Skocz do zawartości
Infoposter

Egreat R200S

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co się stało u mnie, ale po włączeniu mam komunikat o aktualizacji odtwarzacza, mimo że go nie robię.

Czy mógłby ktoś wrzucić soft xEgreat-III-R200S-R300-2.0.1.8-by-CS-DMD-XLCZ ?, linki nie działają a nie mogę go namierzyć.

Chyba coś padło u mnie na dobre, po włączeniu mam cały czas napis: Please wait for USB update...

Próbowałem wrzucić firmware ale żadnej reakcji, przyciskam restore, właczam, wyłaczam i nawet nie drgnie.

Wszystkie rady i pomysły mile widziane.

Edytowane przez hynas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie podepnę się pod post. Ostatnio mam problem z moim odtwarzaczem Egreat R200-II. Problem polega na tym, iż po włączeniu urządzenia na przednim panelu pojawia się napis LOAD i odtwarzacz się na nim „zawiesza” tj nie wyświetla menu oraz ogólnie nie reaguje. Tj na ułamek sekundy na ekranie tv pojawia się plansza Egreat ale za chwilę znika a tv traci kontakt z odtwarzaczem. Próbowałem zrobić update jednak gdy staram się go zrobić wyłączam tylny włącznik naciskam rstart w porcie usb jest soft ale Egrat nie czyta usb. Czy macie jaką sugestię co może być nie tak i w jaki sposób mógłbym usunąć usterkę albo znacie jakiś serwis zajmujący się naprawą odtwarzaczy Egreat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dawno nikt tu nie zaglądał ale podtrzymam poprzedników zapytanie. Czy udało się naprawić maszynkę?

U mnie występują podobne objawy zaraz po tym jak z pod folderu ROOT/DATA zostały zmodyfikowane pliki.

Teraz jest problem nie moge zabotować FW, czy ma ktoś jakieś pomysły jak przywrócić urządzenia do życia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie odtwarzacz nie ma zamiaru wstać, cały czas napis : Please wait for USB update...

Pisałem nawet do dystrybutora, podesłał mi oryginalny soft ale też nie ruszył.

Dodatkowa informacja od niego że naprawa przekroczy wartość sprzętu.

Aktualnie dysk wrzuciłem w obudowę i podpiąłem się pod Tv ale to tylko namiastka tego co miał Egreat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mógłby mi ktoś pomóc.

Jak otworzyć obrazki z pierwszej strony w celu modyfikacji obrotów wentylatora.

Nie chcą się otworzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...