Skocz do zawartości
wery

Prośba o FTA i HD z Astry!!!

Rekomendowane odpowiedzi

jeden z userów na innym forum napisał cytuje:
[quote name='"robbo2k"']20tys abo, 200 tys do konca roku. liderem za 3 lata.?Beda fta w tym hdtv z astry. Vod za stala oplata, bedzie opis i data wygasniecia filmu oraz trailer. kanal filmowy ogloszony w ciagu tygodnia. czase z twinami razem z nowym boxem. Nowy transponder ma byc.[/quote] ponoć zrodlo. Artur Przybysz prezes iti neovision, ciekaw jestem skąd ma te informacje ?
--
Ile w tym prawdy czas pokaże :)

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popieram, dajcie możliwość samodzielnego dodawania kanałów FTA z różnych satelitów. Odpadną problemy z prawami do retransmisji tych programów przez platformę "n", bo takowej nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie jestem prawnikiem, ale czy taka sytuacja nie podlega pod UOKiK ?
Przecież blokowanie kanałów Free to Air to chyba nie jest zgodne z prawem, ponieważ właśnie intencją nadawców takich darmowych programów jest to, żeby każdy miał możliwość ich oglądania za darmo.
A N blokuje te kanały, mało tego, niektóre darmowe kanały sprzedaje w swoich pakietach. Jak nie kupisz pakietu Rorywka i Style, to nie zobaczysz np. darmowego Fashion TV.

Co na to prawnicy? Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='AreckiW' post='18308' date='28.10.2006, 18:48 ']Jak nie kupisz pakietu Rorywka i Style, to nie zobaczysz np. darmowego Fashion TV.

Co na to prawnicy?[/quote]

Masz błędne informacje.. Nie mam pakietu "style moda muzyka" a fashion tv odbieram B) Tak samo vivę. Nie odbieram tylko kodowanych kanałów z tego pakietu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ktoś walnoł bzdure ze ma kodowane kanały FTA i sie fama rozeszła ze kanały FTA w n są blokowane, bzdura nic nie jest blokowane wszystkie kanały FTA chodzą, a to ze są dodane do danych pakietów to tylko po to zeby wzbogacic oferte danego pakietu, poprostu n-ka ma inne podejscie co do pakietów niz konkurencja Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PeterMac masz błędne informacje. Niestety TVN Gra, Mango24 i TVP Kultura są kodowane. Możesz o tym nie wiedzieć jeśli masz wykupione pakiety w skład których wchodzą te kanały, ale nie wprowadzaj innych w bląd. Co do VIVY, 4 Fun TV i ITV to faktycznie nadają free.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorrki za wprowadzenie w błąd, rzeczywiście TVN Gra, Mango24 i TVP Kultura są kodowane, mam wszystkie pakiety stąd to nieporozumienie, oj nieładnie ze strony ITI, żeby Mango24 kodować B)

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='_siwy_' post='18323' date='28.10.2006, 20:28 ']Masz błędne informacje.. Nie mam pakietu "style moda muzyka" a fashion tv odbieram :rolleyes: Tak samo vivę. Nie odbieram tylko kodowanych kanałów z tego pakietu..[/quote]


OK, część tych kanałów FTA jest, nie do końca mam rację, ale jednak znacznej części kanałów FTA nie można na n-boxie zobaczyć, patrz wyżej w poście i N każe sobie za nie płacić !
A odbieracie np. RAI Uno, Due, Tre ?

Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[url="http://www.satkurier.pl/?n_platforma/&kat=236&id=34566"]http://www.satkurier.pl/?n_platforma/&...36&id=34566[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='E&D' post='18554' date='30.10.2006, 01:02 '][url="http://www.satkurier.pl/?n_platforma/&kat=236&id=34566"]http://www.satkurier.pl/?n_platforma/&...36&id=34566[/url][/quote]

pozwolilem sobie zalozyc watek na ten temat:
[url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=2612"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=2612[/url]

wiec czekamy ci z tego bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie popieram taka opcje zeby bylo jak najwiecej kanalow HD FTA.

