Skocz do zawartości
Januszj4

Który telewizor 65 cali Panasonic TX-P65VT30 E czy sony kdl 65hx920

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ja jestem wieśniakiem to Ty tylko chamem niewychowanym z prowincji jak sądzę,Jakie masz prawo mnie obrażAĆ.Może swój szczyt techniki plazmowy przełącz jednak na sd i obejrzyj kanał np,kultura i dowiedz się jak się zwracać do innych ludzi wszak lubisz kino i widzę ze pogubiłeś się w realu bo żyjesz jakby na planecie małp.Trep przeważnie wojsku był pijany więc nie wiedział co czynił.Pewno nie wiesz co to armia i fala przycinania ogonka przydała by sie kotkom szczególnie tym co nie szanują starszych. 25 lat temu to było wojsko ale niektórzy pewno udali chorego i uciekli ze strachu.Za to na forum jacy odważni.....

Lekcji wychowania nie odrobiłeś.W USA plazmy się już nie sprzedają na prowincji są nadal number one.

Piszesz:

w środowisku wiejskim, gdzie WY było formą służącą wyróżnieniu i honorowaniu rozmówcy. [..

Zgadza się to Twoje środowisko i dom rodzinny.

No ja nie "pisze", tylko cytuje i nie po to aby Cie obrazac. Argumentuje jedynie najbardziej oczywisty i prawdopodobny powod uzywania tej formy jezykowej i byc moze przyczynek, dla ktorego trep w wojsku zwracal sie do Ciebie w liczbie mnogiej. A cytuje tylko po to, abys sie nie poczul obrazony, myslac ze to moje slowa i ze chcialbym cos brzydkiego o Tobie napisac. Poza tym moge sie mylic. Moze trep wcale nie chcial okazac Ci szacunku, albo blednie Cie ocenil.

Nie przyszlo Ci do glowy, ze moze dlatego ze zachowujesz sie tak ekscentrycznie i emocjonalnie wyrazasz dezaprobate dla cudzych pogladow, ludzie maja klopot aby dostrzec Twa uczciwa dusze i Twoj niewatpliwie wysublimowany intelekt. Bo przeciez bystry z Ciebie chlopak.

Nie zgubilem sie w Realu, bo tu gdzie mieszkam nie ma sklepow tej sieci, ale faktycznie sugestia o planecie malp sluszna.

Przyznam sie, ze nie chodzilem na lekcje wychowania, ale wierze ze Ty zawsze miales z tego przedmiotu odrobiona prace domowa.

Do armii sie tez nie zalapalem, bo bylem zajety uzyskaniem wyksztalcenia. Teraz troche zaluje bo podobno fajnie jest w armii. A jak opanujesz ile masz butow i gdzie powinny stac oraz jak sobie radzic przy jedzeniu lyzka zamiast noza i widelca, to znaczy ze mozesz zostac zolnierzem. Podobna wymagaja tylko zeby szarze i cyfre szanowac, ...ale chyba nie wszedzie..

Wracajac do plazm, to mam jedna ale nie uzywam. Nie jest to VT30 ani nawet Panasonic. Moze dlatego nie zepsula sie. Ma swietna czern, pewnie dlatego ze jej nie wlaczam. Mimo wszystko wole ogladac filmy uzywajac projektora.

SD wyglada marnie zarowno na 106" jak i 60" wiec raczej mnie nie namowisz.

Mam nadzieje, ze poparcie Ci wciaz rosnie. Prosze pamietaj tylko, ze na tym forum skrzynki pocztowe sa bardzo male i szybko sie zapelniaja i blokuja.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie "pisze", tylko cytuje i nie po to aby Cie obrazac. Argumentuje jedynie najbardziej oczywisty i prawdopodobny powod uzywania tej formy jezykowej i byc moze przyczynek, dla ktorego trep w wojsku zwracal sie do Ciebie w liczbie mnogiej. A cytuje tylko po to, abys sie nie poczul obrazony, myslac ze to moje slowa i ze chcialbym cos brzydkiego o Tobie napisac. Poza tym moge sie mylic. Moze trep wcale nie chcial okazac Ci szacunku, albo blednie Cie ocenil.

Nie przyszlo Ci do glowy, ze moze dlatego ze zachowujesz sie tak ekscentrycznie i emocjonalnie wyrazasz dezaprobate dla cudzych pogladow, ludzie maja klopot aby dostrzec Twa uczciwa dusze i Twoj niewatpliwie wysublimowany intelekt. Bo przeciez bystry z Ciebie chlopak.

Nie zgubilem sie w Realu, bo tu gdzie mieszkam nie ma sklepow tej sieci, ale faktycznie sugestia o planecie malp sluszna.

Przyznam sie, ze nie chodzilem na lekcje wychowania, ale wierze ze Ty zawsze miales z tego przedmiotu odrobiona prace domowa.

