanałów po miesiącu bo obowiązują ich stare umowy w których pakiet ten wymieniony "z imienia" i płacimy za niego. Według starych umów nie mają prawa ich wyłączyć.Tyle przynajmniej w teorii. Zobaczymy już za tydzień jak to będzie naprawdę.

Umowę mam do lutego więc sporo czasu na przeczekanie pierwszej zawieruchy.

Do tego czasu ceny zostaną na pewno zweryfikowane.

Według tych dzisiejszych (nawet tych proponowanych indywidualnie) nie ma szans abym został.

PS. No właśnie autorus ... ja nie jestem zainteresowany sportem tylko filmami (z opcją multiroom).

Chce je mieć, tak jak do tej pory, poniżej 100 zł. Jeśli tego nie dostanę w NC+ to dostanę w Polsacie (i to bez żadnych promocji).

Jeśli NC+ nie zmieni swojego zdania to tą grupę abonentów straci na pewno.

Jednak odpływ abonentów będzie rozłożony w czasie (tak jak będą się kończyć umowy z N'ką), więc pierwszych ruchów w zakresie regulacji cen spodziewam się dopiera za jakiś czas. Nie wątpię, że takie będą :)

Edytowane przez Fantom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje odczucia są podobne do HDTK

Całkowicie ich po[beeep]ało. Dzwoni imbecyl z nc+ i wciska mi, że płacenie 119 zł jest dla mnie korzystniejsze niż 71 zł. Jednocześnie zabierają mi kanały które najczęściej oglądałem i są dla mnie atrakcyjne a wciska jakieś pseudo kanały. Pytam jaki sport i filmy będą w Canal+Family a on mówi, że powtórki meczów, mecze drugoplanowe i mniej atrakcyjne filmy. I za to mam płacić więcej? Z taką ofertą niech idą do Tuska, specjalisty od wciskania ludziom kitu, dogadają się między sobą. Nic dziwnego, że w tym kraju jest tak jak jest. Takiemu przezesowi i viceprezesowi za przygotowanie tak beznadziejnej oferty płaci się po kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie. Żenada. Wizerunek cyfry + przez tych pseudo specjalistów została popsuta na wiele mięsiecy. Najgorsze jest to, że jeszcze się łudzę że dostenę ofertę która mi pozwoli pozostać w nc+ i że sprawfdzą się słowa prezesa że nie odda żadnego abonenta. Ja już na 99,9% mogę powiedzieć że jednego już stracili.

Pozdrawiam!

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto sobie uswiadomic, ze roznica 6 kanalow miedzy pakietami generuje 100% przyrost ceny!

COMFORT+ 70 kanalow / w tym 17HD bez C+ = 39zl
UNIVERSE+ 108 kanalow / w tym 34HD bez C+ = 59zl


-------------------- nizej juz z CANAL+ --------------------------


SILVER 110 kanalow / w tym 36HD / w tym 2 x C+ = 79zl
GOLD+ 112 kanalow / w tym 38HD / w tym 4 x C+ = 99zl
PLATINUM+ 114 kanalow / w tym 40HD / w tym 6 x C+ = 119zl

Roznica 6 kanalow i 60zl miedzy pakietami UNIVERSE+, a PLATINUM+

Dokupienie calej paczki Canal+ (6 kanalow) jako opcja dodatkowa to cena 70zl! Wszystkie ceny standardowe i bez HBO.

Wiadomo, ze film i sport jest tak wymieszany, ze tylko max opcja canal+ daje dostep do pelnej oferty - na dzisiaj - bo nie wiadomo co moze stac sie za kilka tygodni / miesiecy! Gdyz poza mozliwoscia manipulowania przy kontncie premium z oferty moga zniknac kanaly (kolega HDTK zamiescil liste 17 kanalow) bez mozliwosci wypowiedzenia umowy z nc+.

Edytowane przez tesbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba zaczekać na rozwój wydarzeń.

Ja mam jeszcze c+ do czerwca...

A potem dvb

Tapnięte z SGS II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owe

Warto sobie uswiadomic, ze roznica 6 kanalow miedzy pakietami generuje 100% przyrost ceny!

