Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Tak wygląda papierowa okładka.

skyfall_ve074f.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocław - Media Markt Bielany nie ma jeszcze na magazynie, a Magnolia Saturn wykładają wieczorem na jutrzejszą premierę. Szkoda bo chciałem zrobić zdjęcia.

Dzieki Sławomir za info, jutro bedzie trzeba podjechac do Pasazu do Saturna, oby juz rano mieli.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz była premiera wydań Blu-ray typu keepcase w Media Markt i Saturnie. 8 marca rusza sprzedaż steelbooków Blu-ray, a keepcase'y pojawią się też m.in. w Empiku i Merlinie. DVD dopiero od 20 marca.

Właśnie jestem po seansie Blu-ray. Obraz wyjątkowo wyrazisty i doskonały, jak na wydania Blu-ray. Dźwięk w wersji oryginalnej również na wysokim poziomie (pomimo że to tylko DTS-HD 5.1, a nie 7.1). Szkoda że polska ścieżka audio nie jest w wersji DTS, tylko Dolby Digital 5.1 (448 kbps). Godne polecenia są też blisko godzinny dokument o wszystkich aspektach produkcji Skyfalla, relacja z londyńskiej premiery, a najlepsze są komentarze Mendesa i scenografa filmu.

Ten film to bez wątpienia jeden z najlepiej wydanych Blu-rayów ostatnich miesięcy.

Edytowane przez 18szomi16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Saturn/MM Wrocław nadal nie mają

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem standardowe wydanie w Saturnie, BlueCity Warszawa za 59,99zł.

Steelbooków nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem przedwczoraj (MM Poznań -Bukowska). Wczoraj zadzwonili, że nie mają na stanie więc nie mogą zrealizować zamówienia i muszą je anulować. Mam złożyć kolejne, ale dopiero 1.03, bo inaczej znowu będą musieli anulować :)

Po krótkiej rozmowie, że przecież wiadomo było, bo będzie dostępny dopiero od 1.03 i to miała być przedsprzedaż, dość miły gość stwierdził, że w takim razie zapisze moje nazwisko i postarają się, żeby mi nie zabrakło.

Dzisiaj zadzwonili, że czeka do odbioru, więc w sumie pozytywnie. Po południu pojadę odebrać :)

Pozdrawiam,

silver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zamawiałem w przedsprzedaży w MM, rano dzwoniłem nie mieli, telefon po 15 juz były, odebrane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zamawiałem w przedsprzedaży w MM, rano dzwoniłem nie mieli, telefon po 15 juz były, odebrane.

jaki obraz i dzwiek ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość


Szczegóły polskiego wydania pełne bd-info na mojej www.

DISC INFO:

Disc Title: Skyfall

Disc Size: 46 564 840 074 bytes

Protection: BD+

BD-Java: Yes

BDInfo: 0.5.8

PLAYLIST REPORT:

Name: 00500.MPLS

Length: 2:23:09.956 (h:m:s.ms)

Size: 35 543 789 568 bytes

Total Bitrate: 33,10 Mbps

VIDEO:

Codec Bitrate Description

----- ------- -----------

MPEG-4 AVC Video 22684 kbps 1080p / 23,976 fps / 16:9 / High Profile 4.1

AUDIO:

Codec Language Bitrate Description

----- -------- ------- -----------

DTS-HD Master Audio English 3830 kbps 5.1 / 48 kHz / 3830 kbps / 24-bit (DTS Core: 5.1 / 48 kHz / 1509 kbps / 24-bit)

DTS Audio Japanese 768 kbps 5.1 / 48 kHz / 768 kbps / 24-bit

Dolby Digital Audio Czech 448 kbps 5.1 / 48 kHz / 448 kbps

Dolby Digital Audio Hindi 448 kbps 5.1 / 48 kHz / 448 kbps

Dolby Digital Audio Urdu 448 kbps 5.1 / 48 kHz / 448 kbps

Dolby Digital Audio Hungarian 448 kbps 5.1 / 48 kHz / 448 kbps

Dolby Digital Audio Polish 448 kbps 5.1 / 48 kHz / 448 kbps

Dolby Digital Audio Tamil 448 kbps 5.1 / 48 kHz / 448 kbps

Dolby Digital Audio Telugu 448 kbps 5.1 / 48 kHz / 448 kbps

Dolby Digital Audio English 224 kbps 2.0 / 48 kHz / 224 kbps

Dolby Digital Audio English 224 kbps 2.0 / 48 kHz / 224 kbps

SUBTITLES:

