Skocz do zawartości
dobosz23

Alternatywny firmware, oprogramowanie do MBox-ów bez funkcji DVB-T.

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie dostałem informację od chłopaków z Rumunii - nie ma aktualizacji YouTube bo jest to związane z brakiem aktualizacji firmware - to jest niezależne od nich i nie wiadomo kiedy to poprawią. Może nawet wcale z uwagi na brak wsparcia dla odtwarzaczy pierwszej generacji przez AC Ryan. Zanosi się na to, że YouTube pozostanie historią. Cóż ja nie żałuje zmiany, a z uwagi że ostatnio mało korzystałem z YouTube, bo ciągle czyszczą zawartość nie będę płakał. Trailery filmów nadal działają i inne rzeczy też. Trzeba się z tym pogodzić albo zmienić sprzęt na MT7001 Media-Droid - ma dobre wsparcie, działa na nim XBCM i wiele innych rzeczy więc polecam go śmiało dla tych co chcą mieć YouTube.

Dziękujemy za polecenie dobosz23! :)

Pełna oferta naszych produktów znajduje się tutaj: media-tech.eu

W razie pytań służę pomocą, a także zachęcam do korzystania z czatu dostępnego na naszej stronie.

Pozdrawiam,

Piotr Łukaszewicz

______________________

Online Ekspert Media-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na chwilę obecną AMP R11 Icon v4 i znowu nowy Mbox.

Dobosz, jak możesz to odezwij się, bo może wiesz gdzie "leży" tło ekranu głównego niczym z opakowania chińskich zabawek budowlanych?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba to najlepszy firmware jaki spotkałem - można jeżeli chodzi o ekran główny nieźle sobie wszystko poustawiać. Tak, wiem gdzie tego szukać - musisz dostać się prze FTP do odtwarzacza, a tam //usr/share/mos/iconmenu/images - plik odpowiadający za grafikę to HomeMenu_BG.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowy na tym forum. Posiadam od kilku dni odtwarzacz Hyundai TP01 chciałbym zmienić soft na taki żeby działał YT , iPLA , itp.

Jestem zielony w tych sprawach. Proszę życzliwych forumowiczów o udzielenie rad, czy jest sens to robić i w jaki sposób ?

Prośba o rady "łopatologiczne".

Pozdrawiam :)

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany zdalnie - chętnych jeszcze do pomocy z odtwarzaczami Hyundai zapraszam na pw i postaram się jak zawsze pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...