Skocz do zawartości
walosek

Porównanie MULTIMEDIÓW Samsung vs SONY - telewizory LCD 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Z uwagi, że dużo rzeczy się czyta w sieci, na forach zachwalania itd postanowiłem wiele spraw wywęszyć samemu.

Z uwagi że szukam TV dla siebie o wielkości 46" w grę weszła marka SONY (z uwagi na rzekomą extra jakość matrycy) oraz SAMSUNG (z uwagi że mieli z USB wszystko co leci).

Jako, że jestem użytkownikiem NORMALNYM, nie takim co dostaje kasę lub profity od SONY, czy SAMSUNGA za to by promować jego produkty na tym czy innym forum można moje MINI TESTY bardziej wiarygodnie odbierać niż te pseudo!

Testowałem dziś w sklepie przy świetle dziennym, na ustawianiach standardowych (każdy resetowałem przed testami). Testowałem nie wszystko, bo wiele rzeczy jest zbędna, ale takie dosć istotne dla normalnych userów.

MULTIMEDIA:

Sony EX720, HX750, HX720, NX720.

- Brak obsługi NTFS, tylko Fat 32.

- DivX jest, DivX HD i XviD HD (jako AVI) jest.

- napisy żarówo wszelkiej maści TXT jak i SRT jest. [na tym forum nie jeden wypowiadał się że TXT na SONy po USB nie idzie. KŁAMSTWO. Idzie !!!]

- jeśli film jest w pasach czarnych niestety napisy odtwarzane są na obrazie a nie na dole ekranu.

- czcionka napisów obsługuje polskie znaki, aczkolwiek napisy są małe. Na tyle małe, że ciężko się skupić i coś z nimi obejrzeć, więc mało co można tą funkcję brać pod uwagę.

- tło napisów jest (taka lekka mgiełka mleczna, co w sumie nie pomaga)

- brak jakiejkolwiek regulacji napisów (góra, dół, wielkość itd)

- pliki MKV nie widzi

- mov nie widzi, WMV nie widzi

SAMSUNG D6750, D8000, D7000:

- Obsługa NTFS, FAT32 też

- DivX jest, DivX HD i XviD HD (jako AVI) jest.

- MKV jest

- napisy zewnętrzne z mkv są (muszą tak samo się nazywać)

- napisy TXT, SRT działają.

- 3 wielkości ustawień napisów

- napisy wyświetlają się częściowo na czarnych pasach, częściowo na obrazie, w zależności od ilości linijek textu (w filmach w pasach)

- brak tła napisów, ale napisy są tłuste, wyraźne, duże i super się ogląda.

- mov widzi i odpala (a pisali że nie !!! WIDZI WIDZI)

- WMV widzi i odpala

Jakość matryc w sklepie wydaje się że każda jest bardzo ładna. W Samsungu gdzie matryca błyszcząca, jest wiadomo lepiej niż przy SONY HX720 gdzie jest pół-mat. Natomiast NX720 ma też błysk i kolory sa żywsze.

Tak więc każda matryca szklana czy błyszcząca będzie żywsza ale ma minusy w postaci odbijającego się od niej światła i wszystkiego innego.

Wśród znajomych wyłowiłem SAMSUNGA D6750 i D8000 oraz SONY EX720 i HX800. EFEKT

Matryca w Samsungu lekkie rozjaśnienia (clouding) jednak gdy wezmę opcję obrazu FILM to praktycznie nie przeszkadza. Troszkę giną szczegóły, ale też nie przeszkadza. W SONY czerń na krawędziach bardziej granatowa czego w Samsungu nie ma, i lekko naświetlone rogi. Tak więc obie marki mają minusy w nocy na matrycy, aczkolwiek SAMSUNG łoi wszystko co popadnie. Bez konieczności podpinania BLU czy DVD. Poza tym obsługuje NTFS, więc większej maści filmy ponad 4Gb nie stanowią problemu, bez konieczności testowania i kombinowania w exFat.

Jakość matryc porównywalna. Dodatkowo dostajemy od Samsunga dostajemy 2x okulary, podświetlany pilot, cienką ramkę, i praktycznie WIFI w każdym modelu.

