Skocz do zawartości
VAMET

IcyBox MP3011HW

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno od tego softu AC Ryan Playon!HD nie ma powrotu po zmianie bootloadera do oryginalnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w paczce masz bootloader m.in. icyboxa. wiec nie ma klopotu...juz przetestowalem i powrocilem do oryg. softu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale soft chyba bez szalu skoro wrociliscie do oryginalnego ?

Jak dla mnie to zbyt powolny,ale troszkę ładniejszy niż orginalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koszyk, poradziłem sobie z tym inaczej. Znalazłem wersje softu Mede8er przeznaczona do AC Ryana. Jest dużo szybszy od tego AC Ryan'owskiego. U was też się tak dziwnie przewija filmy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koszyk, poradziłem sobie z tym inaczej. Znalazłem wersje softu Mede8er przeznaczona do AC Ryana. Jest dużo szybszy od tego AC Ryan'owskiego. U was też się tak dziwnie przewija filmy?

A linka można prosić ? I może jakieś foto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coś lepszego w cenie ok 400 zł od icybox ? Nie mam dużych wymagań mkv + polskie napisy txt/srt z polską czcionką , dysk do środka , bluray czytający katalogi i dts hd master /dd true hd po hdmi to wszystkie wymagania .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a icy box usypia HDD wew.? dosyć częśto kozystam z NAS-a i przydało b sie żeby dysko zrobił zzzzz zzzzz zzzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co te softy maja więcej lub lepszego niż orginalny , i czy nie ma kłopotu z pilotem

To jak zwykle kwestia gustu,mi przypadł soft Mede8er przeznaczony do AC Ryana szybki ,stabilny i ładniejszy od orginału.Pilot działa bez problemu.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coś lepszego w cenie ok 400 zł od icybox ? Nie mam dużych wymagań mkv + polskie napisy txt/srt z polską czcionką , dysk do środka , bluray czytający katalogi i dts hd master /dd true hd po hdmi to wszystkie wymagania .

A wiec tak:

-w tej cenie trudno znaleźć coś lepszego

-mkv obsługuje bez problemu napisy w formacie srt

-dysk mam 2TB i 5400obr cichy i chłodny

-Obrazy płyt BD w formacie ISO oraz kopie plikow (BDMV) - odtwarzane w sposób uproszczony, bez menu płyty, z możliwością włączenia i wyboru napisów i zmiany ścieżki audio.

-dts hd działa lecz za specyfikacją techniczną "w bieżącej wersji firmware, uzyskanie pełnego sygnału DTS-MA, DTS-HR i Dolby TrueHD ma złączu HDMI i amplitunerze wymaga pracy odtwarzacza w rozdzielczości 720p 50Hz lub 1080p 50Hz. "

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy na naszym cudeńku mozna odpalić soft z ICY BOX IB-MP3011Plus. Nowość sie pojawiła z przeglądarką www i serwisami web. Moze mozna jakoś podłożyć soft z ICY BOX IB-MP3011Plus do IcyBox MP3011HW ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu czyli o supporcie i przegladarce do starego icyboxa w oficjalnym sofcie mozemy zapomniec :(

stary procek raczej tego nie pociągnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee no bez przesady. Jakis modowany soft z niemieckich forow byl bardzo podobny do tego nowego wizualnie, zawieral tez player uslug sieciowych. Przeciez chyba nikt o zdrowych zmyslach nie wymieni Icyboxa tylko po to zeby miec dodatkowo przegladarke www + pare serwisow internetowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisac jak to zrobic krok po kroku.

Z paczki Rapidshare wgrywasz na pendraka (format na FAT32) dwa pliki z katalogu EBODA (install.img i package_MP.tar). Pen do wyłączonego z sieci Icybox'a. Trzymasz guzik POWER i załączasz zasilacz. Trzymasz tak przycisk aż nie pojawi się wskaźnik ładowanie na ekranie TV. Czekasz aż się załaduje i masz zmieniony bootloader. Teraz na pendraka wgrywasz plik z paczki na MediaFire (wcześniej usuń te dwa poprzednie). I znowu do Icka wyłączonego z sieci. Trzymasz przycisk POWER i załączasz zasilacz. Po załadowaniu cieszysz się softem od Mede8er :) W razie niejasności masz link według którego ja to robiłem http://de.icyboxforum.com/viewtopic.php?f=97&t=478.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

był, 2 albo 3 dni temu :)

miał numer "Raidsonic-MP3011(M09I)-20111011-v7.3.999999.r5427"

No właśnie bo ja go nie widzę ,juz go zdjęli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...