Skocz do zawartości
Piotr26x

[Sprzedam]Kierownica CSR Wheel Value Pack XL + Wheel Stand Pro Deluxe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam do sprzedania kierownice Forza Motorsport CSR Wheel Value Pack XL + Wheel Stand Pro Deluxe.

W skład zestawu wchodzi:

-Forza Motorsport CSR Steering Wheel Base

-CSR Elite Pedals

-CSR Shifter Set

-Main Quick guide (PC & XBox 360) + additional insert for PS3

-Power supply

-USB Cable

-Audio adapter cable for Xbox 360 headset

-Wheel Stand Pro Deluxe

Zestaw praktycznie nowy, wyjęty na dwie godzinki w celu sprawdzenia jak się jeździ na tego typu sprzęcie. Pudełko z Shifterem nie otwierane. Odbiór w Warszawie na Ursynowie. Możliwość wystawienia na Allegro, mogę wysłać zdjęcia. Cena za zestaw 1700 PLN z możliwością negocjacji.

Edytowane przez Piotr26x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia plissss tutaj nie dasz rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia plissss tutaj nie dasz rady?

Tak na szybko:

img20120404152225.th.jpg

Jutro mogę zrobić więcej.

Pozdrawiam,

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to się ma do G25 (oczywiście wiem, że z Xem nie śmiga ale nie wiem jak to pogodzić). Bo mam G25 z za[beeep]istym siedziskiem ale wiadomo only PS3. To niby też śmiga z PS3/PC. Nie mogę jakoś wygrzebać porównania jakiegoś a trochę z tematu wyszedłem i pytanie może wydać się kiepskie dla fanów ale ja nie wiem jak to się ma właśnie do Logitecha....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru ta CSR jest na prawdę niezła nie odstaje od G25 a w niektórych ją i przewyższa, moze tylko troche z wyglądu jak dla mnie mocno średnia bo plastikowe koło na wysoki połysk ale uchwyty juz gumowe tam gdzie sie koło głównie trzyma, pedały mistrzowskie te Elite :) jednak bardziej do mnie przemawiała seria Porshe od Fanatec'a.

Co najbardziej nie trawie u Fanatec'a to dodatkowy shifter a raczej jego zamontowanie na tych prętach :/ całość sie mocno rusza porażka w tej kwestii.

Recka Insidesimracing

Tez mam G25 ze stojakiem WheelStandPro i tak samo największą bolączką jest ze sobie nie pogram w Forze 4 na niej :(

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie już nie aktualne, proszę o usunięcie.

Kierwonica zostaje u mnie smile.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...