Z sony testowałem dodatkowo BLu Ray 480 bo przecież jakbym miał kupić TV SONY za 5tyś z hakiem to jakoś te filmy MKV , napisy itrzeba odtwarzać. Szkoda konwertować Pendriva 32Gb na Fat 32 by go szanownie TV Sony widział, skoro film Gladiator 5GB Avi XviD HD nie będzie widziany.

BLU RAY SONY 480 poradził sobie z napisami TXT, SRT, plikami HD zarówno AVI jak i MKV. Natomiast MOV i WMV nie.

Ale niestety trzeba dokupić BLU do Sony, także okulary, w samsungu mamy to w cenie.

WYMODEROWANO

Ja już zdecydowałem. a Wy?

Pozdrawiam

Edytowane przez Gmeru
Regulamin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma ochotę dyskutować na poziomie to zapraszam. Ale chyba wszystko już wiadomo na ten temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe porównanie producentów, przeczytałam i abstrahując od tego jaka matryca jak świeci, jakie są czernie i cloudingi to moim zdaniem dziś na rynku telewizorów liczy się tylko Samsung. Sony jest dosyć skostniałe jak chodzi o podejście do nowych technologii Bravia TV a Smart Tv Samsunga to jak niebo a ziemia a ma to dla mnie znaczenie. Sony ma chyba ten sam problem co Nokia zbyt bardzo wierzy w swoje produkty i leci na opinii z dawnych czasów, wynik jest tego taki, że Samsung prześcignął Nokie w smartphone'ach oraz Sony w produkcji telewizorów. Napisałam owszem pieśń pochwalną dla Samsunga, nie dlatego, że jestem sponsorowana przez markę ale jestem fanką i z wielkim zachwytem spoglądam z jak podrzędnej firmy w kilka lat zrodził się gracz nr 1

Edytowane przez tycha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak multimedia to tylko koreańce. Japońce są w tyle, sam nie wiem czemu ale tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh z nostalgią patrze dziś na Sony, kiedyś to był naprawdę dobry sprzęt, niestety dziś sony w telewizorach to jak Nokia w telefonach czyli prawie nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia powiadasz nic w telefonach a to dobre :) bo co nie ma Androida ?, pokaz mi fon z Androidem który chociaż dorówna starej Noki N8 pod wzgledem aparatu nie mówiąc o najnowszej 808 PureView, albo z takim wygladem/wykonaniem co N9, Lumia, dla każdego coś dobrego, przepraszam za offtopa.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nastały straszne czasy !!!! muzykę zabijają telefony komórkowe :( a teraz nastały czasy gdzie najnowsze TV powoli zabijają przyjemność 10 muzy!!!! niedługo doczekamy się TV z opcją golenia ale dla wielu i tak będzie to za mało :P dokąd to zmierza? nie wiem ale ja używam swoją Plasmę do tego aby wieczorem zrelaksować się przy dobrym filmie a nie zastanawiam się czy obsługuję txt, srt, fat, mkv itd bo od tego mam komputer w którym brak jakichkolwiek problemów z rozszerzeniami multimedialnymi i nie tylko :)

Edytowane przez marcint75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Jezu! A teraz najnowsze TV zabijaja przyjemnosc grania na konsolach i komputerach, eliminujac je! Tak?

http://www.viddler.com/v/74932b4?secret=80874650

LG: http://www.engadget.com/2012/06/05/onlive-e3-2012-google-tv-multiview-browser/

Samsung: http://www.engadget.com/2012/06/05/gaikai-powered-cloud-gaming-coming-to-samsung-smart-tvs/

