Skocz do zawartości
maja0013

Pomoc w wyborze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Mam mala prosbe do Was.Pomozcie mi prosze w wyborze odtwarzacza sieciowego ..Na codzien mieszkam w UK i budzet jaki mam to£150-200 czyli jakies 1000 zl czytalem chyba wszystkie fora i nie wiem co wziasc.Himedia hd 900 b a moze extreamer prodigy 3d. Cena podobna funkce i mizliwosci chyba tez ??Nie interesuje mnie 3D. Moze dune? ?Please pomozcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popcorn wypuścił właśnie aplikację dla swoich modeli (PopcornHour i Popbox v8) która przez serwis Polsky.tv pozwala na oglądanie polskich kanałów TV przez IPTV. Sprawa jest płatn, ceny jak za kablówkę, Ale Polaków mieszkających za granicą może to być cenna rzecz. Poza tym same odtwarzacze też są ok.

Zdaje się że Dune również ma lub za chwilę będzie miał dostęp do tego serwisu, ale nie jestem pewien.

Wymienione odtwarzacze HiMedia i Xtreamer bazują na tym samym procesorze, mają bardzo podobną funkcjonalność. Różnice wynikają z oprogramowania. Xtreamer zazwyczaj daje więcej, ale "dodatki" które wypuszczają i zapowaiadają nie zawsze od razu działają i trzeba mieć więcej cierpliwości do tego producenta. Bazowe funkcjonalności obu urządzeń, zwiżane z odtwarzaniem wszelkich materiałów są identyczne (pod względem jakości i niezawodności). Plusem Xtreamera jest pasywne chłodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam Dune. Najlepszy (najstabilniejszy) soft i najsilniejsza platforma sprzetowa (SoC)

Xtreamera nie polecam.

Weź cos z serii SMART - najlepszy stosunek mozliwosci do ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki za odpowiedz..co do ogladania telewizji polskiej to miam cyfre plus hd i jest ok.Chodzi mi o sciaganie z sieci filmow blue ray.Mam tv 40 kdl ex 500 chcial bym wreszcie sprawdzic jego moc :-)Czyli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o sciaganie z sieci filmow blue ray.

A ja myslałem, że filmy blu-ray ściąga się tylko ze sklepów. A potem mi ściągają z konta.

A jak Ty to robisz bez ściągania z konta?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam Dune. Najlepszy (najstabilniejszy) soft i najsilniejsza platforma sprzetowa (SoC)

Obecnie Popcorn ma wyraźnie mocniejszą platformę sprzętową niż Dune. Dune nie przeszedł na nową generację procesorów Sigma, trzyma się tego, czego Popcorn już nie produkuje. Większa wydajność przekłada się na obsługę wyższych bitratów, szybszą obsługę aplikacji we flashu i dużo większą prędkość obsługi sieci (przy łączu 1Gbit).

Soft Duna jest stabilniejszy od innych, ale i stosunkowo prosty, bez gadżetów, no i z racji braku przejścia na nową platformę, ma długą historię ulepszania i poprawiania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...