Skocz do zawartości
MusiC ManiaC

TP01 Ciągły problem z FLAC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy u Was również nawet po upgradzie do najnowszego softu występuje problem z odtwarzaniem plików w formacie FLAC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FLAC działa dobrze niezależnie od wersji FW, nic nie zmieniano w obsłudze tego formatu. Napisz jaki problem masz na myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest następujący: Odtwarzacz nie odtwarza wszystkich plików w formacie FLAC, czas leci natomiast brak fonii w informacjach o pliku pojawia się komunikat NO ID3TAG.Dodam iż te same pliki z którymi TP01 nie potrafi sobie poradzić bez problemu odtwarzam na laptopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest następujący: Odtwarzacz nie odtwarza wszystkich plików w formacie FLAC, czas leci natomiast brak fonii w informacjach o pliku pojawia się komunikat NO ID3TAG.Dodam iż te same pliki z którymi TP01 nie potrafi sobie poradzić bez problemu odtwarzam na laptopie.

Co wcale nie oznacza że wszystko z tymi plikami jest w porządku.

Zrób sobie sam FLACa a WAVa i wtedy sprawdź na takim pliku.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu kupiłem TP-01 (soft jest aktualny) i na wszystkich plikach FLAC mam dokładnie to samo - NO ID3TAG.

Problem jest jeszcze inny pliki FLAC 44.1 kHz odtwarzacz czyta poprawnie. 96kHz i więcej niestety nie.

Po próbie uruchomienia np pliku 96kHz bez powodzenia i powrocie do 44.1 kHz już nie da się uruchomić - konieczny reset.

We Version Information mam na LPCM 2ch 48 44 32kHz - W specyfikacji producenta "FLAC [.flac] (także 24b/96kHz i 24b/192kHz (2ch) w standardach SACD)"

Sądzę iż pliki są ok ponieważ mam je z kilku źródeł również wykonałem samodzielnie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie sprawdziłem dziś te pliki flack i jest tak:

24b/96kHz działa wszystko cacy pięknie gra tylko ze w specyfikacji wyswietla się No ID3 Tag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...