Skocz do zawartości
ForsonY

Discovery Historia wystartował

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie wlaczylem telewizorek i z zadowoleniem zobaczylem ze Discovery Historia wystartowal :rolleyes: Moze to jeszcze wersja testowa (nie mam pojecia nietety czy tak czy nie) ale jest i prezentuje sie całkiem niezle.

P.S.

czy ktos wie co sie dzieje z EPG i Info na N'ce, od dluzszego czasu nie ma zadnych informacji.

Edytowane przez ForsonY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='lemonpl' post='22320' date='15.11.2006, 16:43 ']
Potwierdzam, jest Discovery Historia. Dziala EPG
[/quote]

Cholerne EPG nie dziala u mnie juz z tydzien, moze jakies pomysly na przywrocenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='adamo_' post='22333' date='15.11.2006, 18:39 ']
Discovery Historia jest w HD ? dajcie fotki
[/quote]
ehh... jest w SD tak jak miał być nikt nigdy nie mówił że ma byc w HD.....czyli wszystko git, tylko logo stacji za duże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a możecie coś powiedziec na temat zawartości ? Chodzi mi o to czy są to te same dobrze już znane seriale (pola bitew, piramidy, stulecie wojen itp), czy sa to jakies nowe materiały, które dotąd nie leciały na innych discovery?? ew. gdzie można znaleźć program do tego???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ulan' post='22340' date='15.11.2006, 18:31 ']
a możecie coś powiedziec na temat zawartości ? Chodzi mi o to czy są to te same dobrze już znane seriale (pola bitew, piramidy, stulecie wojen itp), czy sa to jakies nowe materiały, które dotąd nie leciały na innych discovery?? ew. gdzie można znaleźć program do tego???
[/quote]
Programy sa nowe np. rewolucja pazdziernikowa w kolorze, złoto hitlera, Koniec ZSRR, Rywale, itd. Ale nie powtarzają sie jak na innych discovery. Programu raczej narazie nie ma, moze gdzies na necie ale najszybciej to z N-ki odczytac z EPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ogladalem dzis "wirtualna historia" i "Hitler w kolorze" musze powiedzieć, że dokumenty OK - podobało mi się. Kanał zapowiada się bardzo interesująco! Na 100% trzeba liczyć się z powtórkami - taka natura tego typu kanałów. Ale myślę, że D.Historia to bedzie wartościowy kanał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem ten kanał może być jednym z przetargowych. TVN + Discovery to raczej mocny duet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='22395' date='16.11.2006, 02:06 ']
Moim zdaniem ten kanał może być jednym z przetargowych. TVN + Discovery to raczej mocny duet.
[/quote]
Powiedzcie coś pls o zawartości programowej kanału. Wiem, ze t troche klepania w klawiature, ale jakby się komuś chciało chociaż pobieżnie zrzucić to co jets w epg, to byłoby nice...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno oceniać po niecałym dniu ale ogólnie spox :lol:

Logo faktycznie za duże. Poza tym ok.




[quote name='amstrad' post='22421' date='16.11.2006, 10:38 ']
16/9 ?
[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ekstro' post='22373' date='16.11.2006, 00:25 ']
... a jak wam się podoba logo tego kanału. Moim zdaniem jest za duże!
[/quote]


Może być duże ale żeby było transparentne.

Zauaważyłeś że kula ziemska w tym logo się obraca ? :-)


Robert Edytowane przez robert71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CO TO MA WSPOLNEGO Z HDTV ??????????????????????????????????????????????????????????????????

[url="http://www.nhdtv.pl/forum/"]n FORUM[/url] TU MOZNA GADAC DO WOLI NA TAKIE TEMATY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='22395' date='16.11.2006, 02:06 ']
Moim zdaniem ten kanał może być jednym z przetargowych. TVN + Discovery to raczej mocny duet.
[/quote]

A ja cakiem off-topic. Co to Gmeru za oblizująca się laska <_< Niech idzie do stomatologa bo ma dolną lewą siódemkę (chyba) w amalgamacie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='miejski' post='22528' date='17.11.2006, 00:10 ']
A ja cakiem off-topic. Co to Gmeru za oblizująca się laska <_< Niech idzie do stomatologa bo ma dolną lewą siódemkę (chyba) w amalgamacie :P
[/quote]
i pewnie jej z buzki niezle podaje.... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...