Skocz do zawartości
darekrocznik71

Blu-ray PANASONIC DMP-BDT110EG czy to dobry wybór

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy ktoś użytkuje tego Blu raya,na razie używam PS3,ale chyba firma ta będzie blokować odczyt AVCHD,jak ma się ten odtwarzacz w porównaniu pod względem dźwięku i obrazu w porównaniu do konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam go od paru dni,oglądałem na nim Avatara 3D ,dla mnie obraz bajka (Tv Panasonic GT20)z usb pliki mkv super na 15 nie odczytał jednego to nawet nawet;]z karty sd nie widzi avi, mkv itp. chyba tylko AVCHD i zdjecia pójdą.

Dzwięk się niewypowiem mam aplituner ze zwykłym DTS ale też piknie idzie;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ave65, czy tego Avatara 3D dostałeś w zestawie z odtwarzaczem?

Czy posiadasz instrukcje obsługi w postaci elektronicznej? Jeśli tak to czy mógłbyś przesłać na e-mail, w razie czego podam na PW.

Też przymierzam się do kupna tego modelu.

Czy Viera Cast jest takie samo jak na 42GT20? Jeśli nie to co tam nowego?

Jeszcze jedno pytanie czy wbudowane USB obsługuje dyski zewnętrzne oraz czy obsługuje format NTFS na dysku i Pendrive?

Pozdrawiam

Edytowane przez user1515

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chcę przejśc z PS3 na ten odtwarzacz czy to dobry wybór? Jak chodzą płyty BD9 (AVCHD),mkv,jak jakośc obrazu i dźwięku w porównaniu do PS3,będzie podłączony do projektora Full Hd Optoma HD 20,widziałem też dobre recenzje BD 85 i zastanawia mnie czemu jest droższy

Edytowane przez darekrocznik71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ave65, czy tego Avatara 3D dostałeś w zestawie z odtwarzaczem?

Czy posiadasz instrukcje obsługi w postaci elektronicznej? Jeśli tak to czy mógłbyś przesłać na e-mail, w razie czego podam na PW.

Też przymierzam się do kupna tego modelu.

Czy Viera Cast jest takie samo jak na 42GT20? Jeśli nie to co tam nowego?

Jeszcze jedno pytanie czy wbudowane USB obsługuje dyski zewnętrzne oraz czy obsługuje format NTFS na dysku i Pendrive?

Pozdrawiam

tak jest instrukcja na plycie i skrócona na papierze,moge przesałać,viera cast jest ipla iplexa narzie niema i you tube i pare innych,dyski obsluguje ale w exFAT do 2 TB z pena idzie tez ;]-avatara dokupilem odzielnie do tego modelu niedaja

Edytowane przez ave65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę o modelu 111 ale zastanawiam się jaka jest różnica pomiędzy tym modelem a np 310 lub 311 z tego co widzę to seria 310 i 311 ma wifi i dual hdmi,czy jest sens przepłacac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupiłem Panasonica BD 310,niestety jest problem z odczytem filmów BD9 (AVCHD) na PS3 idzie na Panasonicu wyskakuje,że płyta niekompatybilna, co to może być,nagrywam na płytach Platinum i Verbatim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupiłem Panasonica BD 310,niestety jest problem z odczytem filmów BD9 (AVCHD) na PS3 idzie na Panasonicu wyskakuje,że płyta niekompatybilna, co to może być,nagrywam na płytach Platinum i Verbatim

Pewnie chodzi o ulepszenie typu cinavia:)

http://en.wikipedia.org/wiki/Cinavia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie chodzi o zabezpieczenia PS3 tez je ma tylko ze film idzie a nie ma glosu,w Panasonicu od razu jest,ze nie mozna odczytac plyty.Mysle,ze moze to wina ze mam AVCHD nagrane na DVD DL+ w specyfikacji na stronie jest tak napisane +R/ +R DL/ +RW a w przypadku minusow DVD-R/DVD-R DL/DVD-RW.Czy odczyt tych plyt jest mozliwy jakby pojawil sie nowy soft,czy tez zalezne jest to od napedu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panasonic słynie z marnej kompatybilności z nagrywanymi nośnikami :( .Wypróbuj program multiAVCHD. O ile dobrze pamiętam jest tam opcja przygotowania płyty AVCHD specjalnie dla sprzętu Panasonica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś sprawdziłem w sklepie : film na dvd9 (mkv 1080 - ok 8GGB ) i do tego polskie napisy w : txt i srt

Film leci pięknie , napisów niestety nie czyta :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisy czyta, nawet txt trzeba tylko ustawić odpowiednią opcję w pilocie przyciskając przycisk display potem strzałkami przechodzić na opcje tekstu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie czy model BDT 310 ma polskie menu ?.