Sorry za taka parafraze ale nie moglem sie powstrzymac. Mnie natomiast drazni co innego - obejzyjcie videocykl "Matura to Bzdura".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PeterMac to teraz ja zrobię off topa. Tak się składa, że posiadam Nokię n8 i uważam, że to ostatni dobry telefon Nokii. Od kiedy Nokia porzuciła MeeGo i przesiadła się na wp7, zeszła na psy. Ja nie mam nic do n9. Konstrukcyjnie i designersko wygląda ok i to wszystko co można o niej powiedzieć. Aparat szału nie, system bez przyszłości (szkoda), sklep nokii z aplikacjami to mega żenada. Cena nijak ma się do możliwości. Co do lumii 800 jest jeszcze gorzej. Windows skostniały, ograniczony, zero polotu tego co w symbianie. Dodatkowo telefon średnio spasowany, beznadziejna bateria, beznadziejny aparat, beznadziejne wyjście słuchawkowe ( słaba jakość). Zresztą nie ma za fałszować rzeczywistości . Nokia sprzedała nieco ponad 2 miliony Lumii do dziś, zobacz sobie ile telefonów sprzedał Samsung. ( Nie jestem fanką androida). Skoro jednak jesteś takim fanem Nokii to pewnie cieszą cię co chwilę przeceny u operatorów Lumii 800, ciekawe dlaczego tak jest. Ja się bardzo interesuję branżą telefonów komórkowych i jak słyszę, że Nokia nie jest na dnie to śmiać mi się chce. Nie wykluczam jednak, że się odbiję od dnia, jak zakończy się restrukturyzacja. Co do telewizora wspieram Samsungi. Nie jestem miłośniczką marki Samsung ale bacznie się przyglądam i Samsung zrobił największy skok jakościowy względem wcześniejszej wersji swoich telewizorów. Nie wspomnę już o Smart TV. Bravia Tv jest tutaj jak Nokia lumia 800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do telewizora wspieram Samsungi. Nie jestem miłośniczką marki Samsung ale bacznie się przyglądam i Samsung zrobił największy skok jakościowy względem wcześniejszej wersji swoich telewizorów. Nie wspomnę już o Smart TV. Bravia Tv jest tutaj jak Nokia lumia 800

Przychylilbym sie do tego zdania chetnie, gdyby padlo 3 lata temu. IMHO teraz chyba najwiekszy skok jakosciowy w telewizorach ma LG. Dawniej bylo tylko "jakos", teraz, w pewnych modelach, mozna nawet nawet zauwazyc "Jakosc".

Jesli chodzi o "multimedialnosc", to na Samsunga jak narazie nie ma "mocnego", ale w dobie wszelkich "Smart"- przystawek i Google TV, ta palma pierszenstwa powoli traci na znaczeniu. Machac reka i krzyczec wole na zone, a nie na TV, wiec ten watek pomijam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh z nostalgią patrze dziś na Sony, kiedyś to był naprawdę dobry sprzęt, niestety dziś sony w telewizorach to jak Nokia w telefonach czyli prawie nic

no niestety prawda a szkoda może sony coś zrobi z tym i będzie wkładać gratis do tv ps 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PeterMac to teraz ja zrobię off topa. Tak się składa, że posiadam Nokię n8 i uważam, że to ostatni dobry telefon Nokii. Od kiedy Nokia porzuciła MeeGo i przesiadła się na wp7, zeszła na psy. Ja nie mam nic do n9. Konstrukcyjnie i designersko wygląda ok i to wszystko co można o niej powiedzieć. Aparat szału nie, system bez przyszłości (szkoda), sklep nokii z aplikacjami to mega żenada. Cena nijak ma się do możliwości. Co do lumii 800 jest jeszcze gorzej. Windows skostniały, ograniczony, zero polotu tego co w symbianie. Dodatkowo telefon średnio spasowany, beznadziejna bateria, beznadziejny aparat, beznadziejne wyjście słuchawkowe ( słaba jakość). Zresztą nie ma za fałszować rzeczywistości . Nokia sprzedała nieco ponad 2 miliony Lumii do dziś, zobacz sobie ile telefonów sprzedał Samsung. ( Nie jestem fanką androida). Skoro jednak jesteś takim fanem Nokii to pewnie cieszą cię co chwilę przeceny u operatorów Lumii 800, ciekawe dlaczego tak jest. Ja się bardzo interesuję branżą telefonów komórkowych i jak słyszę, że Nokia nie jest na dnie to śmiać mi się chce. Nie wykluczam jednak, że się odbiję od dnia, jak zakończy się restrukturyzacja. Co do telewizora wspieram Samsungi. Nie jestem miłośniczką marki Samsung ale bacznie się przyglądam i Samsung zrobił największy skok jakościowy względem wcześniejszej wersji swoich telewizorów. Nie wspomnę już o Smart TV. Bravia Tv jest tutaj jak Nokia lumia 800

O jakim Ty skoku jakościowym w telewizorach marki Samsung mówisz ? proszę Cie. Chyba nie masz na myśli serii D6,7,8xxx :lol::blink:

To ze od strony Smart Samsungowi nie mozna mu nic zarzucić i jest w tej kwestii liderem teraz razem z LG na czele to w najważniejszej kwestii jakości obrazu nie dorasta Bravii od Sony do pięt, a to chyba ważniejsze niz jakieś tam możliwości Smart nie uważasz ?

