Skocz do zawartości
kamcio03

Problem z odtwarzaniem 3d sbs mkv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z góry przepraszam jeżeli zły dział.

Posiadam tv z możliwością 3d (sony kdl hx820) i film 3D SBS w formacie .mkv.

Nie posiadam nagrywarki blu-ray i chciałem go zgrać na pendrive i puścić na TV. Włożyłem usb do kina domowego (również jakieś od Sony, ma możliwość odtwarzania 3D, oraz w instrukcji jest napisane, że mkv też daje się otworzyć) i gdy próbuję odpalić film wyskakuje zły format lub uszkodzony plik. Dlaczego nie mogę tego odtworzyć, pomoże mi ktoś jak odpalić taki plik, czy przez podłączenie komputera do tv (mam laptopa również od sony i czy jak go podłączę do tv przez HDM to będzie działało), czy przez pendrive?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sony tak ma :) że lubi być wybrednym :) Szwagier ma HX800 + blu ray nie pamiętam jaki model, czyta niby mkv itd, ale jeden na pięć nie idzie "_"

Edytowane przez walosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze przerobić plik MKV za pomocą niższej wersji mkvmergre np. 3.5, być może jest podobnie jak z wieloma urządzeniami i nie czyta nagłówków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to kiedyś pisałem. Znalazłem sobie sposób na wybredność telewizorów i wszelkiej maści kin domowych w kwestii odtwarzania różnych formatów plików.

http://www.ceneo.pl/13555423 Jeszcze się nie zdarzyło żeby czegoś nie przeczytał i pracuje z dyskami USB 2.5' :) Wiem, że to dodatkowy koszt ale ja się przynajmniej za te 159 pln przestałem wk... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieno, ale to jakoś musi iść, ja płacę ja wymagam xD

No to jak płacisz i wymagasz to sie skontaktuj z serwisem Sony i złóż reklamację.

Koledzy Ci odpisali co i dlaczego i jak to zrobić.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Powiedzieli mi, że filmy powinienem odtwarzać z oryginalnych, zakupionych płyt, a mój problem jest winą złego pliku, lub złego nośnika danych.

Trzeba skołować dysk zew.

Edytowane przez kamcio03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...