Do armii sie tez nie zalapalem, bo bylem zajety uzyskaniem wyksztalcenia. Teraz troche zaluje bo podobno fajnie jest w armii. A jak opanujesz ile masz butow i gdzie powinny stac oraz jak sobie radzic przy jedzeniu lyzka zamiast noza i widelca, to znaczy ze mozesz zostac zolnierzem. Podobna wymagaja tylko zeby szarze i cyfre szanowac, ...ale chyba nie wszedzie..

Wracajac do plazm, to mam jedna ale nie uzywam. Nie jest to VT30 ani nawet Panasonic. Moze dlatego nie zepsula sie. Ma swietna czern, pewnie dlatego ze jej nie wlaczam. Mimo wszystko wole ogladac filmy uzywajac projektora.

SD wyglada marnie zarowno na 106" jak i 60" wiec raczej mnie nie namowisz.

Mam nadzieje, ze poparcie Ci wciaz rosnie. Prosze pamietaj tylko, ze na tym forum skrzynki pocztowe sa bardzo male i szybko sie zapelniaja i blokuja.

Przykro mi że tak Ciebie odebrałem, tak cytujesz nie piszesz.Trepy tak na marginesie rzadko okazują szacunek .Dziękuję za uczciwą duszę i wysublimowany intelekt.Nie wiem czy jestem bystry.Pewno nie - dlatego Hdtv mnie skasowało.Nie chodzi o sieć Real(wyczuwam kpinę) tylko o sklepy znanych sieci elektronicznych a raczej on do potentatów w tej dziedzinie nie należy (Vt tam nie ujrzysz).A serię filmów Planeta małp z lat 60-tych i 70-tych sam lubię.Ja na lekcje wychowania też nie chodzę - to ludzie i środowisko dają Ci ją w życiu.Matka da koszulę a ludzie rozum.Ja z kolei żałuję że byłem w armii - tak się złożyło że sowite wykształcenie dane mi było zdobyć w okresie pózniejszym.Tak cyfra w wojsku to rzecz święta.Zdrowie możesz stracić w parę dni a ...raczej nocy.Projektor daje niesamowite wrażenie lepsze niż tv - niestety troche słabszą czerń ale jak stworzymy dobre warunki w postaci braku światła i dobranych barw wnętrza da niesamowite wrażenia na dużej powierzchni.Plazma nawet wyłączona nie daje świetnej czerni w przeciwieństwie jednej czarnej tafli szkła- na HX920 gdyż wpada w barwę pomiedzy czarną, szarą a zieloną w zależnosći od modelu jedynie samsung d8000 ma czarną matrycę gdy jest wyłączony.(prawie jak kuro)Na sd nie namawiam z powodu marnej jakości -jedynie na kanały informacyjno- kulturalne ( z powodu zawartości) gdyż są tam też ciekawe programy z wielu dziedzin(historii ,przyrody czy techniki) których nie sposób ujrzeć w Hd.Kultura czy Kino Polska pomoże wszystkim w wychowaniu.Nie zależy mi na poparciu.Nie biorę udziału w wyborach prezydenckich w Usa.Tak znam pojemnosć skrzynek pocztowych - regularnie wiadomościę w nich kasuję by się nie wypelniły.Co do blokowania to pewne chodzi o skuteczne usuniecie z forum.No cóż to się pożegnamy - niech moderator usuwa.Banned na hdtv przeżyłem - tam są uczciwi ludzie i pozbywają się takich chamskich plejaków w mig .Zostają tylko kulturalni obiektywni i normalni.Tych co mają choroby psychiczne - bo chyba tylko chory człowiek nie wierzyłby w absolutną jakosć Panasonica należy szybko wyrzucać.Wątpiący w tę oczywistosć powinni być blokowani do końca swych dni.Projaktora Ci zazdroszczę - nie ma to jak duży ekran- ale ja nie mam na to warunków i nie mogę sobie na to pozwolić.

Co do armii to stracony czas.Tam tylko uczą jak upodlić drugiego człowieka.Nie byłeś- wygrałeś.Choć zawód trepa to duży przywilej emerytalny.I wysokie apanaże.Miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plejak czlowieku, musisz miec naprawde [beeep] kompleksy zyciowe, skoro Twoja ostatnia i pierwsza rzecza w ciagu dnia jest post na forum. Wyraziles swoje zdanie i spoko, ale pisac pod kazdym postem coraz to nowych osob to sie robi juz nawet nie smieszne, to jest zalosne. Zachowanie godne hmmm mojego 4letniego syna ? Oczywiscie na moj post tez odpisz, rozwin swoja pseudo inteligencka mysl, nastepnie podkresl jeszcze miliard razy, ze jestes jedynym wojownikiem jasnej strony mocy, nastepnie pouzalaj sie troszke i na koncu pozdrow. pzdr

Edytowane przez czarny1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że temat można już zamknąć. Masakra jak czytam takie rzeczy. Niczym na forum konsolowym. Opanujcie się. Jak zobaczę w innym temacie tak marnie argumentowane posty to będą bany. Na temat wad i zalet tych telewizorów powiedziano już na tym forum chyba wszystko. Więc po co ta jatka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...