Skocz do zawartości
perfektcom

Za ile używany Kuro PDP-LX5090H???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie i Panów,

Zastanawiam sie za ile można dzis sprzedać kultowy telewizor Kuro (PDP-LX5090H), z oryginalnymi głośnikami, w stanie idealnym?

Wszelkie rady będą mile widzine

PDP-LX5090H

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem on jest wiele wart... ale dla kogoś kto kuma co kupuje i nie potrzebuje nic oprócz pięknego obraz 2D. Ja bym dał za taki TV dużo. Czyli ktoś może dać 3tys a ktoś kto wie co potrafi to normalną cenę ..nie wiem z 7tys? Ja jakbym miał go oddać to na pewno nie za mniej niż 7tys. Ale nie zrobię tego bo po prostu szkoda takiej straty ; ) To jest telewizor nie do powtórzenia z tego co widać bo już tyle lat mija i ciągle jest mega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy temu kalibrowałem właśnie takiego kuraka świeżo odkupionego z drugiej ręki, poszedł za niecałe 3 tyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie wiem jak to można oddać za 3tys ; ) Chyba nóż na gardle albo się wypaliły loga ; ) Wolałbym go dziadkowi oddać ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dodam (poznałem i sprzedawcę i nabywcę), że zmiana była na samsunga LED ES8000. Weź to wytłumacz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ja... no tak, że ktoś po prostu chyba przez przypadek go nabył albo rodzina się rozrosła ; ) i trzeba było iść na kompromis..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadłeś, zgadłeś, rozrosła się rodzinka, a do Kuro jak się machało to nic ciekawego nie chciał robić ;)

Edytowane przez Maciej Koper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale upgrade dokonali, cienka ramka, pierdółki samsunga zrobiły im wodę z mózgu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, mimo że Kuro to rewelacyjny TV, cena 7tzł jest nie do uzyskania. Niestety. Raczej trzeba się przygotować na te 3tzł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy z bólem sprzedał za 2.500 , a i tak z kupcem nie miał łatwo . . . Sodoma i Gomora Panie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy z bólem sprzedał za 2.500 , a i tak z kupcem nie miał łatwo . . . Sodoma i Gomora Panie .

Niestety... sprzedać idzie wszystko, a cena jest taka jaką ktoś jest skłonny zapłacić.

Tak samo z innymi urządzeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Realnie patrząc to przecież stary telewizor więc dostać 3tys za 50" ; ) to wyczyn. No ale jak ktoś wie o co biega to wie co kupuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym w zyciu nie dał za second-handa 7k

Za 7.5 mozna dostać soniaka 55" (hX850) z kolekcją Bonda

Większy, nówka, gwarancja, .... o bajerach nie wspomnę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie 95% osób by nie dało ; ) Też bym nie dał. Bo bym nie oddał ;p więc nie potrzebowałbym ; ) Jak ktoś siedzi w jakości to raczej nie kupuje teraz czegoś w stylu Kuro tylko go po prostu ma od lat ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym w zyciu nie dał za second-handa 7k

ja za nowego dałem 7k (do tego z głosnikiem i nogą) jak wyprzedawali ostatnie sztuki. i jeszcze się wachałem czy może nie wziąć panasa v10 który wtedy wychodził i miał być kuro-kilerem (brzmi jak bluźnierstwo).

7tysi bez gwarancji to cena absurdalna.

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realnie patrząc to przecież stary telewizor więc dostać 3tys za 50" ; ) to wyczyn.

A ryzyko, że będzie w domu dym, jak po 3 dniach TV się wyłoży na plecy jest duże . (bo przecież to nie jest wieczny sprzęt)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie aby sprzedac i kupic tym razem: Panasonica TX-P65VT50 65'' Neoplasma...

Obraz jest z Kuro jest Super a głos z oryginalnych głośników porównywalna do tego co wychodzi z moich B&W i LX-82 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...