Codec Language Bitrate Description

----- -------- ------- -----------

Presentation Graphics English 20,341 kbps

Presentation Graphics Japanese 13,678 kbps

Presentation Graphics Japanese 0,877 kbps

Presentation Graphics Arabic 10,706 kbps

Presentation Graphics Bulgarian 19,869 kbps

Presentation Graphics Czech 19,228 kbps

Presentation Graphics Hebrew 14,411 kbps

Presentation Graphics Hindi 0,336 kbps

Presentation Graphics Hungarian 19,579 kbps

Presentation Graphics Korean 11,277 kbps

Presentation Graphics Polish 18,068 kbps

Presentation Graphics Romanian 18,501 kbps

Presentation Graphics Slovak 17,760 kbps

Presentation Graphics Tamil 0,486 kbps

Presentation Graphics Telugu 0,448 kbps

Presentation Graphics Japanese 39,101 kbps

Presentation Graphics Korean 39,355 kbps

Presentation Graphics Japanese 27,845 kbps

Presentation Graphics Korean 30,697 kbps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jaki obraz i dzwiek ??

Podobnie jak poprzednie części ten sam poziom mniej wiecej, zarówno jeśli chodzi o bitrate czy proporcje obrazu, jak dla mnie nie ma sie do czego przyczepić, jest ostro szczegółowo, takie 9/10 za obraz.

Dźwięk podobnie jest świetny w DTS-HD MA, na scenie z wybuchem budynku w Londynie mało co nie dostałem zawału :D.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

Screen z naszego wydania, zrobione przez znajomego który ma lepszy sprzęt.

skyfall_04.jpgskyfall_11.jpgskyfall_12.jpg
skyfall_07.jpgskyfall_09.jpgskyfall_05.jpg
skyfall_06.jpgskyfall_08.jpgskyfall_13.jpg
skyfall_10.jpgskyfall_14.jpgskyfall_15.jpg
skyfall_18.jpgskyfall_16.jpgskyfall_17.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem dziś bez przekonania do Media Markt'a w M1 Kraków. Ku mojemu zdziwieniu na półkach pełno Skyfall'a w niezabójczej cenie 59,99 zł. Wziąłem.

Z entuzjazmem wsadziłem wieczorem płytkę do odtwarzacza w kompie.

Pierwszy zgrzyt - nie chce odtwarzać w PDVD 12... Rzuciłem soczystą ku...ą i czytam komunikat błędu. Trzeba zrobić jakąś aktualizację. No to jazda z tym. Zrobiłem.

Drugi zgrzyt - jakby zaczęło odtwarzać, ale... wyskakuje kolejny komunikat. Coś tam, coś tam check graphics driver... Kolejna soczysta ku...a. Aktualizacja sterowników. Reset kompa. Ponowne ustawienia dźwięku i PDVD.

W końcu zaczęło odtwarzać. Jednak nie ma róży bez kolców. Po pierwszych 20 minutach zwis PDVD. Załamka. Drugie podejście - poszło dalej no to oglądam. Ale gdzieś przed końcem około 28 rozdziału kolejny zwis. Teraz już nie wiem czy to wina płytki (napęd chodzi bezgłośnie) i nie wiem czy to błąd odczytu czy coś z innego.

Ogólnie film całkiem ciekawy. Sporo akcji, trochę knucia. Piękny głos Adele. Mnie się podobało. Gdyby tylko nie te przerwy techniczne... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak samo miałem problem z odtworzeniem tego za pomocą TMT5 (trzeba wcisnąć Ctrl+T żeby przeszło do menu bo inaczej wisi po wejściówce 20th Century Fox), na PS3 bez zająknięcia.

Czytałem fora zagraniczne i sporo osób ma problemy z odtworzeniem tego nawet na niektórych stacjonarkach :)

Takze fakt można się wkurzyć ale to definitywnie wina starego firmware'u czy programów do odtwarzania.

