Skocz do zawartości
wery

Prośba o FTA i HD z Astry!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się,że Astra a w niej FTA HD podniosły by poziom "n"-ki,a z tym dużo większy popyt na tą platformę.A co za tym idzie?więcej pieniązków!Więc jestem za.
pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że jeszcze nie robią polowania na mocherowe berety :( Kumpete z parafii mówią, że jak bedzie ojciec dyrektor to na pewno kupią "antene". :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że jestem za. Codziennie zgłaszam ten problem na infolinii. Mam nadzieję że zostanie rozpatrzony pozytywnie. Bedę zgłaszał to do skutku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też sie zastanawiam na co oni czekają, jak bedzie mozliwość oglądania kanałów FTA z Astry do tego paru HD to wzrosnie im sprzedaż i to sporo, wielu ludzi wlasnie z tego powodu nie bierze n-ki i wstrzymala z zakupem, juz nie mówie o wolnej liscie kanałów raczej bedzie ona sztywna od nich, ale chociaz niech ją zrobią jak sie nalezy i niech bedzie pełna i też bedzie oki.

Wiadomo n-ka jest świeża i sie dopiero rozwija, nie żądam od nich cudów ale chociaz na oficjalnym blog-u ktos by sie od nich wypowiedział jak wygląda sytuacja, czy coś robią w tej sprawie, na co mozemy liczyć.

Ja natomiast zgłaszam jak juz wczesniej wspomniałem brak RTL Television na HotBirdzie.
Mam tylko nadzieje ze nowa lista kanałów pojawi sie na dniach. Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
jestem za, głosuję wszyskimi kończynami :rolleyes: kanały HD z Astry mogą tylko zwiększyć sprzedaż N-ki !!!
Jeśli N pokaże że potrafi słuchać i reagować na głosy swoich abonentów to może tylko na tym zyskać.
Należy pamiętać o starej zasadzie:
jeden zadowolony klient = kilku nowych klientów :D
jeden niezadowolony klient = kilkunastu (kilkudziesięciu) straconych potencjalnych klientów :(
Pozdrawiam i czekam na włączenie Astry B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy to nie jest czasem tak ze n wspolpracujac z eutelsatem, ma zabronione udostepniane programow z astry, czy cos w tym stylu.???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie N nie ma szans, dopóki nie będzie odblokowany dekoder na FTA.
Tak samo z Diseq.
Gdyby nie te ograniczenia, to już pierwszego dnia walczyłbym o n-box.
A tak to przyglądam się tylko z boczku i czekam spokojnie, co za chwile zrobi konkurencja.
HD po polsku z satki poczeka, nie umrę bez tego...
Nawet najlepszy produkt na rynku nie ma szans, jeśli nie jest pełnowartościowy, no bo kupilibyście Porsche z ogranicznikiem prędkości do 90 km/h?
Wszystkim doradzałem N, a teraz chowam się po kątach, bo wstyd mi przed znajomymi, tymi, którzy na mnie klną teraz po rezygnacji z Cyfry i Polsatu na rzecz N. Wybaczcie......
Przyłączam się do apelu. Zablokowany n-box bez naszego (na pewno mojego) wsparcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA mam taką propozycję:
ALBO DAJĄ NAM WSZYSTKIE KANAŁY Z HOTBIRDA I INNYCH, ALBO WSZYSCY ZREZYGNUJEMY Z OFERTY
TEJ PLATFORMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zobaczymy wtedy kto naprawdę liczy się. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i mercedesa dla kazdego!
i niech placa rente dozywotnia!
no i niech zrobia cos z tym premierem :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Mati29' post='17948' date='27.10.2006, 08:45 ']nauczycieka polskiego tez?[/quote]
Jestem zaq przyłączeniem niekodowanych kanałow z Astry oraz wszystkich z Hodbyrda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znasz jez. francuski lub wloski lub niemiecki ?
ja niestety nie
i moze dlatego nie rozumiem Waszych jęków nad tymi FTA
Chyba ze trzeba sie pochwalic kto ma więcej kanałów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego chcecie akurat astre ?
Nie lepiej odblokowac diseq i dowolne programowanie kanalow np. od numeru 500 ? Wtedy jak ktos bedzie chcial to sobie podepnie amosa , syriusza czy hispasata ...

Jesli film hd na razie sie nie pojawi, to aby umozliwic dostep do jakich kolwiek HD moze tak zrobia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='conix' post='17903' date='27.10.2006, 01:06 ']popieram w 100%[/quote]
Skoncza jak Cyfra z reka w nocniku.Tamci czekali,az ich N wyprzedzila ze startem HD,a ci czekaja,az ich Cyfra uprzedzi z FTA HD z astry i kanalem filmowym w HD(jakimkolwiek-nie chodzi o zawartosc,ale o tresc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...