Skocz do zawartości
czendlerbing

Aliens Colonial Marines

Rekomendowane odpowiedzi

Dla fana "Alien" pozycja obowiązkowa! Właśnie zrobiłem sobie krótką przerwę. Muzyka i klimat identyczny z filmem. Graficznie widziałem lepsze pozycje na PS3 ale w coś takiego nie grałem od czasów serii "Dead Space".

Nie będę opisywał fabuły bo internet od tego pęka w szwach. Co nieco można zobaczyć tu:

Polecam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tyle że okazało się że to jeden wielki blamaż - szczególnie w kwestii grafiki

Ja też sie dałem zaczadzic filmikami z E3 - między innymi tym powyżej - ale gdy poczytałem w necie jaki to graficznie crap a później sprawdizłem na własne oczy wersję PC - odpuszczam sobie zakup konsolowy. Dość powiedzieć że wersja finalna wygląda o wiele gorzej niż filmiki gameplayowe z E3

Ta pozycja powinna kosztować max 6 dych

Skoro producent leciał przez tyle czasu w ch...a a podwykonawca zatrudniał firmy krzak do pisania gry bo akurat miał inne priorytety, nie mam zamiaru buliić za gniota pełnej ceny

Żeby zmarnować taką licencję trzeba być nielada kretynem

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jak jest. Ale ja dla fun'u gram i ujdzie. Ale wiadomo: tylko i wyłącznie ze względu na klimaty alienowe. No i figurkę mieć musiałem ; ) Dobrze, że chociaż ona daje radę : > Ale jak mówię: trzeba samemu zagrać. To trochę jak z Prometeuszem. Dla fana i tak będzie fajne ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika dosć powiedzieć że chodzi płynnie nawet na lapku z T6400 i grafą Ati 4650 - przy max detalach i full HD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, zje.... li. Taki drugi Duke Forever ; ) ale kurczę lepiej mi się gra niż w DNF ;-) Ale patrząc na to co mogło być a co jest.... ehhhhhhhh "idę wyjąć Jaguara i AvP" ;))))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wspomniałem, grafika kochones nie urywa ale klimat jest świetny. Bronie identyczne z tymi filmowymi, pomieszczenia, po których się poruszamy w kampanii również identyczne z filmowymi. Efekty dźwiękowe i muzyka - świetne! Podobny klimat zapewnia tylko seria "Dead Space".

Aha, warunek konieczny to: wieczór (względnie noc) i zimne piwko obok ;)

Gmeru - zazdroszczę figurki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...