Jump to content
Sign in to follow this  
mjasinsk

CP bez BBC od 1.02

Recommended Posts

Tak na wypadek gdyby ktos nabywal lub przedluzal umowe. Od 1.02 CP wyłącza paczkę BBC. Wiem, ze dla wielu osob byl to istotny argument za wyborem CP.

pzdr

• Like 1

no i narzekac raczej nie beda, swoja drogą to ciekawe czy prawda z tą wyłącznoscią w c+ na NGHD. Moze rzeczywiscie bedzie fuzja bo właśnie w c+ równiez bedą kanały BBC.

Kanały BBC będą dostępne również w n-ce (i to pełen pakiet) więc nie jest to raczej przesłanka do fuzji, o której piszesz.

Wrecz przeciwnie, skoro umowe ma juz c+ to po co płacić 2x??? A na jakich zasadach bedzie NGHD w polsacie to nie wiemy. Zakładając ze polsat chce przejać cyfre oczywiscie.

No ja jestem troche wkurzony bo moj stary CP maja rodzice i moja mama uwielbia te programy i dlatego nie chciala zebym zamienil to w październiku na enke no i podpisalem z nimi (CP) nowa umowe i teraz klops (dla mamy). Na szczescie bede mogl to rozwiazac no ale znowu trzba bedzie si ebawic w papierologie. Ehhhhh. Swoja droga to niewiele ciekawego w tym ich pakiecie podstawowym zostaje.

Edited by mjasinsk

Ale abo CP dostana NGC HD!

No i abo N też dostaną NGC HD. Tyle, że i BBC a może nawet i History HD wkrótce mieć będą. :)

Wyłączność C+ na NG i NG HD kończy się jesienią. Obecność od marca w CP to podobno jakiś ukłon

C+ w stronę CP. Ale to mogą być tylko plotki. Pzdr.

Edited by netquest

Arsenal, szeroki plan przylaczenia kanalow HD - czy to nie jest zbyt optymistyczny plan!

Ja mysle, ze NGC HD moze byc zablokowany dla N bo C+ i CP klaniaja sie sobie - moze to uklad (C+CP) zwiazany z przetargiem na ekstraklase?

Nie myśl Tesbor o tym tyle tylko poddaj się fali i płyń z prądem. Płyń. B)

National Geographic=Fox. Fox już nie widzi korzyści z ograniczania zasięgu. Discovery zbija kokosy na zasięgu i cenach reklam przy tym zasięgu więc czemu NG ma być gorsze.

Dodać jeszcze trzeba, że National Geographic HD będzie mieć teraz taką ramówkę jak wersja SD.

Edited by arsenal
  • Like 1

No i abo N też dostaną NGC HD. Tyle, że i BBC a może nawet i History HD wkrótce mieć będą. :)

moze uchylisz rąbka tajemnicy:)?

Teraz tylko czekać na lawinę pytań na forum "czy mogę zrezygnować z umowy bo wyłączyli kanały". A Cyfra całkiem przypadkiem wprowadziła akurat promocję dla przechodzących z innych platform. Ot przypadek ;).

Edited by SlawekR

NG HD ma być w Polsacie najwcześniej od 01 marca. To info przewija sie na kilku portalach tematycznych. W wersji SD faktycznie pojawiło sie dzisiaj. Kanały BBC pojawiły się w Cyfrze+, o jakosci nie pisze bo nie ma o czym, totalne vhs. W zasadzie mozna od dzisiaj wypowiadac umowy abonamentowe w CP bez konsekwencji. Wzialem CP w grudniu, do czerwca mam za free, wypowiem umowe i bede ogladal do konca lutego nie placac nawet zlotowki :). A dzieciom sie wezmie prawdopodobnie n z umową na 13 miesiecy.

Kanałów przyrodniczych w HD na rynku od lat nie brakuje.

Proponuję przestać lasować się kolejnym mutantem p.t. NG ** HD tak jak DISCOVERY ** HD.

Gościu będxzie męczył innego węża i nad inną rzeką ....

[2]

Przestańmy również robić sensację z dwudziestym-którymś kanałem HD na platformie X**.

To nie jest już czas walki format o HD.

Teraz jest czas treści w HD a to jest dziś problem.

F-1 w HD po latach oczekiwań wreszcie jest. Może tak full-NBA. Bo Gortat się spałnia na dniach.

[3]

HISTORY HD - miałem przez chyba dwa lata z ASTER (monopol był ).

Szerokie wejście z onegdaj unikalną ofertą jest dziś mocno spóźnione.

To kara za 2-letnią wyłączność dla ASTER.

Tak samo jakm WIELKA KARA dla koncepcji 3D i Panasa za AVATAR 3D exklusive. Total cios w rynek 3D.

BBC HD niesłychanie szybko weszło w lukę tematyczną i zastąpiło mi History HD.

Juz nie tęsknię za History HD. Bo BBC HD ....

[4]

BBC HD wiedza - to jest to na co czekałem !!!

[5]

Powtarzam od lat, że czas jednego dostawcy kontentu/treści to przeszłość.

Ja zabezpieczam BBC HD i Kiepskich z opcją Daleko od noszy oraz LM w HD.

[6]

Spory o platformy to gniot. Trzeba dziś mieć wiele źródeł kontentu.

Ma być w domu "dla każdego coś miłego" czyli co kto lubi....

Zakopmy topory. Misja iTi w zakresie technologii h.264 jest wypełniomna dzięki ADB = poltechnika wrocławska.

[7]

Rynek TV HD w PL to Full Wypas.

Zwłaszcza dzięki takim forom, animatorom HD jak i wszystkimaktywisom.

pozdro

sorka za memoriał HD, ale przerzuciłem właśnie 6 ton drewna opałowgo.

Co i Wam życzę w zimowy, łagodny dzionek.

Kondycha jak znalazł na wiosnę będzie.

• Like 1

Teraz tylko czekać na lawinę pytań na forum "czy mogę zrezygnować z umowy bo wyłączyli kanały". A Cyfra całkiem przypadkiem wprowadziła akurat promocję dla przechodzących z innych platform. Ot przypadek ;).

To będę pierwszy :lol:

Czy mając pakiet minimax bez BBC też przysługuje mi takie prawo?

to jak to jest z tym rozwiazaniem umowy ? mozna to poprzec to faktem ze wylaczyli interesujace mnie kanaly i ich oferta nie jest juz dla mnie atrakcyjna ?