Skocz do zawartości
pejton

Popcornhour C-300

Rekomendowane odpowiedzi

A co to za rewelacja. Następny bubel

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C200 z odswierzoną SIGMĄ + dziadowski LCD

Obudowa - OBRZYDLIWA (kto to projektuje?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C200 z odswierzoną SIGMĄ + dziadowski LCD

Obudowa - OBRZYDLIWA (kto to projektuje?)

obudowa - kwestia gustu, ale zamiana wyświetlacza na kolor to dobry krok. Szkoda tylko, że 2.5" - zdecydowanie za mały.

Wyświetlacz fajny to jest Cocktail Audio - tam spełnia swoją funkcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak HDMI 1.4 w dzisiejszych czasach to totalna porażka.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w tym jest takie piękne, zwłaszcza wyświetlacz.

56369447480427600331.jpg

Mój c-200 leży w pudełku rozłożony na czynniki pierwsze.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A feeee ..... obrzydliwy, także technologicznie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi raz już nie dam się nabrać.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w tym jest takie piękne, zwłaszcza wyświetlacz.

56369447480427600331.jpg

Mój c-200 leży w pudełku rozłożony na czynniki pierwsze.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

A nie chcesz go sprzedać ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on jest bez wyświetlacza a obudowa przerobiona na HTCP i tez leży bezczynnie.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlacz powinien być 4-5" OLED 16:10, HDMI 1.4

Jakby miał solidne komponenty audio, dobrą konstrukcję wewnętrzną- mógłby sporo namieszać.

Szlak przetarło nienajtańsze przecież - OPPO

Zabrakło finezji w wykonaniu (dziś media player nie może tylko grać ale musi też estetycznie wyglądać) i chęci do zmian.

A obudowa ? Takie coś można sobie zrobić samemu z ogólnodostępnych obudów DIY

Jedyną korzyscią (o ile czegoś nie przeoczyłem studiując PDF'a) dla obecnych posiadaczy jest....automatyczne wyszukiwanie napisów :)

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on jest bez wyświetlacza a obudowa przerobiona na HTCP i tez leży bezczynnie.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

wyślij mi na pw zdjęcia wszystkiego jeśli możesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć, że kiedyś popcorn mocno mieszał. Lipa panie lipa. Jak może nie być 1.4? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze od dawna czekam na porządny sprzęt. Od jakiegoś czasu ludzie polecali się wstrzymać bo ma się pojawić wysyp urządzeń na nowych podzespołach, (apropo wie ktoś kiedy zaczną coś wypuszczać?) i kiedy na stronie popcorna zobaczyłem zapowiedź A300 ucieszyłem się bo wcześniej myślałem o c200, pomyślałem więc że pewnie niedługo na rynek wyjdzie C300, a jako że rodzicom dawno już to obiecałem to coraz częściej się dopytują kiedy im to kupię, a ja wciąż czekałem na nowy sprzęt, wczoraj jak ujrzałem zapowiedź owego C300 niemal podskoczyłem z radości, ale czytając tu wasze opinie znów się smucę... Naprawdę tak bardzo nie opłaca się go kupować? Co w nim jest takiego złego poza brakiem 1.4 hdmi (apropo do czego to może się przydać?), na co w takim razie radzicie poczekać? Dziekuję i pozdrawiam. PS: Może w takim razie radzicie kupić A300?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od kilku dni A300 i chyba wystarczy, C300 to trochę przerost formy nad treścią, chyba, że ktoś chce odtwarzać płytki Bluray (C300 podobnie jak C200 potrafi, A300 tylko odbezpieczone obrazy z HDD)

Jest trochę różnić na plus, jeżeli chodzi o A300 - daje się odczuć silniejszy procesor, ethernet wreszcie chodzi jak powinien (nie tak szybko jak pozwala gigabit ethernet ale wreszcie szybko), nowe UI jest śliczne, obudowa wreszcie elegancka (poprzednio używałem A110)

Przesiadka, nie powiem, nie jest bezbolesna. Opanowanie wszystkich nowych ficzerów zajmuje parę dni - no chyba, że ktoś ma czas siedzieć ileś godzin pod rząd. Ale jest zdecydowanie lepiej. Wreszcie można sobie spokojnie przewijać plik mkv HD (A110 nie pozwalał), info ekranowe jest dużo ładniejsze itp.

NMJ to oddzielna sprawa, wymaga przyzwyczajenia i porobienia porządków na dysku, żeby działał dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...