Skocz do zawartości
bluebull11

panasonic TX-P65VT20 problem z 3d dla ps3

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

czy ktos wie jak mogę uzyskać 3d w panasonic TX-P65VT20 a konsolą ps3. swiezo co kupilem i nie mogę w zaden sposob tego ustawic aby poprawnie działało. w ustawieniach tv ustaliłem 3d na auto jak równiez zmienialem na obraz przy obrazie itd... mam okulary i wszystko powinno dzialac a nie działa...

błagam o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znany problem. Musisz wcisnąć power na konsoli i trzymać go tak długo aż konsola piknie ze dwa razy i wtedy przełączy się w tryb wyboru rozdzielczości. Powinno pomóc. Wtedy zapyta Cię menu o rozmiar ekranu 3D itd (w ps3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To format dysku. Musi działać. Ostatnio miałem dwa takie przypadki wśród znajomych i w końcu zaskoczyło. Próbuj. Działa na 100%!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważam zakup tego telewizora. Napisz proszę jak twoje wrażenia, 3D , czerń, odbiór programów HD współpraca z mediami.

Martwi mnie bardzo duży pobór mocy w porównaniu do LCD.

Czy w międzyczasie rozważałeś zakup Sharpa LC60LE925 lub Samsunga UN65C8000?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważam zakup tego telewizora. Napisz proszę jak twoje wrażenia, 3D , czerń, odbiór programów HD współpraca z mediami.

Martwi mnie bardzo duży pobór mocy w porównaniu do LCD.

Czy w międzyczasie rozważałeś zakup Sharpa LC60LE925 lub Samsunga UN65C8000?

Z doświadczenia wiem że LCD aby dobrze wyświetlał obraz trzeba podkręcić,a wtedy zużycie prądu nie jest w trybie ECO tylko raczej tej najwyższej.

Odwrotnie w Plazmie nie trzeba podciągać parametrów na maxa a zużycie jest płynne w zależnoći od wyświetlanego obrazu (im więcej białego tym większe zużycie).

To prawda że 65 " plazma nie nalezy do najbardziej enegooszczędnych,ale rekompensuje to jakością obrazu.

O ledzie Samsunga zapomnij przy takiej wielkości ekranu i podświetleniu krawędziowym jakość obrazu to porażka, a różnica w cenie starczy na bardzo duzo kWh energii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważam zakup tego telewizora. Napisz proszę jak twoje wrażenia, 3D , czerń, odbiór programów HD współpraca z mediami.

Martwi mnie bardzo duży pobór mocy w porównaniu do LCD.

Czy w międzyczasie rozważałeś zakup Sharpa LC60LE925 lub Samsunga UN65C8000?

No nie gadaj ... masz budget na 65" i zawracasz sobie głowę poborem prądu? Na pewno dasz radę :rolleyes: .

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:rolleyes: ja myślę pmcomp że jeszcze pamiętasz po ile chodził pierwszy Sharp 46 XD1 jak wchodziła N-ka. Teraz za tą kasę można mieć najnowszy ekran, full wypas 65 inch. Byłem ciekawy wrażeń od nowego użytkownika ekranu TX-P65VT20. Widocznie jest tak zafascynowany że nie ma czasu podzielić się wrażeniami lub uzyskał odpowiedź i był to jego ostatni wpis na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważam zakup tego telewizora. Napisz proszę jak twoje wrażenia, 3D , czerń, odbiór programów HD współpraca z mediami.

Martwi mnie bardzo duży pobór mocy w porównaniu do LCD.

Czy w międzyczasie rozważałeś zakup Sharpa LC60LE925 lub Samsunga UN65C8000?

Panasonic 65VT20 po skalibrowaniu pobiera średnio 190 WATT prądu.

czytaj wątek pmcompa o zakupie swojego Panasa 3D, tam są szczegóły.

http://hdtvpolska.com/topic/23233-nowy-3d-zakup-i/page__st__20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znany problem. Musisz wcisnąć power na konsoli i trzymać go tak długo aż konsola piknie ze dwa razy i wtedy przełączy się w tryb wyboru rozdzielczości. Powinno pomóc. Wtedy zapyta Cię menu o rozmiar ekranu 3D itd (w ps3)

dokładnie tak jak pisze Gmeru, wyłączyłem konsolę, potem włączyłem przytrzymując power na konsoli. Trzymałem tak długo, aż usłyszałem najpierw jedno piknięcie, po kilku sekundach następne piknięcie. Puściłem guzik power, chwila przerwy i konsola włączyła się informując, że teraz ma ustawioną rozdzielczość 1080p, i pyta, czy zatwierdzić.

Po zatwierdzeniu rozdzielczości, konsola pyta o rozmiar ekranu, ustawiłem dla Panasa na 65 cali i OK.

Oczywiście najpierw przed tą operacją wgrałem nowy soft 3.50 (ściągnięty ze strony PS3 - 170 MB). Dla softu trzeba pamiętać, że na USB trzeba najpierw założyć katalog o nazwie PS3, a w tym katalogu założyć drugi katalog o nazwie UPDATE. Dopiero w katalogu UPDATE wgrywamy ściągnięty soft 3.50.

Wkładamy USB do wejścia, włączamy konsolę, z menu Settings wybieramy pierwszą funkcję System Update i wgrywamy soft zgodnie z poleceniami na ekranie.

Wszystko trwa kilka minut. Proste jak tyczka Moniki Pyrek przed skokiem....

Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...