Skocz do zawartości
Piktor

DVDFAB kopiowanie z 50 do 25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam następujący problem przegrałem płytę bd 50 w dvdfab na 25 ( podczas nagrywania wszystko było w porządku ,zapis zakończony powodzeniem ) i podczas próby sprawdzenia odtworzenia kopi w nagrywarce, wysakuje komunikat mozliwości nagrania czystej płyty , w moim komputerze tak samo czyli że płyta jest czysta (23,3gb) jakby nie była zapisana, tak samo było po wykonaniu kolejnej kopi płyuty Verbatim bd-r LTH , sprawdzając po"światło" widać że nosnik jest zapisany , brak pomysły prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada na to ze dysk nie zostal sfinalizowany czyli zamkniety lub nagraj tak j w nero ustaw bluray UDF potem UDF zmien na reczne i wybierz wersje systemu plikow 2.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tyle ,że w DVDfab nie zabardzo mogę jest opcja odczytu Wewnętrzny(Parser UDF 2.50 +I/O) lub plili systemu Windows natomiast przy zapisie jest tylko wybór silnika nagrywającego, rozmiar nośnika i prędkość zapisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie uzywam do wypalania dvdfab. zrob nim obraz na dysku i uzyj np nero z opcja 2.5 udf i tyle i powinno byc oki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nero (nie nero express) odpalasz bluray - bluray udf - ilosc sesji -bez, udf zmieniasz ustawienia automatyczne na ustawiania uzytkowinika i wybierasz wersja 2.5 udf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem szukałem i chyba leży problem w wersji Nero jest to Nero 10 Essentials podejrzewam że to nie jest pełna wersja spróbuję tak zrobić jak mówiłeś , jak zmienię Nerona , am jeszcze pytanko co do nagranych płyt i nie sfinalizowanych czy można jeszcze coś zrobić z nimi ? czyli sam proces zamknięcia dokończyć? czy nie jak w nośnikach cd i dvd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne mozna zamnkonac multisesje w nero np

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za pomoc niestety jak wspomniałem wcześniej muszę mieć pełną wersję Nero ponieważ niestety nie mogę wykonać zamknięcia multisesji rozumiem ,że będzie tak opcja zamknięcia multisesji czy trzeba jakoś inaczej do tego podejść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowy IMGBurn i po temacie. Przed paleniem sprawdź czy lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nero to jak jakiś upiór z przeszłości pojawia się w każdym miejscu internetu. Problem z czymkolwiek i już "fachofcy" wyskakują z nero. Ten program skończył swój żywot lata temu na wersji 6. Do współczesnych zastosowań jest zupełnie nieprzydatny. Wspomniany przez poprzednika imgburn nie dość, że jest bezkonkurencyjny to o ile pamiętam można skonfigurować z dvdfabem tak żeby wypalał płyty z poziomu faba. Na stronie dvdfab był/jest tutorial jak poprawnie skonfigurować oba programy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspomniany przez poprzednika imgburn nie dość, że jest bezkonkurencyjny to

...w dodatku jest bezpłatny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nero (nie nero express) odpalasz bluray - bluray udf - ilosc sesji -bez, udf zmieniasz ustawienia automatyczne na ustawiania uzytkowinika i wybierasz wersja 2.5 udf

Witam ponownie

Kolego Vandel1 zrobiłem tak jak opisałeś ale potem jak już chciałem zamknąć płytkę nero pokazuje tak okno "wybór ścieżki dysk jest pusty" pisałeś tez ,że można sfinalizować tą płytę jak mogę to uczynić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierasz w nero blu ray udf potem zmienisz opcje udf na ręczne i wybierasz udf 2.5 przeciągasz foldery z filmem i wypalasz to tyle foldery muszą być zgodne z profilem blu ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zacząłem tyle,że nie mogę przenieść tych folderów bo on widzi płytę jako czystą tak jak napisałem wcześniej dysk jest pusty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zacząłem tyle,że nie mogę przenieść tych folderów bo on widzi płytę jako czystą tak jak napisałem wcześniej dysk jest pusty

Ty jeszcze nagrywasz płyty? Szkoda zachodu na takie rzeczy. Lepiej kup odtwarzacz multimedialny który odtwarza najpopularniejsze formaty Audio-Video z zewnętrznego twardego dysku. I twoje problemy z nagrywaniem płyt skończą się raz na zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty jeszcze nagrywasz płyty? Szkoda zachodu na takie rzeczy. Lepiej kup odtwarzacz multimedialny który odtwarza najpopularniejsze formaty Audio-Video z zewnętrznego twardego dysku. I twoje problemy z nagrywaniem płyt skończą się raz na zawsze.

tylko co wtedy kiedy dysk twardy trafi szlak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko co wtedy kiedy dysk twardy trafi szlak ?

Trzeba kupować twarde dyski o mniejszych pojemnościach. Twarde dyski o pojemnościach 1TB, 640GB omijać z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...