Skocz do zawartości
wery

Prośba o FTA i HD z Astry!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę operatora "n" o dołączenie do oferty programów jak w temacie. Przyłączcie się i wpiszcie swoje poparcie, to może wysłuchają opinii abonentów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oby czytali. Skoro promują HD to czemu nie mieli by dać dostępu do darmowych kanałów. Trzymajmy kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak będą czuli ciśnienie to może w końcu włączą, co im szkodzi, a wręcz może pomóc i zatkać buzie maruderom.

Przyłączam sie ... PROSZę WłąCZYć Diseq I KANAłY FTA NA ASTRZE !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja tez sie przylaczam.Gdyby byly tlumaczenia,ze nie ma tyle pamieci w dekoderze :)-proponuje wyrzucic kanaly arabskie i sex telefony.
P.S.Jestem tez za jak najszybszym odlaczeniem wszystkich kanalow paczki TVN z CYFRY i CP i pozostawieniu tam jedynie ogolnodostepnych TVN(skoro Superkino i tak nie leci w HD),oraz TVN GRA.Reszte nalezy zabrac,nawet kosztem odszkodowania za zerwana umowe.Skoro rywale rzucaja klody pod nogi i po cichu wspolpracuja,nalezy zabrac kure znoszaca zlote jajka...

Edytowane przez michal218

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popieram obiema rękami.
To faktycznie jest bardzo potrzebne, bez FTA i Atry spada wartość ofert N. Przecież uruchomienie tego chyba dużo nie kosztuje?
Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) jestem całym sercem za włącvzeniem wszystkich kanałów FTA z Astry - ograniaczając sie do wybranych kanałów z Hot- BIEDA- frustrujecie wymagającą klientelę!!!!!!!!!!! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziały gały co brały :)

Czy diseq i FTA z Astry były /są w ofercie n?

Jeśli tak ,to żądać/na forum n i ITI,nie tutaj/,jeśli nie -patrz początek

pzdr


ps
darmowe FTA to mogą być free dla pojedynczych odbiorców,ale w platformie,to już nie,przypomnijcie sobie sprawę kanałów FTA w kablówkach,okazało się,że część wyłączono,bo trzeba płacić.
Możliwe,że nie ma ich celowo,bo trzeba by płacić i n byłaby znacznie droższa

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem oczywiście za !!!

ale czy oni to czytają :) mysle ze troche niechętnie chcą dać Astre bo są tam kanały w HD FTA, ale trzymam kciuki za Astre !
Babka z BOK-u za kazdym razem jak dzwonie w sprawie Astry to mówi że jesli bedzie dużo prośb i pytan o Astre to dadzą

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej jestem za.

[b]Samodzielna możliwość skanowania i dołączania FTA z Astry i HB dla wszystkich (diseqc).[/b]

raduspl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet Polsat Cyfrowy lepiej wypada niż N.
Czy N będzie gorsze nawet od Polsatu !!

To jest skandal na cały kraj !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Również jestem za.
Na infoline mówią ,że przekazali problem technikom i jest to obecnie przedyskutowywane.
Nie ma nad czym dyskutować niech to wreszcie uruchomią ,a nie dyskutują!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...