Skocz do zawartości
mjasinsk

POPCORN A-400 NADCHODZI - SMP8911 dual-core 800MHz, VXP

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra pobawiłem się i ja dzisiaj trochę A400. Najważniejsza dla mnie opcja: ISO 3D BD i napisy .srt - chodzi jak na Oppo. Alleluja. Kwestia czy po sieci bo póki co sprawdzałem z dysku podpiętego do odtwarzacza. Ale mnie to wystarczy bo w sieć się nie bawię. Ale wiem, że są tacy co bawią się mocno ;p

A tak, to stary dobry Popcorn. Dla mnie ok. Nie widzę jakiś problemów. Ale muszę jeszcze pobawić się trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w moim c200 poszedł po raz drugi zasilacz. Masakra. Nie wiem czy kupować kolejny czy raczej dac do porządnego elektronika ten. Wydaje mi się że druga opcja jest o wiele pewniejsza. Zastanawiałem sie czy nie kupic A400 ale w sumie upłynął już prawie rok od wprowadzenia więc w przyszłym roku będzie nowy. Trochę ten procek który jest w środku ma ograniczeń. No i do tego C200 stoi pomiędzy klockami i "wygląda" a tego można tylko do szafki włozyć a ma Irde :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rzeczywiście pech albo po prostu dużo używasz ; ) Ja na szczęście nie miałem takich problemów ale fakt: mało oglądam na nim więc to mało miarodajna opinia.

Co rozumiesz przez ograniczenia A400? Bo chciałem coś o nim napisać i tak po mało sprawdzam wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na którymś z forów napisano, że SIgma użyta w A400 ma poważne ograniczenia w funkcjonalności szczególnie w zakresie zaawansowanej obróbki video. Chodzi o jakieś ograniczenia dotyczące VXP. Ponadto obserwując forum widzę, ze od momentu wprowadzenia wypuścili juz tyle upadetów (dobrze że wypuszczają) że produkt jest mega zabugowany a to szczerze mówiąc jest trochę męczące bo oni mają taką przypadłośc że naprawiając jedno chrzanią drugie. Przez ponad rok byłem beta testerem na c200 i szczerze mówiąc trochę mnie to zmęczyło. A na końcu produkt został już bez obsługi (co akurat nie jest dziwne)

Warto trochę obserwować rynek chiński oraz rosyjskie fora bo chińczycy wypuszczają nieraz produkty o któych nie mamy pojęcia a niektóre nie dość że nie są tanie i plastikowe to są mega wypasione.

Edytowane przez mjasinsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem to cudo jako Playera i dysk sieciowy.

Chciałem sobie postawić serwer ftp z wyjściem na świat, abym mógł udostępniać dane znajomym. Domyślne konfigurowanie jest bardzo ubogie

Jeden użytkownik FTP w dodatku o nazwie "ntm" i hasło składające się z samych cyfr. A ja chciałem mieć minimum 2 użytkowników Private (dostęp do całości dysku) i Friends (jeden folder na wymianę danych z innymi) (przy czym hasła miały być bardziej skomplikowane "@#S_a123K")

Na szczęście to cudo ma jakiegoś Linuxa i można się zalogować przy pomocy telnetu więc sprawę rozwiązałem na krótko!!!

Uwaga domyślnie telnet nie jest zablokowany hasłem więc zalogować się może każdy z sieci :P Więc jeśli chodzi o bezpieczeństwo to poważne uchybienie (dla tych co chcą to urządzonko podłączyć do większej sieci)

Muszę sprawdzić czy wśród dostępnych aplikacji do zainstalowania jest program mc. Linux bez mc jest jak rybka bez akwarium :P

Edytowane przez mateczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...