Skocz do zawartości
Geeck

XBMC po Polsku

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Możesz lekko zoptymalizować działanie poprzez odpowiednie wpisy w advancedsettings.xml (tutaj odsyłam do oficjalnego wiki xbmc), ale trzeba liczyć się z tym, że Atom to nie rakieta i przy dużej bibliotece z filmami/serialami i "bogatej" skórze, potrafi nieco "chrupać". Sam przeszedłem przez jednego Atoma i był to dokładnie ten sam model.

Edytowane przez Geeck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób skrót do xmbc na pulpicie a następnie ustaw klawisz skrótu na kombinacje klawiszy „ Ctrl-Shift-W „ zastosuj i zielony przycisk na pilocie z logo Windows uruchamia xmbc.

Witam..

zrobiłem zgodnie z wytycznymi niestety cały czas włącza sie WMC :(

Może dlatego że mam wersje XBMC 10.1 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1981' timestamp='1326316749' post='266518']

Witam..

zrobiłem zgodnie z wytycznymi niestety cały czas włącza sie WMC :(

Może dlatego że mam wersje XBMC 10.1 ??

[/quote

Musisz wylaczyc w systemie WMC. Panel sterowania >> Programy >> Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows >> rozwiń Funkcje multimedialne >> odznacz to co chcesz >> OK

W skrocie trzeba wejsc we wlasciwosci i wcisnac Ctrl+Shift+W

Edytowane przez peps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie w temacie, ale jakoś nie wiedziałem gdzie problem opisać. Właśnie mam zaistalowany na lapku Lenovo y580 XBMC rc3 i w żaden spsób nie mogę przesłać dźwięku z lapka na amplituner za pomocą kabla HDMI. Próbowałem w różny spsób zmieniać ustawienia karty graficznej i nic to nie dało. Może mi ktoś podpowie jak do tego się zabrać i naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XBMC 13 jest jeszcze we wczesnej alphie wiec po każdej aktualizacji może się tak zdarzyć że będzie brak kompletnego tłumaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam osoby która sie zna na tym xbmc . Chodziło by mi o zrobienie na głownym menu np przycisku z grami i jak sie właczy ten przycisk to wyswietla się gry w tym przycisku . Wiem ze jest coś takiego jak Advanced Launcher, ale ja np chciałbym zrobić zeby to tak ddziałało gdzie to trzeba wpisac w kodzie zeby działa w k tórym miejscu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...