Skocz do zawartości
falka

Nowe oprogramowanie do NTR82 v0.69

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne to jakies release notes. W wersji 0.69 doszła obsługa EPG (jedynym mankamentem był brak polskich znaków). Wydaje mi się to dosyć ważne aby było umieszczone w opisie zmian. Problemów z wykrywaniem dysku nie miałem, lecz używam "tylko" 500GB. Wrociłem do 0.68 tylko dlatego, że od 0.69 występują problemy z wyłączaniem (dokładnie tak jak opisał kolega Dragonfly - brak wyłączenia wentylatora i dysku - właściwie zawieszenie urządzenia). Dziwne to jakieś - jedno dorobią, dziesięć zepsują....

Zgadza się. Ostatnim stabilnym firmware jest v68, chociaż zdarzają się tutaj problemy z wykrywaniem dysku 1.5 TB. Grunt, że v68 sie już nie zawiesza , wykrywa wifi-usb bez pudła. Martwi tylko brak wykrywania dysku (3/10 razy). v69 i v70 działają niestabilnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dragonfly a jaki to dokładnie model dysku? jutro będę miał na chwilę dyski 1,5TB i 2TB Seagate'y i WD więc mogę potestować ich kombinacje z wersjami 68/69/70. Zobaczymy co wyjdzie :rolleyes: Z mojej perspektywy (dysk 500GB Seagate 7200.12) lipa była tylko z wyłączaniem (zwis i chodzący dysk/wentylator) - w wersji 0.68 jest informacja, że używany jest storage (dysk/pendrive/ftp/samba) i jest możliwość wymuszenia wyłączenia - w 69/70 tego nie ma (jest zwis) - przynajmniej u mnie - po co to usunęli/znów spieprzyli?? czy "tworząc" lub dodając funkcje np. EPG czy YouTube trzeba skasztanić obsługę dysku? wydaje mi się to mało powiązane jedno z drugim z punktu widzenia działania linuxa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samsung spin point F2EG 1.5 TB 32 Mb cache`u

1 partycja NTFS

dysk ma 6 m-cy

kupiony nowy

windows pokazuje 0 bad blocków

Tutaj nie chodzi zapewne o sam dysk ale o ilość danych na takim dysku (ilość plików itd). U mnie obecnie jest ok 650 GB.

Edytowane przez dragonfly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Version 71

- Correct the error that the fan does not power off.

- S20 : Add BitTorrent function.

When accessing through the web browser, the port number should be input as below, xxx.xxx.xxx.xxx;9091

(The port number should be used for other NTR series)

- Correct the error that the external HDD is not recognized sometimes.

Do pobrania dostępna będzie w ciągu 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pięknie jak na razie działa i nie widzę błędów...

Przydałby się jeszcze obok torrenta wbudowany klient ftp zarządzany przez www, który mógłby ściągać dane na dysk w novatronie.

Jednak od czasu do czasu nadal nie wykrywa HDD na v71

poza tym nie widzę innych błędów.

Edytowane przez dragonfly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...