Skocz do zawartości
darekrocznik71

Blu-ray PANASONIC DMP-BDT110EG czy to dobry wybór

Rekomendowane odpowiedzi

Obawiam się, że kiepska obudowa :-( i nic z tego nie będzie...

Jak już pisałem wcześniej z tą podróbką "Vaio" też miałem problemy; z oryginalnie zapakowanym WD nie mam żadnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sprawdziłem. Idzie płynnie bez najmniejszego zająknięcia!

Jakie było obciążenie procesora w komputerze? Pytam się bo niektóre pliki, serwery DLNA w locie przerabiają na inny format zjadliwy dla podpiętego urządzenia. A mi chodzi o możliwość odtwarzania oryginalnego pliku, wtedy za jakość obrazu w 100% odpowiedzialny będzie tylko BDT 110.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie było obciążenie procesora w komputerze? Pytam się bo niektóre pliki, serwery DLNA w locie przerabiają na inny format zjadliwy dla podpiętego urządzenia. A mi chodzi o możliwość odtwarzania oryginalnego pliku, wtedy za jakość obrazu w 100% odpowiedzialny będzie tylko BDT 110.

Plik odtwarzałem bez pośrednictwa komputera. Plik wgrany na dysk sieciowy USB podłączony do NETGEAR. Obsługa z poziomu odtwarzacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracam do tematu dysków zewnętrznych, sprawa wyjaśniona, niektóre z nich pobierają dużo energii i wymagają zasilania zewnętrznego. Napisane jest o tym nawet w instrukcji do blu raya. Podłączyłem stary dysk 40 GB z laptopa i hula z odtwarzaczem. Na razie na nim testuje wszystkie filmy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zadać pytanie też w innym temacie. Mam filmy mkv nagrane na dysku zewnetrznym i odtwarzam je na blurayu stacjonarnym panasonic bd dmp 110. Gdy próbuje je nagrać na płytę bd 25 GB odtwarzacz pokazuje mi komunikat, że płyta jest niekompatybilna, nie wiecie co może być tego przyczyną? Celowo sprawdzam pliki najpierw na dysku zewnętrznym, na który je przegrywam z komputera, ale po wypaleniu ich na płytę odtwarzać nie chce płyty odtworzyć. Pomóżcie, bo nie wiem co robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...