Skocz do zawartości
VAMET

IcyBox MP3011HW

Rekomendowane odpowiedzi

racja już nie ma a to chyba jestem jedyny który zassał i sprawdził

link z innego forum

"http://www.raidsonic.de/data/Downloads/Firmware/Raidsonic-MP3011(M09I)-20111011-v7.3.999999.r5427.rar"

też zassałem, ale nie sprawdzałem bo nie mam MP3011 podłączonego do sieci

zresztą moje obawy wzbudził numer v7.3.999999 :)

Edytowane przez krapsel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, można zainstalowac ten soft. YT śmiga aż miło, choć nie potrafię przełączyć filmików na inne rozdzielczości np. zeby oglądać sobie w 720 HD. (na kompie klik i już a na playerku jakoś nie potrafię).

zastanawiam się, czy można zaimplementować na mp3011hw soft z +plusa. Wiem, że pewnie procek nie obsłuży np. przeglądarki www - ale grafika nowego menu jest w +plusie (z tego co widzialem w necie na screenach) całkiem całkiem. jakaś IPLA też by się przydała :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pare razy nie odtworzyl filmu mimo wyboru, ale mimo wszystko jest ok :) Brakowalo mi tylko youtube w Icku. Teraz to fajny sprzet w jeszcze lepszej cenie (ok. 380 PLN). W przyszlym tygodniu zamawiam drugi egzemplarz do drugiego pokoju :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki...w opcji radia internetowego znajduje się opcja ulubione (stacje radiowe)...czy wie ktoś jak dodawać stacje do tej listy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest youtube,na stronie jest nowy soft rev.5444

Czy ktoś to wgrywał?Czy menu dalej jest takie koszmarne?

Edytowane przez N@dia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

menu bez zmian. Szkoda !!!!!!

Ano szkoda,jest tak ohydne że aż nie chce się włączać tej skrzynki,ja nie wiem,inni jakoś mogą a tutaj kompletna olewka

Niby drobiazg ale..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrajcie sobie firmware od Mede8er'a, wcześniej ktoś udostępnij i ktoś napisał jak wgrać. Śliczne menu, wyświetla kursywy w napisach i inne przydatne rzeczy jak klawisz ENTER działa jako play/pause, nie trzeba szukać tych maleńkich klawiszy po ciemku. Polecam.

Edytowane przez maniac23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrajcie sobie firmware od Mede8er'a, wcześniej ktoś udostępnij i ktoś napisał jak wgrać. Śliczne menu, wyświetla kursywy w napisach, ma youtuba i inne przydatne rzeczy jak klawisz ENTER działa jako play/pause, nie trzeba szukać tych maleńkich klawiszy po ciemku. Polecam.

Ale nie idzie przewijać strzałkami, można tylko przez zwiększenie szybkości odtwarzania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firmware od Mede8er'a nie tylko nie przewija strzałkami, ale nie działa przycisk Menu w trakcie oglądania filmu, jeszcze większą wadą jest nie rozpoznawanie 24p z folderu BD ani ręcznego ustawienia tej prędkości odtwarzania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zamieniłem mojego ICKA w radio internetowe....to takie proste - jeden kabelek do kina domowego :)

ale zastanawiam sie jak pokombinować, zeby słuchać stacji z RMFON (dawniej Miastomuzyki).

Moze ktoś z Was ma pomysł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od wgrania softu z tej strony : http://ifile.it/sjecv9u/install2.zip. Na dysku (zakładam, że masz zainstalowany, jeżeli nie to na penie)utworzy Ci się katalog zaaps. Tam możesz edytować pliki rss i dokładać swoje stacje. Jak będziesz miał problemy to pisz mogę ci wysłać swój folder zaaps z rmf zetką itp

Edytowane przez gariwaldi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od wgrania softu z tej strony : http://ifile.it/sjecv9u/install2.zip. Na dysku (zakładam, że masz zainstalowany, jeżeli nie to na penie)utworzy Ci się katalog zaaps. Tam możesz edytować pliki rss i dokładać swoje stacje. Jak będziesz miał problemy to pisz mogę ci wysłać swój folder zaaps z rmf zetką itp

To jest FW alternatywny, czy do innego grajka na realteku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest FW alternatywny, czy do innego grajka na realteku?

Bibka dyskutowaliśmy o tym sofcie na stronie 24 i 25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od wgrania softu z tej strony : http://ifile.it/sjecv9u/install2.zip. Na dysku (zakładam, że masz zainstalowany, jeżeli nie to na penie)utworzy Ci się katalog zaaps. Tam możesz edytować pliki rss i dokładać swoje stacje. Jak będziesz miał problemy to pisz mogę ci wysłać swój folder zaaps z rmf zetką itp

RMF FM i ZET jest na oryginalnym sofcie. Mi chodzi o inne stacje z RMFON np. RMF SADE, RMF SWIETA itp. Masz sposób na takie stacje?? Jesli tak to bardzo bardzo poproszę - na maila 517945981@{wytnijto}orange.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RMF FM i ZET jest na oryginalnym sofcie. Mi chodzi o inne stacje z RMFON np. RMF SADE, RMF SWIETA itp. Masz sposób na takie stacje?? Jesli tak to bardzo bardzo poproszę - na maila 517945981@{wytnijto}orange.pl

tak jak ci napisałem musisz wgrać ten soft potem w folderze zapps za pomocą edycji plików rss możesz dodawać swoje stacje. pisząc o rmf i zetce miałem na myśli stacje rmfon i zet lato, kids itd. ja zaczynałem od tego: http://hdtvpolska.com/topic/24618-konstrukcja-serwisow-internetowych-%26-8211%3B-dla-developerow/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...