Skocz do zawartości
Infoposter

Egreat R200S

Rekomendowane odpowiedzi

tak zadziała.Najlepiej z laptopa bez własnego zasilania.U mnie działa bluray bez problemu.

czyta komercyjne płyty z menu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzi,ale zalezy od płyty.Mam wrażenie ,iż zależy to czy ma egreat sterowniki od danego napędu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. ... Bardzo prosze o pomoc. Dzisiaj podłączyłem żonie ten playerek na starym TV poprzez złącze composite i chinche audio... I lipa w TV tylko buczy. Slychać kliknięcia od przełączania pilotem ale na kazdym filmie cisza. Ustawień dzwieku w tym odtwarzaczu jak na lekarstwo. Jak to poprawnie ustawic by dzwiek poszedl przez chinche stereo ?

Wybaczcie, wszystko działa... w ferworze walki i podniecenia nacisnalem niechcący "mute"... wszystko jak najbardziej OK. Odtwarzacz super.

Edytowane przez pike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnimi czasy mój odtwarzacz (R200 pro) zaczął się zawieszaćprzy odtwarzaniu filmów. Dzieje się niezalężnie od dysku hdd (wewnętrznego).

Serwis odpowiedział, że to typowa sprawa dla tego modelu - przegrzewają się.

Czy ktoś spotkał się z tym problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie...

Mam wielką prośbę. Po reinstalacji softu nie mogę dokonac aktualizacji xliveCZ . Jestem w ustawieniach DMD>Nastaweni IMS>xliveCZ Update i za każdym razem przy probie aktualizacji koleczko mieli i mieli i po chwili informacja

Could not read status line:
connection time out

Przeinstalowywałem juz soft kilka razy i bez efektów. Na poczatku po pierwszej instalacji aktualizacje udało mi sie wykonać. I za każdym razem aplikacja podnosiła mi sie z 3.6 do wersji chyba 5.5. Mam soft zapodany z pierwszego postu. Bardzo prosze o podpowiedz. Może udało sie komuś rozwiązać ten problem.

Edytowane przez pike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

syberka wielkie dzięki . Zrobiłem jak powiedziałeś i faktycznie poszlo za pierwszym razem . Heh... wszystko pieknie działalo do czasu pierwszego restartu , po tym znowu ten sam problem .... Nawet czyściłem pena i problem sie pojawiał ( przekroczony czas połączenia ). Czy tez musicie aktualizować xliveCZ po kazdym uruchomieniu R200?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.Aktualizuję jak pojawi się nowa wersja xlive.Dokładnie sprawdź ustawienie połączeń na AUTO dns.Poza tym warto jak już za pierwszym razem zaktualizujesz wszystkie pozycje, nie wychodzić z zakładki tylko przeinstalować wszystkie od nowa ,potem powrót do menu.Powinno działać.Czasem jest tak,że serwer jest albo zapchany albo niedostępny stąd Time out

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I poraz kolejny ogromne podziekowania. Faktycznie załadował sobie jakiegoś dziwnego DNS-a. Po recznym wpisaniu poszlo juz szybko. Bardzo Ci dziekuję.

Edytowane przez pike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Dawno nie korzystałem z FTP-a na r200s i zapomniałem jaki jest login i password. Połączenie nawiązuje np. w TotalCommander i prosi o log i pass. Prosze o podpowiedź.

Edit: OK, już znalazłem (ftp/1234)

Edytowane przez koldek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, zapomniałeś chyba dodać, że to wersja BETA. Ale rzeczywiscie ciekawe co nowego...

Z tego co doczytałem na niemieckim forum są zmiany w menu, trochę drobnych udskonaleń, ale testu z prawdziwego zadarzenia jeszcze nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się jest to wersja BETA ale już teraz stwierdzam że nie potrzebnie chyba ją wypuścili, ponieważ jest to chyba wersja 2.5.6.0 tylko z wszystkimi autorskimi aktualizacjami no i jest sporo zwalone, szkoda mojego czasu.

