Skocz do zawartości
binary

Onkyo 809

Rekomendowane odpowiedzi

Osluchanych i otrzaskanych w temacie prosze o opinie. Czy warto rozwazyc Onkyo 809 jako amp do kina domowego, ktory mialby zastapic wysluzona 905. Cena wydaje sie byc nadzwyczaj atrakcyjna bo 700 funtow. Rozumiem ze najlatwiej byloby kupic 3009 lub 5009 i nie bic sie z myslami. Pomyslalem sobie jednak ze zaoszczedzone stotinki przeznacze na jakis muzykalny wzmacniacz stereo.

Sorry ze chce isc na latwizne, ale przebrniecie przez 100+ stron diametralnie odmiennych opinii, chyba nie zblizy mnie ani troche do podjecia decyzji. Podobaja mi sie ficzery, nie chcialbym sie jednak wbic na jakas mine. Ewentualna krytyke pomyslu prosze serwowac bez znieczulenia.

A moze cos konkretnie wiadomo o nowych modelach Onkyo na 2012

Edit: Przepraszam za literowki - pisalem po ciemku na telefonie.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 808 i jestem bardzo zadowolony z niego,w kd gra naprawdę rewelacyjnie tak jak w stereo co do 809 nie miałem okazji słuchać,ale polecam zdecydowanie odsłuch

jeżeli chcesz zmienić tylko ze względu że to nowszy model to został bym przy 905,jeżeli zależy ci na HDMI 1.4 (3D) to kup sobie BD z dwoma HDMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak do 3D ma się kilka urządzeń ; ) Ale też bym został przy 905. No chyba, że męczy przełączenia do 3D... Mnie męczyło ; ) Ale dla parunastu tytułów 3D wolałem zostać przy PS3 do 3D a zamienić ampli zamiast kolejnego kloca Bluray skoro mam bardzo dobrego S5000ES.

Wszystko zależy co się ma i jak się ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zmieniłem 875 na 809 właśnie ze względu na 1.4, ale również łatwy upd. softu itd (ostatni z 20.12.2011). No ale poszło jakby hurtem razem z tv i blu-ray. W jakości brzmienia różnicy nie słyszę - a lubię dobry dźwięk. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam onkyo 809 ampli jak i br też 809,dla mnie wymiata,głównie kino domowe,polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,wiem ze gdzies bylo,tak przy okazji zapytam czy obraz z PS3 3D podpiety pod onkyo 905 bedzie widziany? z audio wiem ze trzeba sobie pomoc np.optykiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu chcesz zastąpić? Dla 3d? Bo innego wytłumaczenia nie widzę póki co.

Ja widze co najmniej kilka innych powodow.

Mialem nadzieje na jakas konstruktywna krytyke. Brak przeciwskazan z jednej strony mnie cieszy, z drugiej zas automatycznie uruchamia wrodzona i wycwiczona przez lata, czekiwstowska podejrzliwosc.

No nic. Poczytam przez weekend i chyba w to jednak wejde, bo cena kusi, a na zmiany pora.

Dziekuje bardzo za zainteresowanie tematem i za okazana pomoc.

W nagrode sprzedam Wam anegdotke. Wlasnie otrzymalem wiadomosc od pewnej Pani, z ktora usiluje sie umowic na spotkanie.

Pozostawiam wiadomosc w oryginale, bo nietrudno zrozumiec o co chodzi. Jednoczesie zapewniam, ze jest absolutnie oryginalna i z pewnoscia nie jest ona zaplanowanym zartem

Saturdays fine with me, 19.15-19.30 in the morning or evening?

Jesli jednak doswiadczyliscie jakis problemow albo znane Wam sa jakies haki na 809 bardzo prosze o wrzute.

Pozdrawiam

Mysle czy nie odpowiedziec Jej : afternoon ;)

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...