U Samsunga jest to drugoplanowa rzecz on skupia sie na [beeep]erelach typu kulawe sterowanie głosem, machanie do TV, ludzie to kupią prędzej niz beda analizować jakość świecenia ekranu, odwzorowanie naturalność kolorów, czerń, clouding, płynność i wiele innych najważniejszych parametrów w TV.

Lepszej jakości obrazu sie nie dokupi później do TV a zewnetrzy player sieciowy za grosze zawsze ktory przewyższy o niebo to co potrafi nawet najlepszy Smart TV.

U większości takie zbyteczne bzdety przeważą o wyborze TV. Postaw w sklepie obok siebie Samsunga D8000 i obok Sony HX920 i jestem bardziej niz pewny ze Samsungow sprzeda sie duzo więcej ze wzgledu na bzdety ciensza ramke itp, a chyba nie muszę mówić które ekran jest nieporównywalnie lepszy.

Nowe modele telewizorów Sony na 2012 w kwestii Smart nie odbiegają juz zbytnio od Samsungów, jedynie moze w kwestii odtwarzania rożnych plików formatów jest gorzej fakt, natomiast teraz dodatkowo w połączeniu/integracji z Sony Google TV beda oferowac bez porownania duuzo wiecej niz Samsung w swoich SmartTV, ale niestety bedzie sie to wiązało z dokupieniem dodatkowej skrzyneczki.

[media=]

[/media]

Co do telefonów Noki modelu N9, Lumi 800, to miałem na mysli tylko i wyłącznie fenomenalny design i wykonanie nie system, Androidow takich fajnych nie robią tylko skrzypiące plastikowe zabawki na wysoki połysk z reguły właśnie od Samsunga, no moze poza porządnie wykonaną aluminiową Xperią P.

Czy jestem fanem Noki na pewno nie, nie zależy czy jest to Nokia, Samsung czy inny producent, tylko liczy sie dany model jak jest zbudowany i co oferuje, akurat trzymam N8 bo jest porządnie zbudowany z bardzo dobrym aparatem nadal niedoścignionym pod względem jakości wśród Androidowcow, jak i darmową navi i to mi styka w zupełności na miasto, zresztą tez go posiadasz to wiesz dobrze :)

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh z nostalgią patrze dziś na Sony, kiedyś to był naprawdę dobry sprzęt, niestety dziś sony w telewizorach to jak Nokia w telefonach czyli prawie nic

chyba sie zgodze z tym ze sony troche przysnelo

Jesli chodzi o "multimedialnosc", to na Samsunga jak narazie nie ma "mocnego", ale w dobie wszelkich "Smart"- przystawek i Google TV,

z ciekawosci zajrzalem na to google tv, i chwilowo to kicha a i opinie o ty sa nienajlepsze, ze to niewypal,

takze jesli oceniamy tu i teraz to nie powinno sie uzywac tego argumentu, bo on nic nie znaczy obecnie

na bzdety ciensza ramke itp.

trzeba im przyznac ze design maja swietny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

markizz - nie osłabiaj mnie :) w czym przysneło Sony mozesz rozwinąć, co oferuje takiego Samsung czego nie znajdziesz w Sony ? bo jak powiesz ze sterowanie głosem i machanie do ekranu to padnę.

Sony z monolitycznym wyglądem to dopiero ma design świetny z klasą, ale co tam o gustach sie nie dyskutuje.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PeterMac.

Ja moglbym Cie oswiecic, piszac, ze "koreance" czytaly mkv 2 lata przed Sony, czy tez mialy zaimplementowane ( lub zaimplementowane prawidlowo - czego Sony nie potrafilo zapewnic z uwagi na hardware) aplikacje do ogladania kontentu on-line.

