Skocz do zawartości
Pintol

Króry TV lepszy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem Samsunga LE40C650 lub Samsunga UE40D6750 różnica w cenie to jakieś 800zł

Który lepszy? Czym one się różnią? Warto jeszcze kupować LCD czy lepiej stawiać na nowszą technologie LED ?

Może macie lepsze propozycje? :)

Odległość od TV to jakieś 3m

Zależy mi żeby światło dzienne nie odbijało się

40-42 cale

Nie interesuje mnie 3D !

Podłączona będzie Cyfra+, Wii, czasem laptop, w przyszłości może PS3

do 3000zł

Edytowane przez Pintol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli co lepiej wziąść lcd bo to to samo? może bys napisał coś więcej

Pójdź do sklepu, popatrz i kup co ci się bardziej podoba.

Tylko zobacz jakie są nastawy obrazu w tych TV, jak ognia unikaj dynamicznych.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli co lepiej wziąść lcd bo to to samo? może bys napisał coś więcej

Ja na twoim miejscu bym kupił C650 jeżeli w ogóle jest dostępny. Podobnie Sony EX500. To dobre "zwykłe" LCD. LED LCD niestety ma trochę wad ale za to są nowsze typu dodatki, sieć itd. Ale jakościowo lepiej brać nie LEDa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli dobrze rozumiem to dalej są to telewizory tylko z podświetleniem LEDowym, a nie całe LED ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby były całe LED to by się składały z LEDów ; ) Chyba pomyliło Ci się określenie LED <> OLED. Telewizory LED to LCD z podświetleniem LED. I tyle. Natomiast masz kilka rodzajów podświetlenie LED. np. Krawędziowe (Edge LED) czy pełne (ale to telewizory już bardzo drogie). Poczytaj trochę testów na forum to będziesz wiedział co to led itd. Wszystko kiedyś opisywałem. Wystarczy poczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biore tego LE40C650 w takim razie :) a możesz mi jeszcze powiedzieć co tak mało tych modeli na sprzedazy teraz ?? I cena też coś w góre poszła bo ostatnio można było kupić go za około 2 tys a teraz po 2.500 są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...