COMFORT+ 70 kanalow / w tym 17HD bez C+ = 39zl
UNIVERSE+ 108 kanalow / w tym 34HD bez C+ = 59zl


-------------------- nizej juz z CANAL+ --------------------------


SILVER 110 kanalow / w tym 36HD / w tym 2 x C+ = 79zl
GOLD+ 112 kanalow / w tym 38HD / w tym 4 x C+ = 99zl
PLATINUM+ 114 kanalow / w tym 40HD / w tym 6 x C+ = 119zl

Roznica 6 kanalow i 60zl miedzy pakietami UNIVERSE+, a PLATINUM+

Dokupienie calej paczki Canal+ (6 kanalow) jako opcja dodatkowa to cena 70zl! Wszystkie ceny standardowe i bez HBO.

Wiadomo, ze film i sport jest tak wymieszany, ze tylko max opcja canal+ daje dostep do pelnej oferty - na dzisiaj - bo nie wiadomo co moze stac sie za kilka tygodni / miesiecy! Gdyz poza mozliwoscia manipulowania przy kontncie premium z oferty moga zniknac kanaly (kolega HDTK zamiescil liste 17 kanalow) bez mozliwosci wypowiedzenia umowy z nc+.

Dokładnie, a zobacz z drugiej strony: Na tym Family już widać, że będzie dokładnie ten sam syf co był na nPremium 3/4, czyli same powtórki powtórek i zapchajdziury typu samochody premium, w tonacji premium, kalambury premium i co tam jeszcze wymyślą, a wymyślą na pewno :D Na C+ Film zapewne również trafią powtórki, a przynajmniej znaczna ich część, ponieważ NIE MA TYLE KONTENTU PREMIUM, ŻEBY ZAPEŁNIĆ FILMOWE KANAŁY NOWOŚCIAMI. Ani nie ma tyle dobrych seriali, bo część ma HBO (w tym Showtime i Starz), część mają FOXy, itd. Największe wytwórnie filmowe robią po kilkanaście filmów rocznie z czego tych dobrych do obejrzenia zaledwie kilka. Taki Paramound (nie wliczając Dreamworks) zrobił w 2012 chyba ze 7 filmów z czego same dziadostwa i tylko Flight zyskał uznanie. Wychodzi więc na to, że zdecydowana większość premier musi lecieć na Canal+ głównym z platyny. I teraz płacę extra 60 zł za 2 kanały - filmowy i sportowy, gdzie będzie wszystko co nas interesuje i co jest coś warte + głównie powtórkowe kanały Film i Family, które na dobrą sprawę do niczego mi wtedy nie potrzebne. 2 kanały 60 zł. Za[beeep]**e.

Edytowane przez robert robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to pojechali z piłką. Wiadomo, że znaczna część abonentów C+ to są kibice lig polskiej, angielskiej, hiszpańskiej, itp. w pakiecie CANAL+ START HD za 39zł był dostęp do wszystkiego z ich punktu widzenia, poza Ligą Mistrzów (CANAL+ Sport HD, CANAL+ GOL HD, CANAL+ WEEKEND HD + CANAL+ FILM HD oraz zwykły CANAL+ HD).

W nc+ z kolei, aby zachować dostęp do wyżej wymienionych lig na stałe, a nie na jakieś śmieszne 2 miesiące, trzeba wykupić pakiet PLATINUM za 119zł (-10 do 20zł dla migrujących).

Jakby nie patrzeć, podwyżeczka 200%, ale najważniejsze, że pani wiceprezes ma dobry humor... :)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceniam ofertę nc+ jako kiepską jak na polskie warunki. To nie są zdecydowanie odpowiednie ceny na Polskę.

W dużo bogatrzych krajach abonenci placa sporo mniej, niż w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PL tak się przyjęło, że ludzie i tak kupią, aby pokazać że mają! I tak jest w wielu dziedzinach. Jesteśmy niestety zakompleksionym narodem... Mało jest nas niestety. Niby sporo ludzi niezadowolonych, ale czymże jest ok. 50.000 osób do wszystkich abonentów n i C+

Przepraszam za ostry post, ale tak to odbieram.

Tapnięte z SGS II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jak stracą dajmy 100-300 tys. abonentów, to i tak dla nich mała strata z 2.5 mln.

Kto miał niższe pakiety, to możliwe że dalej przy tym zostanie, kto miał ofertę sportową to nie ma gdzie iść i tak samo pewnie zostanie.

Jest jeszcze Polsat, kablówki, DVB-T i internet, ktos na pewno jakąś ofertę wybierze rezygnując z nc+. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...