Obawiam sie jednak, ze napiszez, ze do ogladania mkv, to masz zewnetrzny multimedia player, a mozliwosc odtwarzania kontentu on-line, ktorego w Polsce nigdy nie byl dostepny, Cie nie interesuje, zas Iplex czy Iple Sony wprowadzil do swoich TV bez opoznienia.

Niestety Twoj punkt widzenia nie ma zbyt wielkiej wagi w totalnym rozrachunku, bo wiekszosc klientow, zwlaszcza tych przywiazanych do marki, a ktorych Sony stracil, chocby wlasnie z uwagi na opieszalosc we wprowadzaniu tych wszystkich nowinek, zyje w krajach innych niz Polska.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ciekawosci zajrzalem na to google tv, i chwilowo to kicha a i opinie o ty sa nienajlepsze, ze to niewypal,

takze jesli oceniamy tu i teraz to nie powinno sie uzywac tego argumentu, bo on nic nie znaczy obecnie

Podejrzewam jednak, ze gdybys kibicowal temu projektowi od poczatku, Twoj poglad na sprawe bylby nieco inny. Przede wszystkim rozumialbys, ze wszelkie "Smart Huby", czy okreslane innymi, sprytnymi nazwami, multimedia w telewizorach, sa tam wlasnie z powodu projektu GoogleTV.

Wogole rozmawianie w ten sposob o technologii, w konkretnym czasie, calkowicie odrzucajac zwiazana z nia historia, czy czasem przyszlym, ktory nastapil po jej wprowadzeniu, jest bledem.

Nie wiem w jakim wieku jestes, ale ciekawi mnie co bys napisal 10 lat temu o telewizorach (i monitorach) LCD albo plazmowych. Czy aby nie to samo, co dzisiaj o GoogleTV? Ja pamietam jak marna jakosc w porownaniu z technologia CRT obie technologie oferowaly.

Masz racje, piszac, ze "tu i teraz" nie ma sie czym podniecac, ze to kicha i niewypal. Trudno jednak niedoceniac potencjalu GoogleTV i trudno wyobrazic sobie odwrot od idei polaczenia uslug sieciowych z rozrywka, komunikacja itd. Dzieki spersonalizowanu profilowi uzytkownika, dostarczane beda mu informacje, multimedia, uslugi i narzedzia, w zakresie przez uzytkownika wymaganym, poprzez idywidualnie customizowany interface i wreszcie, poprzez jedno urzadzenie (choc dowolnie zastepowane w zaleznosci od sytuacji: telewizor, komputer, Smartfon) oraz jedno medium.

Oczywiscie rozwiazanie to ma swoje wady, bo przede wszystkim wnosi pewne istotne konsekwencje i zagrozenia. Ale to akurat nie jest przedmiotem naszej dyskusji.

Projekt GoogleTV nie bylo pierwszym i z pewnoscia nie bedzie ostatnim ogniwem rozwoju takiej idei, a jakie realne znaczenie, czy wplyw na ksztalt zmian w sposobie otrzymywania spersonalizowanych tresci i uslug odegra, to dane nam bedzie ocenic po pewnym czasie.

