Skocz do zawartości
mjasinsk

CP bez BBC od 1.02

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na wypadek gdyby ktos nabywal lub przedluzal umowe. Od 1.02 CP wyłącza paczkę BBC. Wiem, ze dla wielu osob byl to istotny argument za wyborem CP.

pzdr

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i narzekac raczej nie beda, swoja drogą to ciekawe czy prawda z tą wyłącznoscią w c+ na NGHD. Moze rzeczywiscie bedzie fuzja bo właśnie w c+ równiez bedą kanały BBC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kanały BBC będą dostępne również w n-ce (i to pełen pakiet) więc nie jest to raczej przesłanka do fuzji, o której piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kanały BBC będą dostępne również w n-ce (i to pełen pakiet) więc nie jest to raczej przesłanka do fuzji, o której piszesz.

Wrecz przeciwnie, skoro umowe ma juz c+ to po co płacić 2x??? A na jakich zasadach bedzie NGHD w polsacie to nie wiemy. Zakładając ze polsat chce przejać cyfre oczywiscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem troche wkurzony bo moj stary CP maja rodzice i moja mama uwielbia te programy i dlatego nie chciala zebym zamienil to w październiku na enke no i podpisalem z nimi (CP) nowa umowe i teraz klops (dla mamy). Na szczescie bede mogl to rozwiazac no ale znowu trzba bedzie si ebawic w papierologie. Ehhhhh. Swoja droga to niewiele ciekawego w tym ich pakiecie podstawowym zostaje.

Edytowane przez mjasinsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale abo CP dostana NGC HD!

No i abo N też dostaną NGC HD. Tyle, że i BBC a może nawet i History HD wkrótce mieć będą. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączność C+ na NG i NG HD kończy się jesienią. Obecność od marca w CP to podobno jakiś ukłon

C+ w stronę CP. Ale to mogą być tylko plotki. Pzdr.

Edytowane przez netquest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arsenal, szeroki plan przylaczenia kanalow HD - czy to nie jest zbyt optymistyczny plan!

Ja mysle, ze NGC HD moze byc zablokowany dla N bo C+ i CP klaniaja sie sobie - moze to uklad (C+CP) zwiazany z przetargiem na ekstraklase?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie myśl Tesbor o tym tyle tylko poddaj się fali i płyń z prądem. Płyń. B)

National Geographic=Fox. Fox już nie widzi korzyści z ograniczania zasięgu. Discovery zbija kokosy na zasięgu i cenach reklam przy tym zasięgu więc czemu NG ma być gorsze.

Dodać jeszcze trzeba, że National Geographic HD będzie mieć teraz taką ramówkę jak wersja SD.

Edytowane przez arsenal
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i abo N też dostaną NGC HD. Tyle, że i BBC a może nawet i History HD wkrótce mieć będą. :)

moze uchylisz rąbka tajemnicy:)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co? Macie BBC jeszcze czy to jednak prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko czekać na lawinę pytań na forum "czy mogę zrezygnować z umowy bo wyłączyli kanały". A Cyfra całkiem przypadkiem wprowadziła akurat promocję dla przechodzących z innych platform. Ot przypadek ;).

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NG HD ma być w Polsacie najwcześniej od 01 marca. To info przewija sie na kilku portalach tematycznych. W wersji SD faktycznie pojawiło sie dzisiaj. Kanały BBC pojawiły się w Cyfrze+, o jakosci nie pisze bo nie ma o czym, totalne vhs. W zasadzie mozna od dzisiaj wypowiadac umowy abonamentowe w CP bez konsekwencji. Wzialem CP w grudniu, do czerwca mam za free, wypowiem umowe i bede ogladal do konca lutego nie placac nawet zlotowki :). A dzieciom sie wezmie prawdopodobnie n z umową na 13 miesiecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kanałów przyrodniczych w HD na rynku od lat nie brakuje.

Proponuję przestać lasować się kolejnym mutantem p.t. NG ** HD tak jak DISCOVERY ** HD.

Gościu będxzie męczył innego węża i nad inną rzeką ....

[2]

Przestańmy również robić sensację z dwudziestym-którymś kanałem HD na platformie X**.

To nie jest już czas walki format o HD.

Teraz jest czas treści w HD a to jest dziś problem.

F-1 w HD po latach oczekiwań wreszcie jest. Może tak full-NBA. Bo Gortat się spałnia na dniach.

[3]

HISTORY HD - miałem przez chyba dwa lata z ASTER (monopol był ).

Szerokie wejście z onegdaj unikalną ofertą jest dziś mocno spóźnione.

To kara za 2-letnią wyłączność dla ASTER.

Tak samo jakm WIELKA KARA dla koncepcji 3D i Panasa za AVATAR 3D exklusive. Total cios w rynek 3D.

BBC HD niesłychanie szybko weszło w lukę tematyczną i zastąpiło mi History HD.

Juz nie tęsknię za History HD. Bo BBC HD ....

[4]

BBC HD wiedza - to jest to na co czekałem !!!

[5]

Powtarzam od lat, że czas jednego dostawcy kontentu/treści to przeszłość.

Ja zabezpieczam BBC HD i Kiepskich z opcją Daleko od noszy oraz LM w HD.

[6]

Spory o platformy to gniot. Trzeba dziś mieć wiele źródeł kontentu.

Ma być w domu "dla każdego coś miłego" czyli co kto lubi....

Zakopmy topory. Misja iTi w zakresie technologii h.264 jest wypełniomna dzięki ADB = poltechnika wrocławska.

[7]

Rynek TV HD w PL to Full Wypas.

Zwłaszcza dzięki takim forom, animatorom HD jak i wszystkimaktywisom.

pozdro

sorka za memoriał HD, ale przerzuciłem właśnie 6 ton drewna opałowgo.

Co i Wam życzę w zimowy, łagodny dzionek.

Kondycha jak znalazł na wiosnę będzie.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Właśnie paczka BBC ruszyła w N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko czekać na lawinę pytań na forum "czy mogę zrezygnować z umowy bo wyłączyli kanały". A Cyfra całkiem przypadkiem wprowadziła akurat promocję dla przechodzących z innych platform. Ot przypadek ;).

To będę pierwszy :lol:

Czy mając pakiet minimax bez BBC też przysługuje mi takie prawo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może ktoś podać wzór wypowiedzenia umowy? Z gory dziekuje

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak to jest z tym rozwiazaniem umowy ? mozna to poprzec to faktem ze wylaczyli interesujace mnie kanaly i ich oferta nie jest juz dla mnie atrakcyjna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...