Ale, chcialbym troszke dalej jeszcze pojsc z tym, bo chce miec tez BBC HD :o Narazie mam HUMAX HDCI2000 i odbieram BBC HD i Luxe HD itd. Gdy poczytalem ze bedzie "n" to ucieszylem sie tak ze hej, myslalem ze bede mogl placic za abonament i miec Discovery HD...Filmy i nSport w HD, no i wszystkie kanaly FTA HD w tym BBC HD. Ale, niestety nie ma takiej opcji widze, nie mozna wyszukiwac programow, to HUMAX'a dalej musze trzymac! Narazie mam Polsat C. i dekoder Samsung podlaczony przez Component i obraz jest dobry, troszke lepszy niz RGB z tego samego dekodera.

Mam nadzieje ze moze dekoder "n" z PVR bedzie moze mial troche lepsze oprogramowanie, i moze bedzie mozna dodawac kanaly, tym bardziej ze jest troche drozszy. U nas w UK to Sky HD jest £299 za dekoder PVR na wlasnosc i abonament jest chyba z £40 na miesiac, dlatego nie kupuje :). A "n" to mi wychodzi gdzies £8-£10 zalezy jaki pakiet!

Na poczatku, czytalem ze beda TVN'y w MPEG4, i moze TVN w HD (czy pierwszy test HD iTi nie nazywal sie "TVN HD"?). To by bylo fajnie, razem ze sportem, filmami no i FTA HD. Oferta ta to bylaby cudowna! Szkoda ze tak nie zrobili...:blink:...Czy ktos wie czy TVN kanaly sa inne niz te co teraz sa emitowane, czy sa MPEG4...? Czy dalej sa te same MPEG2...? (Tak samo z TVP...czy sa to dalej te same kanaly MPEG2 tylko ze scaling robiony w dekoderze?) Czy maja moze plany na TVN HD moze? Z tego co widze, to jedyne plusy (od CP) sa to ze dostalbym dekoder z laczem HDMI (zamiast Component), upscaling robiony w dekoderze, Kanaly nSport i Discovery HD w wyzszej rozdzielczosci i pare dodatkowych kanalow SD. Tez pada pytanie czy te nowe kanaly na "n" (np. Comedy Central) sa emitowane w MPEG4 SD...? Czy tez MPEG2...?

Ale oczywiscie mam nadzieje ze to zmienia z tym dodawaniem kanalow. Jestem ciekawy jak to bedzie. Czy ktos wie kiedy Grupa iTi konczy kontrakt z CP i C+ na kanaly TVN...? I czy jest szansa ze nie odnowia? Jak to bedzie za 10 lat to raczej nie wazne, ale jezeli to w przyszlym roku, to bedzie trzeba moze pare dekoderow miec...jeden zeby TVN'y byly napewno! Ja specjalnie nie ogladam polskiej TV ale dziewczyna oglada TVN'y najwiecej...

Dzieki za odpowiedzi i przepraszam za polski...w polskiej szkole sobotniej jedynie sie uczylem :)

J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne...że jeśli N zabierze kiedyś wszystkie TVN-y z C+ i CP to dla tych platform będzie to powolna śmierć...no i N zdaje sobie z tego sprawe napewno...tak wiec licząc na duże powodzenie swojej platformy napewno kiedyś wycofają wszystkie swoje kanały z konkurencyjnych platform...albo zerwią umowy,albo te umowe się same skończą alba zarządają coś wzamian do N-ki...także jestem przekonany że za rok lub dwa to N-ka będzie tą pierwszą platformą...ja narazie jej daje czas na rozkręcenie sie..zresztą dopiero planuje zakup LCD...narazie się męcze z C+..a tak apropo pamiętam start C+..byłem jednym z pierwszysch ich klientów..tunery na zapisy a i tak był problem je dostać..do tego w ulotce też były kanały które albo nie zostały wogóle właczone albo dopiero po jakimś czasie..analogia jest..widać że na starcie nie wszystko wychodzi..dlatego N bede dopiero oceniał po roku..a teraz niech testują,dokładają kanały itd. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...