Skocz do zawartości
Adam123456789

46lm765s czy 46hx850?

Rekomendowane odpowiedzi

Kupuje już telewizor do 6000zł. i wybór padł na te dwa modele. z tego co czytałem to lg jest pasywne a sony aktywne. co to znaczy? który lepszy?

osób oglądających ok. 3-4 max. 7 / źródła: blu-ray 3d, tv N (ok.30.hd) / co najbardziej lubie oglądać; sport (piłka nożna, kolarstwo, golf, dew tour), przyrode (typu; discovery, national geographic), koncerty (woodstock, eurowizja, sziget), filmy(hbo, blu-ray) / pokój średnio naświetlony (możliwość zasunięcia rolet) - oglądam najczęściej wieczorem, / na przyszłość; playstation3

co do tego będzie lepsze? chodzi mi szczególnie o dobrą jakość obrazu i o otwartą przeglądarke, może mieć yt. (dobrze jakby przeglądarka była z flashem). chce też dobrą konw. 2d->3d, i dobre 3d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobre 3D to model od Sony gdyż ma właśnie aktywne 3D :). Pasywne 3D zapewnia gorszą jakość obrazu, przez obcięcie rozdzielczości. HX850 również bardzo dobrze odtwarza obraz w HD, więc będziesz zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lm760 słabo wypadł.................... pozostaje chyba* najlepszy telewizor (led) jak do tej pory - hx850

Edytowane przez maciek876

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie HX850. LG nie jest zły ale nie powala niczym. Jedyne czym błyszczy to bardzo dobrym menu, siecią oraz super wskaźnikiem-pilotem. Ma też dobre kąty oraz dobrą obsługę multimediów. Ale kurczę.. reszta bez rewelacji czyli chodzi o samą jakość obrazu no i to paskudne 3D pasywne. Ni to obraz LCD ni to Plazma. Ja bym wszedł w HXa jeżeli wybór jest między tymi dwoma ekranami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG nie sprawdzi się do oglądania sportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak wygląda kwestia używania DLNA? Czy nie ma żadnych problemów z szybkością oraz stabilnością przeglądania/odtwarzania filmów w HX850? Obecnie korzystam z DLNA za pomocą PS3 i jestem zadowolony.

Stoję teraz przed wyborem pomiędzy dwoma powyższmi modelami tylko w wersji 55 calowej i jeżeli DLNA działa dobrze w Sony to wiem który model mam zakupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...