Edytowane przez Infoposter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na "bardzo" cichym odtwarzaczu z torrencikami - stąd pomysł na dysk SSD w środku dla torrentów i zewnętrzny WD 2T

Powiedzcie mi koledzy czy:

1 da się całkiem odłączyć wentylator przy pracy bez dysku w środku lub SSD?

2 kupił bym najlepiej wersje bez PRO bo mi wifi nie potrzebne ale dostępność tej wersji jest słaba i może wymontowałbym moduł wifi - czy będzie działać? A może da się wyłączyć programowo wifi?

3 czy z komputera po sieci widać by było dwa dyski: w środku SSD i na zewnętrznym SATA 2T WD?

4 czy R200s zatrzymuje dyski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 da się całkiem odłączyć wentylator przy pracy bez dysku w środku lub SSD?

2 kupił bym najlepiej wersje bez PRO bo mi wifi nie potrzebne ale dostępność tej wersji jest słaba i może wymontowałbym moduł wifi - czy będzie działać? A może da się wyłączyć programowo wifi?

3 czy z komputera po sieci widać by było dwa dyski: w środku SSD i na zewnętrznym SATA 2T WD?

4 czy R200s zatrzymuje dyski?

1. Ja teraz używam bez wentylatora - dysk wywaliłem na zewnątrz i jeszcze na specjalnej gąbce to już go całkowicie nie słychać.

2. Mam wyciągnięty moduł WiFi bo programowo w wersji 2.0.1.8 nie można

3. Tego nie wiem

4. To zależy od softu jak zrobią w nowym to będzie - chyba że już jest ale nie zauważyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym tylko mógł sprzedałbym lub wymienił ten odtwarzacz. Dla porównania z Xtr Sw1 - brakuje mu np: odtwarzania listy filmów z podkatalogami, nie udało mi się włączyć zewnętrznych napisów, klient do torrent wiesza się. Przeglądarka YouTube działa ale nie przez pilota RC. Co jakiś czas dysk wewnętrzny jest nieczytelny. Nie potrafi odtworzyć części plyt DVD. Wentylator jest słyszalny - nie jest tak głośny jak w Xtr SW1. Brak wsparcia ze strony firmy. Firmware jest wytwarzany przez użytkowników - dosłownie. Zaleta szybkość działania no i jakość wykonania. Z ciekawostek część przycisków z zakresu IR pilota wchodzi na innych producentów np Xtr SW1 oraz GEMBIRD. Jeżeli są na forum osoby, którym udało się: włączyć listę odtwarzania plików wideo z podkatalogami lub wybrać do odtwarzanego filmu zewnętrzne napisy to proszę o sprostowanie moich wypocin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź Infoposter

Mam jeszcze dodatkowe pytania:

1 Dysk 2T mam z Popcorn Hour sformatowany w ext3 - czy R200s to przeczyta bo inaczej czeka mnie zabawa z przenoszeniem mojej biblioteczki na inne hd i format?

2 Czy torrenty działają przy wyłączonym z pilota odtwarzaczu (jak to było w kukurydzy) czy jest to podobnie jak w hyundai, że odtwarzacz musi być włączony?

3 Infoposter: zewnętrzny dysk masz podpięty do sata zewnętrznego(tylnego) czy wewnętrznego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 Dysk 2T mam z Popcorn Hour sformatowany w ext3 - czy R200s to przeczyta bo inaczej czeka mnie zabawa z przenoszeniem mojej biblioteczki na inne hd i format?

2 Czy torrenty działają przy wyłączonym z pilota odtwarzaczu (jak to było w kukurydzy) czy jest to podobnie jak w hyundai, że odtwarzacz musi być włączony?