Moze nie zrozumiales, tego w moim poprzednim poscie, ale ja nie gloryfikuje GoogleTV. Zwracam uwage, ze rozwiazania tego typu, sa dzisiaj glownym obiektem zainteresowania wszystkich liczacych sie koncernow elektroniczych. Taki pomysl chca nam dzisiaj sprzedac, to tez pewnie beda go stopniowo wprowadzac i udoskonalac. Nie da sie tego zrobic od razu, chocby z uwagi na ograniczenia infrastrukturalne i konsekwencje ekonomiczne, ale dzialania trwaja, choc w tempie nieliniowym. Dla uproszczenia w nazwaniu tego fenomenu zapozyczylem nazwy "GoogleTV". Nie bez powodu zreszta, bo firma ta wydaje sie miec dostateczny potencjal i brak konfliktu interesow w opracowaniu i promowaniu takiej idei.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PeterMac mówiąc o tym skoku miałam na myśli raczej serię E 8000 a nie D. Seria D rzeczywiście nie jest jakimś wielkim wow, choć to też przyzwoite telewizorki. Dziwisz się, że ludzie wolą Samsungi od Sony ? Mnie to nie dziwi. Polska, która nie jest krajem mlekiem i miodem płynącym, cena ma znaczenie tu Samsung wygrywa, designersko też wygląda lepiej choć to kwestia gustu, smart Tv też ma znaczenie w dobie, gdzie coraz więcej z nas ma szybkie łącza internetowe. Twierdzisz, że Sony lepiej świeci od Samsunga nawet jeżeli uwierzę, że tak jest to nie ma to większego znaczenia. Kiedy z mężem parę lat temu kupiliśmy swoje pierwsze lcd to wtedy Panasonic był na topie, Sony już wtedy było nieprzyzwoicie drogie a Samsung dopiero zaczynał wędrówkę na szczyt. Wtedy wahaliśmy się między tańszym tx 26le7p a droższym też jakimś tx 26. Różnica między nimi była 600 zł i ten droższy miał gwarantować lepszą jakość obrazu. Gdy zobaczyliśmy te telewizory na żywo w sklepie nie dla idiotów nie potrafiliśmy wskazać lepszego. Owszem droższy miał więcej złącz, koniec końców kupiliśmy tańszy i mamy go do dziś. Gdy jednak odejdzie to przy zakupie nowego "pudła" będziemy się właśnie kierować możliwościami internetowymi i ceną. Ilość złącz to dziś żaden argument. Pewnie wybierzemy Samsunga. Zaciekawiła mnie przeglądarka google na Sony. Jak się sprawuję ?

Edytowane przez tycha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę przyzwoite telewizorki jak na załączonym obrazku poniżej ;) ale co tam jak na sklepie tego i tak nie widać w odpowiednim oświetleniu i na ich materiale to ludzie kupują patrząc na cienkość i wygląd, choć do monolitycznego wyglądu to się nie umywa jak dla mnie. Nie ma to jak porównywać telewizory w sklepie :) w dodatku nawet nie dotykając ich jeszcze ustawień obrazu nie wspominając o kalibracji.

IMGP4199.jpg

Co do cen to seria ES8000 jest bardzo droga uważam no ale nie taka juz kiepska co seria D ale droższa tez od seri HX od Sony a płaci sie tam za wspomniane efekciarskie bzdety który sie szybko znudzą i nie zastąpią normalnego pilota który jest o wiele szybszy i wygodniejszy. To tak jak Kinect w Xbox 360 nie zastąpi normalnego pada.

Sony Google TV nowe modele będą dostępne jakoś na wakacje w sprzedaży, takze Ci nie powiem jak sie sprawuje na pewno jak przystało na takie pudełka jak i inne oparte na platformie Google przegladarka bedzie chodzić bardzo szybko wraz z pełną obsługą flasha.

binary - tak jak napisałem w kwestii odpalania wszelakich formatów plików Samsung jest bezapelacyjnie dużo lepszy pod tym względem.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak multimedia to tylko koreańce. Japońce są w tyle, sam nie wiem czemu ale tak jest.

Być może przez tsunami jakie ich nawiedziło ostatnimi czasy. Co do multimediów nie wypowiem się bo chyba wszystko wiadomo w tym temacie, aczkolwiek jeśli chodzi o to jak TV świeci, moim gustem Sony jest the best.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może przez tsunami jakie ich nawiedziło ostatnimi czasy. Co do multimediów nie wypowiem się bo chyba wszystko wiadomo w tym temacie, aczkolwiek jeśli chodzi o to jak TV świeci, moim gustem Sony jest the best.

Tak, tak, bo przecież w telewizorach Sony nie ma problemu z cloudingiem, nie rozśmieszajcie mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... na tym forum nie ma , po prostu co sony to jak wyżej the best - szkoda gadać .........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podobno to na sąsiednim forum są promowane sprzęty co poniektórych marek :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znowu nie umiecie rozmawiać na poziomie i trzeba zamykać a temat już raz był czyszczony. Proszę bardzo ^_^ Jak w szkole :D

A dla ogarniętych i ciekawych zapraszam na merytoryczne rozmowy do porównań różnych marek np. tutaj: http://hdtvpolska.co...ic-tx-p50st50e/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...