Skocz do zawartości
Andrzej1984

Czy lepszy dekoder odczuwalnie poprawi jakość obrazu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam telewizor Samsung LE32S6 oraz dekoder Sagemcom DS183. Ale od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem jakiegoś lepszego dekodera, który niestety swoje kosztuje. I tu pytanie do Was: czy droższy sprzęt faktycznie się opłaci? Chodzi mi głównie o to, czy jakość obrazu i dźwięku kanałów HD, ale także co nie mniej ważne SD znacznie się polepszy? Czy też będzie to raczej niewielka poprawa? Oczywiście ważna jest dla mnie również niezawodność, szybkość przełączania kanałów, łatwość obsługi, funkcje itd. Jeżeli tak, to jaki dekoder byście polecili? Niezły, i w miarę tani? Ja zastanawiam się nad Technisat DiGYBOXX HD C+, ewentualnie jakiś Ferguson albo coś. Z góry dziękuję za porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technisat ma bardzo dobrą jakość obrazu. Fergusonów nie znam ale to raczej niska półka.

Moja rada poczekaj na fuzję C+ i n, zobaczymy jaka sytuacja wyklaruje się z dekoderami.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam telewizor Samsung LE32S6 oraz dekoder Sagemcom DS183. Ale od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem jakiegoś lepszego dekodera, który niestety swoje kosztuje. I tu pytanie do Was: czy droższy sprzęt faktycznie się opłaci? Chodzi mi głównie o to, czy jakość obrazu i dźwięku kanałów HD, ale także co nie mniej ważne SD znacznie się polepszy? Czy też będzie to raczej niewielka poprawa? Oczywiście ważna jest dla mnie również niezawodność, szybkość przełączania kanałów, łatwość obsługi, funkcje itd. Jeżeli tak, to jaki dekoder byście polecili? Niezły, i w miarę tani? Ja zastanawiam się nad Technisat DiGYBOXX HD C+, ewentualnie jakiś Ferguson albo coś. Z góry dziękuję za porady.

Różnice są ale wątpię byś na swoim TV je zauważył. Chodzi mi głównie o przekątną. Poza tym są naprawdę niewielkie. Ale jak mówię: są. Ale też potrzeba naprawdę dobrego sprzętu więc na tanim tym bardziej będzie ciężko to odczuć. Ogólnie: myślę, że szkoda czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...