3 Infoposter: zewnętrzny dysk masz podpięty do sata zewnętrznego(tylnego) czy wewnętrznego?

1. Dyski z EXT3 widzi

2. Żeby torrent działał musi być odtwarzacz włączony

3. Mam podpięty do zewnętrznego SATA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym tylko mógł sprzedałbym lub wymienił ten odtwarzacz. Dla porównania z Xtr Sw1 - brakuje mu np: odtwarzania listy filmów z podkatalogami, nie udało mi się włączyć zewnętrznych napisów, klient do torrent wiesza się. Przeglądarka YouTube działa ale nie przez pilota RC. Co jakiś czas dysk wewnętrzny jest nieczytelny. Nie potrafi odtworzyć części plyt DVD. Wentylator jest słyszalny - nie jest tak głośny jak w Xtr SW1. Brak wsparcia ze strony firmy. Firmware jest wytwarzany przez użytkowników - dosłownie. Zaleta szybkość działania no i jakość wykonania. Z ciekawostek część przycisków z zakresu IR pilota wchodzi na innych producentów np Xtr SW1 oraz GEMBIRD. Jeżeli są na forum osoby, którym udało się: włączyć listę odtwarzania plików wideo z podkatalogami lub wybrać do odtwarzanego filmu zewnętrzne napisy to proszę o sprostowanie moich wypocin.

Biblioteka filmów działa dość kiepsko to fakt dlatego nie używam, filmów z napisami nigdy nie oglądałem :). Jak Youtube może nie działać przez pilota? ja z tym nie mam najmniejszego problemu, z dyskiem też nie mam żadnych problemów - może wina leży po stronie dysku. Wentylator trzeba po prostu wyciszyć. Z pilotami RC to jest norma że jeden potrafi wchodzić w zakres drugiego nie zależnie czy jest to odtwarzacz, TV czy sprzęt audio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do egreat r200s - jak wspomniałem wcześniej ... gdybym mógł (gdyby znalazł się chętny to bym sprzedał) dla mnie jeżeli coś nie do końca działa... to znaczy, że nie działa. Oryginalne filmy z odtwarzacza dvd podłączonego na USB - nie działają. Kopiowanie między dyskami czasami działa, a czasami nie. Podczas kopiowania materiału między dyskami, straciłem ok 30 % danych. Niestety co do filmów na Youtube nie mogę posługiwać się pilotem... nie wiem czy jest to wina softu 2.5.6 czy mojego podłączenia do "telewizora". Swoją drogą przykro mi to stwerdzić, naprawdę rozczarowałem się na tym urządzeniu. Zapłacić prawie 700 pln za coś takiego.... Tłumaczenie żeby instalować nieoryginalne oprogramowanie do w/w playera jest co najmniej śmieszne. W tym urządzeniu nie ma nic czym można by było się zachwycać - FAIL jakich mało. Strzelam "focha z przytupem"....pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy sprzęt ma większe lub mniejsze wady ale dużo problemów stwarzają sami użytkownicy przez nie stosowanie odpowiednich akcesoriów lub nie umiejętne posługiwanie się sprzętem.

Soft 2.5.6.0 jest jednym wielkim bublem i może dla tego są problemy. Rzeczywiście Xtr SW1 jest dość dobrym sprzętem o tyle następne generacje Xtreme nie powinny ujrzeć światła dziennego bo przez nie producent strzelił sobie w kolano (dobry support programowy dla odtwarzacza mają głęboko gdzieś .....)

Edytowane przez Infoposter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Infoposter: na jakim sofcie teraz jedziesz i jak go wgrać? pytam bo jedzie do mnie R200s i szkoda mi czasu na kombinowanie - wole coś pooglądać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Infoposter: na jakim sofcie teraz jedziesz i jak go wgrać? pytam bo jedzie do mnie R200s i szkoda mi czasu na kombinowanie - wole coś pooglądać :D

Ściągnij soft 2.0.1.8 DMD, link w pierwszym poście tego tematu. Opis instalacji też jest tam opisany, potem koniecznie z aktualizuj DMD i XLiveCZ już z poziomu samego odtwarzacza.

Edytowane przez Infoposter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Infoposter: podpowiedz jak się robi tą aktualizacje DMD i XLiveCZ bo mimo usilnych prób nie ogarniam tematu. Mam niby XLiveCZ v5.x ale nie chce weijść w polskie kanały - pisze coś o braku strony.

czy to nasze cudo obsługuje system plików exFAT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...