Skocz do zawartości
pmcomp

The Dictator (Blu-Ray)

Rekomendowane odpowiedzi

thedictator.jpg

Dawno się tak nie pośmiałem.

Polecam wszystkim na wakacyjny wieczór.

Kilka scen i tekstów pierwszej próby. Borat wysiada.

Film głupi jak występująca tam też koza ale przez to jeszcze bardziej śmieszny.

A opis amerykańskiej demokracji w scenie podpisywania i darcia konstytucji jakże prawdziwy i bolesny.

http://www.amazon.co...ictator blu-ray

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutny to komik, który odrzuca dobre gagi tylko dlatego, ze czynią inne postaci smieszniejszymi od odgrywanej przez siebie.

Co ja pisze...żałosny to pajac.

Ale ze nagrzeszylem ostatnio wakacyjnym obrzarstwem, zadam sobie chyba film jako pokute.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jakość? Typowa nówka sztuka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jakość? Typowa nówka sztuka?

Tak. Ale bez specjalnej zyletki. Jest tak jak powinno być a wieczorem na plaźmie kolory zachwycają.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam ten film, fantastyczny pamflet na demokrację, nie tylko amerykańską :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz jednego monologu, który nie dość, że jest zabawny to jeszcze bardzo celny, w tym filmie nie ma nic ciekawego. Byłem na nim w kinie, więcej razy oglądać nie zamierzam. Strata czasu IMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo na takie filmy nie chodzi się do kina. Szkoda czasu, kasy i popcornu. Ja na to do kina też bym nie poszedł. Do kina chadzam na WIDOWISKA.

Takie filmy ogląda się w zaciszu domowym gdzie nie masz poczucia straty i odbierasz wszystko pozytywnie.

O gustach się nie dyskutuje. Napisałem że film głupi ale bardzo śmieszny. I o to chodzi. Innych oczekiwań niż się pośmiać z głupich gagów i dialogów nie miałem, a Ty zapewne spodziewałeś się dzieła na miarę np. Anny Kareniny, na której ja w młodości mało nie usnąłem (wersja CCCP).

Stąd chyba nasze różnice w odbiorze.

Pozdro

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O boże jak ja nie trawię takich filmów. Po 40 minutach pomyślałem sobie: co ja bym zrobił gdybym niechcący znalazł się na tym w kinie? Popłakałbym się chyba ale nie z radości ; ( Masakryczne DNO :D

Jakościowo obraz mistrz. Widać, że nówka sztuka. Nie ma w sumie do czego się przyczepić. Dźwięk spoko ale jakoś do momentu kiedy wytrzymałem nic mnie nie porwało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegapiłem "Dyktatora" jak był w kinie i czekałem... czekałem... aż się doczekałem wczoraj. Sacha Baron Cohen nie rozczarował. Film jest doskonały do odmóżdżenia się, ale część żartów już wydawała mi się mega wymuszona w tej produkcji. Borat, czy Bruno miały jakiś lepszy klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...