Skocz do zawartości
kris228

Forum na stronie N-ki

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='Mario' post='25312' date='29.11.2006, 23:08 ']
Tu żadnych wycinanek nie ma i nie będzie. Postaram sie zrobić trochę porządku w działach. A tak wogóle witam właśnie przejąłem pałeczkę czyściciela : > bo naprawdę jest co robić w działach n
[/quote]

Tak trzymaj.
Wypisując się stamtąd zaproponowałem to forum na odchodne w wielu wątkach:-)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='jacek1969r' post='23990' date='24.11.2006, 01:33 ']
[url="http://nhdtv.pl/forum/"]http://nhdtv.pl/forum/[/url]
A tak na marginesie, nie żebym się czepiał, Google chyba Linux obsługuje? :D
[/quote]
Ta, wyobraż sobie, że nawet próbowałem użyć :( Ale z tego co pamietam nie pokazal nic ciekawego [;

Co do forum -> Myślcie logicznie <; Oficjalne forum mówi tylko o wadach? Niedopuszczalne [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie używam słów wulgarnych, nie obrażam nikogo, takie mam zasady w życiu, a jednak moje posty, w których krytyowałem n-kę poznikały, choć nie wierzyłem, że jest to możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mariuk' post='28832' date='13.12.2006, 16:08 ']
Ja nie używam słów wulgarnych, nie obrażam nikogo, takie mam zasady w życiu, a jednak moje posty, w których krytyowałem n-kę poznikały, choć nie wierzyłem, że jest to możliwe.
[/quote]

Na pewno nie poznikaly. Mogly zostac przeniesione do innych tematow. Uzyj opcji zobacz moje posty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poznikały, rozmawiałem z administratorką, która to potwierdziła, stwierdając, że były bardzo ironiczne, a znajdowały się w temacie "n-ka brak problemów"
Myślę, że komentarza do tego nie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem bo je czytalem i mi sie podobaly. Ale jednak to ze byly ironiczne zmienialo je w krytyke N a temat byl przeznaczony tylko dla osob zadowolonych.

Chodzi o to ze nie zgadzam sei ze na forum N jest jakas cenzura. Jesli zalozysz temat "co mi sie NIE podoba w N" pewnie nikt go nie usunie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy w regulaminie forum jest napisane o usuwaniu postów ironicznych? jeden uzna je za ironiczne, drugi nie.W tematach dla niezadowolonych, zadowoleni też piszą i te posty jakoś nie znikają. Edytowane przez mariuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, ze posty beda znikac jak ktos bardzo krytykuje. Czego sie spodziewacie na ificjalnym forum? Na forum cyfry jest tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oni prowadzą tam akcje propagandową pewno tam sa sami goscie z c+ i cp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fakt faktem jak czytam co poniektore posty to zupelnie jakby pracownicy c+ je pisali ...
swoja droga tez uwazam ze jakby nie bylo od tego jest administrator by byc tez moderatorem
n sponsoruje -> n wymaga:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Maddox' post='29579' date='16.12.2006, 21:42 ']
fakt faktem jak czytam co poniektore posty to zupelnie jakby pracownicy c+ je pisali ...
swoja droga tez uwazam ze jakby nie bylo od tego jest administrator by byc tez moderatorem
n sponsoruje -> n wymaga:P
[/quote]
Dlatego potrzymuje to co napisałem wcześnie że jest do pupy to forum.
Gdyby chociaż odpowiadali na pytania - tak nie widzę sensu żeby istniało.

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Loki777' post='32955' date='05.01.2007, 01:44 ']Wydaje mi się, że na oficjalnym forum n jest sporo gości z cp i cyfry :)[/quote]

Dziwisz się? To raj dla nich. Pewno są nawet specjalnie zatrudnieni do syfienia ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='robert71' post='31137' date='24.12.2006, 13:12 ']Dlatego potrzymuje to co napisałem wcześnie że jest do pupy to forum.
Gdyby chociaż odpowiadali na pytania - tak nie widzę sensu żeby istniało.

