Skocz do zawartości
pool

Jak N-ka wyrusza w swiat

Rekomendowane odpowiedzi

Ich pierwsze talerze ,, dziurkowane ,, były fatalne , że nawet go nie montowałem i leży na strychu i czeka aż go im zwrócę .
Sam korzystam z talerza po C+ i jest super. Podobno miały się pokazać w n-ce nowe talerze , ale nie będę zmieniał bo po co.
Zresztą talerz kupisz w Polsce lub na Wyspach (sprawdz gdzie taniej lecz wez pod uwagę transport).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='lukas' post='33265' date='06.01.2007, 21:22 ']Ich pierwsze talerze ,, dziurkowane ,, były fatalne , że nawet go nie montowałem i leży na strychu i czeka aż go im zwrócę .
Sam korzystam z talerza po C+ i jest super. Podobno miały się pokazać w n-ce nowe talerze , ale nie będę zmieniał bo po co.
Zresztą talerz kupisz w Polsce lub na Wyspach (sprawdz gdzie taniej lecz wez pod uwagę transport).[/quote]
Oki dzieki ! To raczej kupie talerz i konwerter (quad lub twin monoblock) na wyspie zeby sie z tym nie tulac po lotniskach ! Potem tylko szybki montaz i aktywacja ! Dzieki POZDROWIENIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AKTYWACJA W POLSCE (tak jak pisałem) a tam tylko ponowne podłączenie.

PS.
Ale by się ,,angole,, dziwili co Ty wwozisz (talerz) :):lol::lol:
Mogli by uznać Cię za terrorystę .

Edytowane przez lukas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='lukas' post='33272' date='06.01.2007, 18:47 ']Ale by się ,,angole,, dziwili co Ty wwozisz (talerz) :lol::lol::lol:
Mogli by uznać Cię za terrorystę .[/quote]
Ponad rok temu jak leciałem do Uk widziałem na lotnisku talerz Cyfry+ przyklejony szarą taśmą do bagażu (torby). Na dodatek talerz owinięty był w czarny worek (na śmieci :) ), który po wyjechaniu z samolotu był trochę porozrywany.
Pierwszą moją myślą było: "Ale obciach" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja aktywowałem w Polsce.Musisz mieć potwierdzenie na TV ,że wstrzeliłeś się w Hot Birda a potem jedziesz w/g instrukcji czyli musisz nawiązać kontakt z Biurem.
Zanim zabierzesz się za montaż sprawdz strony świata bo może się okazać ,że twoje okno a jest np. na pólnoc a skoro nie masz wejścia na dach to będzie problem.
Pozatym w pierwszej kolejności musisz się zapytać landlorda o pozowolenie, wypada nawet z czystej grzeczności.
Najlepszym rozwiązaniem są dwa konwertery( do tego przełącznik diseq). Masz wtedy większą mozliwość regulacji konwerterów.
Ile zapłacileś za XD1E?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja aktywowalem w Polsce i wywiozlem do Londynu i dziala bez problemow tylko teraz musze podlaczyc twin monoblocka i dodam ze dziala na talerzu od cyfry +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja kupilem na poczatku aktywowalem dopiero po miesiacu w england wszysko dziala bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za 46 Xd1E zaplacilem 1899 funciakow ! Niezly TV zero Bandingu czy buczenia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze spraw technicznych : jesli masz landlorda wporzo to nie bedzie problemu, ale w razie czego niech wyrazi zgodę(by nie kazał Ci zdejmowac nagle) , jesli chodzi o instalacje to korzystaj z info w dziale instalacja (ewentualnie na stronie n.pl w niezbedniku) - ja bym nie liczyła na jakiegokolwiek godnego zaufania montera w UK (z doświadczenia!!) chybaże monter polskiego pochodzenia :)
Poza tym z aktywacja nki za granica nie powinno byc problemu (oczywiście nieformalnie).
życze powodzenia i napisz jak sie udało gdy bedzie juz po wszystkim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Paczek' post='33499' date='07.01.2007, 23:07 ']Ja aktywowalem w Polsce i wywiozlem do Londynu i dziala bez problemow tylko teraz musze podlaczyc twin monoblocka i dodam ze dziala na talerzu od cyfry +[/quote]

Witam. U mnie dokladnie tak samo (hula pieknie na misce z Cyfry). Podpiety twin monoblock. Lokalizacja Wuppertal (Germany).
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
okej Dzieki chlopaki ! Po powrocie dam znac czy sie udalo wszystko ! POZDROWKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mieszkam w Wiedniu i aktywowalem 'n' telewizje z tad. Na umowie jest numer dzwonienia z komurki to normalny numer z kierunkowym.

Pozdrowienia z Wiednia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...