Co do utworu Adele świetny, bardzo pasuje i nadaje klimatu, ciągle mi leci w głowie :)

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja jestem maniakiem Bondów dlatego czekam na Steelbook. Pisałem do centrali MM w sprawie dostępności tego wydania myśląc, że oni więdzą czy będzie to wydanie i w jakiej cenie. Tymczasem napisali cyt: "nie mamy informacji o nadchodzących dostawach.Jedyną osobą która posiada takie informacje jest kierownik działu, więc proponuję udać się na teren najbliższego marketu". Ręce opadają :/ Czekam i nie wiem czy kupować w muve preorder za 95zł czy w MM się ukaże i będzie taniej hmm.

Edytowane przez vattax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sprawdzone na:

Arcsoft Total Media Theathre 6.0.1.119

i działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oryginalna płytka odtwarza się u mnie poprawnie na kompie jedynie na: ArcSoft TotalMedia Theatre 6 -> build 6.0.1.119 (na wersji 5 też nie działała, dopiero po update do 6 jest ok)

Na żadnym innym playerze ani PowerDVD 12 ani Corel WinDVD 2010 nie idzie jej odtworzyć.

Na playerze stacjonarnym Pioneer BDP-430 działa do strzału.

Pozdrawiam,

Edytowane przez Payti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Kaliszu w MM ponoc 8 marca steelbook bedzie dostepny, cena w systemie niby 119zł :) takze czekamy.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zamawiałem w przedsprzedaży w MM, rano dzwoniłem nie mieli, telefon po 15 juz były, odebrane.

Też odebrałem w piątek (wcześniej miałem tel, że już są i czekają :) ). Spory zapas był.

Niestety wyjeżdżałem na weekend, więc dopiero dzisiaj wieczorem film trafi na ekran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalna płytka odtwarza się u mnie poprawnie na kompie jedynie na: ArcSoft TotalMedia Theatre 6 -> build 6.0.1.119 (na wersji 5 też nie działała, dopiero po update do 6 jest ok)

Na żadnym innym playerze ani PowerDVD 12 ani Corel WinDVD 2010 nie idzie jej odtworzyć.

Na playerze stacjonarnym Pioneer BDP-430 działa do strzału.

Pozdrawiam,

Kolejny wpis, który kompromituje wydawcę tej wersji filmu.

"Specjalistom" zajęło 1 dzień zdjęcie zabezpieczeń i film jest do ściągnięcia i oglądania na dowolnym urządzeniu.

A kto wydał niemałe pieniążki to ma problem:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz dojdzie do tego, ze aby obejrzec oryginalny film to jedynie zakup z dedykowanym oprogramowaniem lub odtwarzaczem bd

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kolejny wpis, który kompromituje wydawcę tej wersji filmu.

"Specjalistom" zajęło 1 dzień zdjęcie zabezpieczeń i film jest do ściągnięcia i oglądania na dowolnym urządzeniu.

A kto wydał niemałe pieniążki to ma problem:(

Ale co ma sprzęt do oprogramowania, na playerach działa bd-rom odczytuje a że trzeba zrobić aktualizację softu to chyba było wiadomo od 2006 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samorozpakowujące się archiwum musi zaktualizować oprogramowanie, aby przemycić w nim CINAVIĘ, to było wiadome już od dawna.

Żaden programowy player nie jest już od niej wolny .... pętla się zaciska ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego to stwarza takie problemy osobom, które uczciwie kupiły i chcą obejrzeć film w wyśmienitej jakości, strzela je kur...ca bo film nie chce działać, a jakiś pryszczaty dzieciak robi rip i wrzuca do sieci tuż po premierze albo jeszcze przed... Mało tego, odtworzenie tego ripa jest mniej problematyczne niż oryginalnej płyty. Coś tu jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to samo masz z grami na PC.... ile to już razy tak było. F1 kupiłem i nie mogłem aktywować podczas gdy "inna" wersja poszła od razu. Wszystko przez piratów. Niestety cierpią na tym uczciwi. Życie... a info zawsze jest przed filmem albo często: że trzeba mieć aktualne oprogramowanie itd. Życie : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...