Skocz do zawartości
pankost

Napęd COMBO DVD-RW/BLU-RAY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam pytanie odnosnie napedu DVD-BLU-RAY .Czy da sie podlaczyc taki naped do MBox R3150S ,czy bedzie widziany przez ten odtwarzacz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie widziany i nie zabezpieczone płyty DVD odtworzy, podobnie nagrane mp3 ale czy coś więcej to gwarancji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie widziany i nie zabezpieczone płyty DVD odtworzy, podobnie nagrane mp3 ale czy coś więcej to gwarancji nie ma.

Dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie widziany i nie zabezpieczone płyty DVD odtworzy, podobnie nagrane mp3 ale czy coś więcej to gwarancji nie ma.

Kupiłem sobie ostatnio zewnętrzny napęd DVD slim żeby móc oglądać zawartość płyt sprawdziłem na plycie DVD z plikami avi(divx) i działał bez problemu, jak to przeczytałem to rzuciłem się testować na filmach DVD i porażka - oryginalnych nie czyta tylko kopie. :-( Wychodzi na to że choćbym nie wiem co robił to świat nie chce abym był legalny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepowodzeń z napędem ODD ciąg dalszy: Hyundai nie widzi dużych plików avi 1,5 GB i większych - po skopiowaniu na dysk da się je odtwarzać ale Total Commander twierdzi że mają wielkość 0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to? nie można wrzucać plików większych niż 1,5GB ? Czytałem, ze odtwarzacz współpracuje z dyskami w formacie fat i ntfs, moze masz je w fat-cie? Czy pod ntfs-em też był by taki problem, bo własnie wszedłem na forum, żeby doczytać i kupić, ale jak ma tak być to wredna kicha.

Czekaj, moze nie zrozumiałem ... hyundai pliki odtwarza a tylko TC ich nie widzi? jak tak to w czym problem?

Edytowane przez dariokowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zbyt skrótowo opisałem w czym rzecz, mam na płytach nagrane wyścigi NASCAR chciałem sobie któryś odtworzyć z napędu podłączonego via USB do MBoxa (napęd ODD) ale Hyundai nie widział tych plików, następnie płytę włożyłem do komputera i za pomocą TC po sieci przegrałem pliki na dysk Hyundaia, pliki sie przegrały tyle że pod TC na odtwarzaczu było widać wielkość zero. Gdy puściłem na chwilę odtwarzanie pliku pojawiła się też jego wielkość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy zewnętrzny napęd DVD jak będzie nagrywarka to będzie mógł wypalać z dysku na płytki ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyższa odpowiedź chyba dotyczy podłączenia napędu... ale do PC.

Jeżeli odp. dotyczy odtwarzacza - proszę o więcej informacji - która opcja czy funkcja oprogramowania na to pozwala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...