Sam odpowiem ma polskie menu :).

Edytowane przez diana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie formaty plików video udało Wam się odtworzyć po DLNA?

Próbuję wszystkiego (chyba), na razie zmęczyłem MPG, ale czy coś oprócz tego. Nawet w certyfikacie DLNA nie jest jednoznacznie napisane, co można po DLNA odtworzyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie formaty plików video udało Wam się odtworzyć po DLNA?

Próbuję wszystkiego (chyba), na razie zmęczyłem MPG, ale czy coś oprócz tego. Nawet w certyfikacie DLNA nie jest jednoznacznie napisane, co można po DLNA odtworzyć?

czy ktoś jeszcze czyta ten watek? Chciałem Was zapytać o odtwarzanie filmów z zewnętrznego dysku twardego, u mnie panas go nie widzi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś jeszcze czyta ten watek? Chciałem Was zapytać o odtwarzanie filmów z zewnętrznego dysku twardego, u mnie panas go nie widzi :(

U mnie dysk WD Elements 320GB USB 2.0, sformatowany na exFAT widzi i czyta wszystkie formaty, o których było powyżej. Miałem tylko jakieś problemy z odtwarzaniem z Seagate 160GB 2,5" z zastosowaniem najtańszej kieszeni aluminiowej z Allegro (Vaio) USB 2.0 też sformatowany na exFAT - odtwarzacz raz go widział, raz nie, czasem w trakcie odtwarzania odtwarzacz się wyłączał.

To było w przypadku podłączenia dysku bezpośrednio do portu USB odtwarzacza.

Teraz mam ten dysk podłączony jako sieciowy do NETGEARA WNDR3700 i po DLNA odtwarzam tylko MPEG.

Generalnie mój problem się skończył jak kupiłem do laptopa nagrywarkę Blu-Ray i 10 płyt wielokrotnego nagrywania BR 50GB :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś jeszcze czyta ten watek? Chciałem Was zapytać o odtwarzanie filmów z zewnętrznego dysku twardego, u mnie panas go nie widzi :(

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź, spróbuję sformatować również mój dysk na exFAT. Przed nagrywaniem płyt wolę sprawdzić filmy na pendrivie podłączonym do bluraya, bo okazuje się, że panasonic bd 110 niektórych filmów mkv nie widzi i nagrane płyty są wówczas do wyrzucenia. Płyty 50 GB są wciąż drogie, ale opcja kupna płyty wielokrotnego zapisu jest warta rozważenia. Ciekawe kiedy panasonic wypuści nowy soft, który będzie lepiej obsługiwał filmy mkv i inne formaty filmowe. Obecny firmware 1.70 nie był dawno aktualizowany :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź, spróbuję sformatować również mój dysk na exFAT. Przed nagrywaniem płyt wolę sprawdzić filmy na pendrivie podłączonym do bluraya, bo okazuje się, że panasonic bd 110 niektórych filmów mkv nie widzi i nagrane płyty są wówczas do wyrzucenia. Płyty 50 GB są wciąż drogie, ale opcja kupna płyty wielokrotnego zapisu jest warta rozważenia. Ciekawe kiedy panasonic wypuści nowy soft, który będzie lepiej obsługiwał filmy mkv i inne formaty filmowe. Obecny firmware 1.70 nie był dawno aktualizowany :(

Zobaczymy, czy wreszcie aktualizacja standardu DLNA i softu dla odtwarzacza pozwolą np na odtworzenie AVI po DLNA :-)

Ja za płyty Blu-Ray 50GB wielokrotnego zapisu płaciłem po 31 zł na Alledrogo. Myślę, że warto zainwestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BDT-110 obsługuje przewijanie i wznawianie odtwarzania na DLNA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sformatowałem dysk zewnętrzny, niestety też w aluminiowej obudowie i 150 GB, na exFAT i panas go w ogóle nie widzi, natomiast pendriva gdy sformatowałem na exFAT to mogłem załadować filmy większe niż 4 GB. Nie wiem czy można jeszcze coś z tym dyskiem zrobić, czy pozostaje tylko opcja płyt wielokrotnego zapisu? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...