Skocz do zawartości
Gmeru

MEGA-TEST: HDI Dune HD MAX

Rekomendowane odpowiedzi

Gmeru możesz napisać coś o Dune HD Qwerty? (pod kątem współpracy z HTCP)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest spoko. Szybka, dobrze reaguje. Pukniesz dwa razy ; ) jak myszką wchodzisz dalej. Masz touchpada. Chociaż do tego wszystkiego to się chyba trzeba przyzwyczaić. Ale działa sympatycznie. Tylko cena mi się nie podoba.... no i może tych klawiszy jest naćkane dużo. Ergonomii to to za bardzo nie ma. Deska klawiszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POnoć jak się wrzuci żabę do wrzątku, to wyskoczy. JAk się ją wrzuci do zimnej wody i zacznie wodę podgrzewać, to żaba się ugotuje...

DŁugi czas nie byłem na tym forum, choć był moment, kiedy czytałem wszystko jak leci.

ZAglądam więc, patrzę - jest MEGA-TEST, więc czytam. CZytam, czytam... i czekam na ten test a tu... koniec zdjęć. GDzie pytam, jest ten mega test? Na takim forum test nie powinien być na poziomie dzieciaka wyjmującego z pudełka nową zabawkę i wrzucającego zdjęcia na NK... ŻAdnych danych, nic...

DEcydując się kiedyś na B-110 przeczytałem tyle, ile było wtedy na jego temat. JAkież było moje zaskoczenie, że moja wiedza wychodząca w praktyce przewyższała macherów piszących testy na tym forum (fakt, wiedza jednego sprzętu, ale jednak). Np. bardzo zaskoczył mnie problem (bo jednak uważam to za problem) odczytu danych B-110 z wewnętrznego dysku, co dyskwalifikuje go przy niektórych filmach z dużym przepływem - zatyka się przy około 40 Mb/s. PRoblem rozwiązałem stawiając NASa i tam trzymając kopie (.iso) czy inne źródła (.mkv etc). WTedy transfer wystarcza do płynnego oglądania przy chwilowych skokach przepływu do 70Mb/s. PRoblem dotyczy... prędkości szyny danych (czy jak ją zwał) na styku HDD-płyta...

ALe wracając do testu i żaby.

Co jest poza kilkoma zdjęciami i lakonicznymi podpisami w tym teście?

DŁugo mnie nie było i mam obraz tego co było kiedyś w testach. ZAglądam dziś i wychodzi mi, że trzeba wyskoczyć bo się ugotuję.

MYślę, że gdybym czytał te testy na bieżąco, straciłbym punkt odniesienia, jakby poziom tego, jak powinien wyglądać MEGA-TEST...

WYgląda więc, że Ci, którzy klepią "Świetny test" z biegiem czasu po prostu się ugotowali :-)

POzdrawiam

Arti_

PS.

PRoszę nie traktować tego wpisu jako atak na załogę hdtv czy użytkowników forum. JEst to moje przemyślenie na temat tego testu, bo po prostu innych póki co nie czytałem, ale też i nie jestem zachęcony po tym, co tu zobaczyłem (bo i czytać nie było co). INna sprawa, że wpisy użytkowników dają większy obraz tego, co w trawie piszczy.

Edytowane przez Arti_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie myśl tylko coś zrób mądralo wtedy będziesz miał prawo się odzywać a teraz spadaj i nie wracaj :)))))))))

Nie pozdrawiam

Gmeru :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak a świstak siedzi i zawija w sreberka.
Tak a świstak siedzi i zawija w sreberka.
mam oppo 95eu i panasonica vt30-50 cali i potwierdzam doskonały obraz w porownaniu z hd dune,co nie znaczy,że uważam go za szajs...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich stalych bywalców, z zakupu tego produktu jestem na tą chwilę średnio zadowolony, bo to co w poprzednim odtwarzaczu pkt. 1 i 2 uznawalem za standard tu o dziwo to jakiś kosmos.

1 - brak możliwości w normalnych warunkach, (bez kombinowania z kopiowaniem folderów z muzyką do zdjęć) oglądania zdjęć z podkładem muzycznym

2 - brak możliwości wyjścia z otwarzanego pliku muzycznego inaczej niż poprzez funkcję "STOP". Czyli leci sobie dalej muzyczka a ja szukam następnego utworu

Jeżeli to działa to proszę podpowiedzieć, u mnie w badziewnym starym Xtreamer-e MK1 za 450 zł działało to bez mrugnięcia i nie podejrzewałem, że takiej opcji w Dune nie ma

3 - nie odtwarza plików muzycznych .mpc

4 - zegar można ustawić tylko poprzez połączenie z internetem

5 - coś mam problemy z odtworzeniem vcd - wszystkie tak mają? tzn. np. popcorn c-300 nie odtworzy tego mega skomplikowanego formatu...? sorry, ale 80 % bajek dla mojego syna mam z gazet w postaci vcd i dodychczaszowy odtwarzacz dvd po prostu to łykał. Chciałem mieć 2 w 1, ale widzę, że wychodzi syf za syfem..

Za kupnem tego urządzenia przemawiał do mnie jego klasyczny wygląd, zintegrowany odtwarzacz płyt,pełne menu w BR i dobre opinie.

Chociaż nie zgodzę się z powielaną przy wszystkich testach opinią, że plastik zewnętrzy stwarza dobre wrażenie, raczej Chińskie a nie sprzętu średniej klasy, aspirującego do wyższej.

Edytowane przez Sniadyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam takie pytanie do użytkowników tego odtwarzacza lub do testującego ten sprzęt, a mianowicie chodzi mi o jakość dzwięku na wyjsciu cyfrowym /HDMI/ ,bo nikt o jakości dzwięku tu nie napisał. Obraz był tu porównany do Oppo ale dzwiek już nie.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...