Skocz do zawartości
XsomX

PHILIPS 32PFL3007H/12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o tym telewizorze. Mam go kupić w przyszłym tygodniu, ale chcę najpierw zaczerpnąć fachowej wiedzy. Będą z nim jakieś problemy?

Telewizor będzie używany praktycznie tylko przez PS3. Telewizja jest jako dodatek. To co mnie do niego przekonuje to 100Hz, odtwarzanie filmów z USB i wbudowany tuner DVB.

Mam go za cenę 1199zł.

Jeśli uważacie, że istnieje coś lepszego to proszę o podesłanie linków. Podana cena jest żelazną granicą. Więcej nie dam.

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak: jak za taką kasę to stosunek cena jakość jest bardzo ok. To właściwie dobry ekran właśnie głównie pod konsolę. Wiadomo, że nie powali przy filmach ale nowa linia Philia jest sporo bardziej dopracowana od 2011. Więc myślę, że w tym przedziale będzie jak najbardziej ok. Do konsoli na pewno się sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko ze to HD Ready, a moze lepiej już dołozyć pare groszy do FullHD, wiem ze to mała przekątna i tak naprawdę ogromnych różnic jakiś nie będzie przy oglądaniu TV, ale jak do PS3, czy tez podpięcie kompa to inna bajka na matrycy FullHD.

Moze coś takiego Samsung UE32EH5000, chociaż nie wiem jak to z jakością tego, ale na tak małej przekątnej powinno być nie najgorzej.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps3 i inna bajka na full hd? 96% gier to 720p :P proszę cię ;)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps3 i inna bajka na full hd? 96% gier to 720p :P proszę cię ;)))

Nie no racja wiadomo jak z grami jest na obecnej generacji konsol :) ale kupowanie HD Ready obecnie to nie najlepszy pomysł uważam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kupuję :) Dziękuję za pomoc.

Nie musze mieć 1920x1080p. Tak jak już pisaliście, większość gier jest w 720p, a tych kilka odstępnych w full HD jakoś przeboleję w mniejszej rozdzielczości. Na 99.9% komputer nie będzie do niego podłączany więc nie musze się o to martwić :) Telewizor będzie tylko i wyłącznie pod konsolę, czasem tylko posłuzy do obejrzenia jakiegoś programu jak główny telewizor będzie zajęty. Tam też mam wszystkie potrzebne bajery i blu-ray'e oglądam. Przenieść konsolę to ledwo dwa kabelki odłączyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...