Robert[/quote]

Po kilku tygodniach pocenia się na forum i czytaniu wątków, które nie zostały w porę usunięte, doszedłem do tego samego wniosku. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fajna opcja było gdy przedstawiciel N-ki zrobil wieczorek odpowiadania na pytania forumowiczow (z czego wyszlo 6 stron )- bardzo pozytywnie mnie to nastawilo .
Powinni cos takiego robić częściej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Loki777' post='32955' date='05.01.2007, 01:44 ']Wydaje mi się, że na oficjalnym forum n jest sporo gości z cp i cyfry :)[/quote]

siedze na nhdtv.pl dosc krotko, ale pare osob wrecz rzuca sie w oczy:
jednego dnia zadaja pytania dotyczace sprzetu na bardzo wysokim poziomie technicznym, za chwile pytania o regulamin na poziomie sadu najwyzszego i nic ich nie zadawala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='robert71' post='25259' date='29.11.2006, 18:55 ']do [beeep] to forum N.

Z 'N' pracują tam lamerzy i jest tam masa podszywających się za zadowolonych userów pracowników N-ki.
Kasują "polityczne" posty.
Robert[/quote]

Robert wydaje mi sie, ze z jak na podszywajacych sie pracownikow nki to strasznie krytycznie sa nastawieni do swojego produktu ;P
z 80% ludzi na cos narzeka, w wiekszosci bezsensownie, wiec moim zdaniem jesli ktos ostro pracuje na n forum to raczej goscie z cyfry i polsatu
pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='rodraz' post='34266' date='11.01.2007, 13:10 ']Robert wydaje mi sie, ze z jak na podszywajacych sie pracownikow nki to strasznie krytycznie sa nastawieni do swojego produktu ;P
z 80% ludzi na cos narzeka, w wiekszosci bezsensownie, wiec moim zdaniem jesli ktos ostro pracuje na n forum to raczej goscie z cyfry i polsatu
pozdr[/quote]

Popieram, miałem już wszystkie platformy i jakoś na razie na n nie narzekam. Może po prostu potrafię zachować dystans i zdroworozsądkowe myślenie.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='autorus' post='34673' date='14.01.2007, 13:02 ']Popieram, miałem już wszystkie platformy i jakoś na razie na n nie narzekam. Może po prostu potrafię zachować dystans i zdroworozsądkowe myślenie.

Autorus[/quote]

A ja nie jestem zadowolony do końca - miała być super platforma - wyszła przeciętna, ze sporą ilością problemów.
A forum jest ... żenujące - nie wiem nadal po co to forum jest :-(


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='robert71' post='35062' date='16.01.2007, 18:45 ']A ja nie jestem zadowolony do końca - miała być super platforma - wyszła przeciętna, ze sporą ilością problemów.
A forum jest ... żenujące - nie wiem nadal po co to forum jest :-(
Robert[/quote]

Proponuję więcej cierpliwości. Uwierz, miałem cyfrę 4 lata. Ja to byłem cierpliwy. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sytuacja jest taka:
90% ludzi w "warszwce" nie wie co to jest "n-ka".
Niw idzie w parze promocja HD TV ( zresztą niby z czym o gdzie ?)
Wyświetlanie słabego na ogół Discovery HD w sklepach niczego nowego Nam nie zwiastuje.
A O ZWIASTOWANIE HD TU CHODZI !!!
I jeszcze podkreślenie, że to jedyna i tania droga aby wpuścić HD do domu za naszym nowym TV LCD.
Tego brak. Nikt nie pożąda "n-ki" bo nie wie co to.
I walenie kasy na reklamy nie ma już dalej sensu.
Jak do mnie ktoś przyjdzie to pokazuję LUXE HD. Dlaczego ?
Bo jakość tam i tylko tam zabija.
Czego życzę ekipie technicznej iTi neovision.
No i jeszcze kanału Movie Premium HD.
Bo ten MGM to mi wygląda na darmówkę typu ANIXE HD. Edytowane przez blueray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że 90% nie wie co En potrafi. Każdy kto do mnie wpadnie dziwi się, że jest coś takiego jak cofanie w REALu :) Wogóle szok czary mary itd. Może na forum Enki itd powinni zrobić naprawdę coś porządnego albo naprawdę MEGA EDUKACYJNE REKLAMY. Tyle fajnych rzeczy i wszystko jest ukrywane no bo nikt nic nie wie. Widzę to po wszystkich na około. A szkoda....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...